Pewnie znowu beda drzec morde oponenci(zwlaszcza gdy endrew wygra po kursie 1,30 ), ale ponownie stawiam przeciwko Golocie Mam nadzieje ze nie zawiedzie i pokaze prawdziwe oblicze swojego nieudacznictwa
Andrzej napewno nie popelni bledow swoich mlodosci... raczej po ciosach ponizej pasa mozemy zapomniec.. jaki nieudacznik ? walczyl w wadze ciezkiej gdy boks byl na prawdziwym swiatowym poziomie a nie to co teraz...( w polskim boksie- Najman chcial byc mistrzem Polski ) mistrzem swiata powinien byc juz dawno chociazby po walce z Ruizem... z tego co pamietam to tez byles jednym z tych co na Mollo stawiali i pisali niestworzone rzeczy psychicznie napewno jest juz bardziej "dojrzaly" niz kiedys... to juz za kilkanascie godzin... GO ANDREW ! pokaz wszystkich !
Rano na kacu bedzie sie zajebiscie ogladac walke , nie zapomne tego jak majac z niewiele ponad 10 lat walke Andrzeja sie ogladalo z Lenoxem , czlowiekowi specjalnie na ta bitwe odkodowali HBO , nie spal prawie cala noc dla 90 sekund morderczej walki
jak to jaki nieudacznik? przegrywa wygrane walki z bowem majac go na widelcu,kiedy ten juz ledwo chodzi po ringu laduje mu seriami po jajkach (lacznie w ciagu dwoch walk bowe wyrwal z 10 razy po jajach), wychodzi sparalizowany do Lewisa i staje sie rekordzista wsrod szybkosic przegranych w walkach o pasy walce z Grantem ktoego wczensiej mial 2 razy na dechchach i proadzil punktowo (mial juz chyba zagwaratnowane zwyciestwo) ale rezygnuje bo jak twierdzil "wydawalo mu sie ze przegrywal" wyhcodzi z gownem w majtkach i daje noge przed tysonem, ktorego rok wczesniej prosty tepak Botha do momentu przegranej jednak obijal poprawia swoj niechlubny rekord z prymitywem Brewsterem
a jesli ktos mysli że Jędrek juz nabral rozumy to niech sobie przypomni sprzed 2 lat pierwsza runde z McBridem kiedy to o malo co sie nie powotrzyl scenariusz z Brewtera, Golote uratowalo to ze walczyl z kelnerem ktory nawet nie zauwazyl ze jedrek przez minute pływał
a jesli ktos wierzy ze jedrek nabral juz sprytu to niech mi wytlumaczy jakim cudem nie mogl skonczyc spawacza Mollo, ktory od 6 rundy plywal po ringu
facet nie ma glowy do boksu, nie ma mentalnosc zwyciezcy, mial talent ale go sp... bo psychika nie ta
dodatkowo zepsula mu sie lewa reka (stracil zupelnie lewy prosty), jest mocno dretwy wiec juz nawet umiejetnosci stracil w 70% wniosek: dopoki wlaczy kedrek dopoty jest szansa ze odwali jakis numer
co do Bowe... sam walczyl nieczysto... a te ciosy w jaja przeciez maja ochroniacze i sie zaloze ze...wiadomo napewno go jajka mocno bolaly ale zapewne bylo tam troche aktorstwa) zreszta na koniec pojedynku dostal porcje gwizdow za te zapewne aktorstwo.. kelner McBride pokonal Tysona(39lat) Mollo przeciez mial pokonac Andrzeja ;-)
wiadomo andrzej do mlodzieniaszkow juz nie nalezy ale ja tam widze szanse ze zdobedzie nalezny mu pas... zobaczymy jak sie jutro się zaprezentuje jakby nie patrzec szkoda tych jego kilku walk bo Golota mial wszystko co bylo niezbedne by zostac mistrzem... warunki talent i technike jednak nie mial mocnej psychiki wlasciwej prawdziwym mistrzom.. ajjjj nie moge sie doczekac...15h.. na zakonczenie kariery nalezy mu sie pas mistrza swiata!
Tyson - a co ma rozum do walki Gołoty z McBridem? Jędrek jest już stary, umiejętności dużo mniejsze niż kiedyś, więc zdarzyło mu się wyłapać bombę od klocka. Jego ciosy mają swoją wymowę, więc zamroczony Gołota dostawał kolejne. Na szczęście przetrwał, ale to boks - zdarza się wyłapać coś mocnego - nawet od słabego rywala.
Dobrze, że idę zaraz do pracy. Szybciej czas zleci do walki
Pewnie znowu beda drzec morde oponenci(zwlaszcza gdy endrew wygra po kursie 1,30 ), ale ponownie stawiam przeciwko Golocie Mam nadzieje ze nie zawiedzie i pokaze prawdziwe oblicze swojego nieudacznictwa
Nieudacznik znowu bedzie w telexpresie tym razem pobil rekord
na tych ktorzy w poprzednim temacie tak po mnie i rockmanie jechali ze stawiamy przeciwko Golocie po wygranej jego walce z Molo, dondo i inni... Teraz kurs 3.50 wchodzi jak w maslo, to tylko pokazuje slusznosc stawiania przeciwko naszemu mistrzowi.
Nieudacznik znowu bedzie w telexpresie tym razem pobil rekord
na tych ktorzy w poprzednim temacie tak po mnie i rockmanie jechali ze stawiamy przeciwko Golocie po wygranej jego walce z Molo, dondo i inni... Teraz kurs 3.50 wchodzi jak w maslo, to tylko pokazuje slusznosc stawiania przeciwko naszemu mistrzowi.
Ciesze sie podwójnie. Raz ,ze madrzy ludzie wygrali troche kasy ,a dwa ,ze umysłowa gołota znowu w plecy
Stalo sie to co widzimy od paru - jedrek jak zwykle wyszedl sparalizowany do ringu, tyle ze teraz przeciwko sobie nie mial kelnera a sredniaka i dostal lomot. Oczywiscie dalej bylo pelno slepakow ktorzy gadali jakies farmazony ze Jedrek nabral doswiadczenia i rozumu. Kto byl sprytny i potrafil trzezwo patrzyc na zenade jaka Jedrek od paru lat prezentuje mogl dzisiaj zarobic. A patriotyzm idiotyzm i golotomaniactwo tradycyjnie wylądowało w koszu.
Jesli jakiś bokser jest nieudacznikiem to Michalczewski. Gołota przynajmniej walczył z najlepszymi. Gdyby nie jego psychika, "mądre" wybieranie przeciwników w odpowienim czasie i pech byłby już dawno mistrzem świata. Widoczne nie było mu to przeznaczone i tyle. W tej chwili w wdaze cięzkiej nie ma dobrego boksera. Czasy prawdziwych mistrzów już przemineły
Stalo sie to co widzimy od paru - jedrek jak zwykle wyszedl sparalizowany do ringu, tyle ze teraz przeciwko sobie nie mial kelnera a sredniaka i dostal lomot. Oczywiscie dalej bylo pelno slepakow ktorzy gadali jakies farmazony ze Jedrek nabral doswiadczenia i rozumu. Kto byl sprytny i potrafil trzezwo patrzyc na zenade jaka Jedrek od paru lat prezentuje mogl dzisiaj zarobic. A patriotyzm idiotyzm i golotomaniactwo tradycyjnie wylądowało w koszu.
przeciez walka zostala przerwana przez kontuzje... sparalizowany wyszedl to prawda ale golota nawet ustal na nogach przez ostatnie 15 sekund bez ochroniarza przyjmujac tyle ciosow wiec te ciosy nie byly takie mocne... przegral przez kontuzje i tyle... austin mial takie silne ciosy ze nawet z kontuzja nie mogl andrzeja skonczyc i tyle...sadze ze KO by nie bylo zeby dalej trwala walka i andrzej mial sprawna lewa reke....ale niema co gdybac wielka szkoda no nic