Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
raczej nie powrocil teraz do boksu by zarobic... on jest bogatym czlowiekiem, w 96 roku dostal grube pieniadze pozniej madre inwestycje...madra zona na ktora nie trzeba samemu zarabiac i jak to Sam mowil moze do konca zycia moze jezdzic na ryby... chcial walczyc zlapal kontuzje lata juz nie te same i trudno.
slynny epizod- endrju idzie sie zabawic w Parku a potem laduje z 5 ochroniarzami w szpitalu smile
a jak juz patrzysz na takie aspekty spojrz na Kosteckiego...
ten to dopiero sie wkurwil stawiajac 80 kafli $ laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
1. Podejście Gołoty do boksu zmieniało się w przeciągu lat
2. Policjant, krawiec, lekarz czy cholera wie kto jeszcze nie zapisał się na kartach historii boksu i nie zdobył dla Polski tyle co Gołota.
3. Słynny incydent widziałeś byłeś przy nim i zeznawałeś... wiadomo
4. Experto szkoda, że nie mówiłeś o postawieniu na Austina przed walką ...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Wiem Experto. Pieprzenie to szybkie ruszanie dupą... . Ale nieważne.

Dziś mu kibicowałem przez te kilka sekund. Przegrał, to fakt. Ale taki jest sport. Ktoś musi wygrać ktoś przegrać. Wiadomo, że każdy kibicuje "swojemu". Każdy by chciał aby jego pupil zawsze wygrywał, przecież trenuje od rana do wieczora, jest dobry, musi wygrać. Ale to jednak sport gdzie czasem potrzebna też odrobina szczęścia.

Osobiście uważam, że Andrzej był bokserem, który ma swoje słabości jak każdy ale jeszcze trochę minie zanim pojawi się ktoś nowy i będzie nas reprezentował na tym poziomie.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Originally Posted by Kefir70
Sprostowanie - to nie musiała być walka w Seulu..być może były to Mistrzostwa Świata. Ale taka walka była...
Pamiętam , że kiedy w 93 o Gołocie zrobiło się głośno wierzyć mi się nie chciało , że taki tchórz był w stanie zaistnieć w świecie boksu zawodowego..


hah. smile
kefir zapewne chodzilo Ci o mistrzostwa swiata juniorow w 1985roku. W finale zmierzyl on sie jak dobrze zauwazyles z Kubanczykiem FElixem Savonem. W 2 rundzie dostal mocny cios i jego trener Czeslaw Ptak poddal go(). Golota mial wtedy 17 lat wiec o co Ci chodzi...?
Decyzja jego trenera byla dobra bo uchronila mlodego piesciarza przed nokautem. A Savon pozniej zdobyl 5-krotny tytul mistrz swiata i 2-krotnie tytul olimpijski...
jak krytykujecie 17 letniego gnojka to ja niemam wiecej pytan...

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
no i zapomnialem pozniej w 2000 roku zloto w Sydney smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by przemekwn
4. Experto szkoda, że nie mówiłeś o postawieniu na Austina przed walką ...

Znacze ze co, sugerujesz ze znajac wynik walki wymadrzam sie i uwazam Andrzeja za nieudacznika?

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Originally Posted by dimes
Gołota laugh

WNN spiewałeś hymn gdy leżał na deskach? prawdopodobnie jako rodowita Huliganeria krzyczałeś - Andrzej jeśteśmy z tobą !

Więcej i więcej huliganów internetowych, którzy z życiowych niedorajdów robią bohaterów tłumacząc nieudolnie ich przegrane. Każdy widział walkę, ale tłumaczenie przegranej kontuzją jest załosne.

wylacz neo i pokaz na co cie stac jak to spiewa feel. czekamy na twoje sukcesy,
pieprzone pokolenie neo....
profesjonalistą dzisiaj jest dziennikarz ktory nic w zyciu nie zrobil, a zabiera glos na kazdy temat bo pol sloika zelu na leb wylal

lot of lol

99% internetu po jednym jakimkolwiek ciosie ktory przyjal golota w swoim zawodowym boksie, trzeba by bylo na erce odwozic ale szacun dimes, golota nieudacznik
zebysmy kolejne 50 lat nie czekali na kolejnego golote, bo dimesow w necie to na peczki.






Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Originally Posted by Experto
Originally Posted by przemekwn
4. Experto szkoda, że nie mówiłeś o postawieniu na Austina przed walką ...

Znacze ze co, sugerujesz ze znajac wynik walki wymadrzam sie i uwazam Andrzeja za nieudacznika?
Znaczy, że każdy pisze po walce, że dzięki przegranej Gołoty wygrał kase; ja na forum się spotkałem z 1 osobą, która to przed walką powiedziała w temacie.
Za nieudacznika go uważasz (przynajmniej tak napisałeś po walce), ale tak jak napisał twist- żebyś nie musiał czekać na takiego nieudacznika kilkanaście lat.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Polak potrafi...

jednego dnia jestes wielki,drugiego wielką kupą...

Wiekszosc ktora negatywnie wypowiada sie o golocie i ogolnie o sportowcach chyba nigdy nie miala stycznosci ze sportem...Pewnie tylko komp,wyniki i ocenianie sportowcow,zespolow przez pryzmat postawionych zakladow blush ...Nie doceniacie tego ze zawodnik przechodzi ciezkie przygotowania,obozy itp. Daje z siebie wszystko bo wierzy ze sie uda,udowodni ze jednak da rade.

A to ze pozniej wszystko lega w gruzach to juz inna bajka i gratka dla tych co krytykują

papa

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
wiekszosc tez cos gdzies uslyszy albo ktos powie ze golota to nieudacznik i ta osoba tez tak bedzie sadzic...
przykladem tutaj jest uzytkownik kefir, piwo dla ciebie bo przez chwile mnie zagiales laugh cos mu sie obilo o uszy ze walczyl tam z kims ze sie poddal ale co jak i gdzie tego nie wie...
zdobycie srebrnego medalu na mistrzostwach swiata juniorow w wieku 17 lat to chyba dobry byl wynik ? a przegranie z legenda amatorskiego boksu to nie jest powod do wstydu.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by przemekwn
Originally Posted by Experto
Originally Posted by przemekwn
4. Experto szkoda, że nie mówiłeś o postawieniu na Austina przed walką ...

Znacze ze co, sugerujesz ze znajac wynik walki wymadrzam sie i uwazam Andrzeja za nieudacznika?
Znaczy, że każdy pisze po walce, że dzięki przegranej Gołoty wygrał kase; ja na forum się spotkałem z 1 osobą, która to przed walką powiedziała w temacie.
Za nieudacznika go uważasz (przynajmniej tak napisałeś po walce), ale tak jak napisał twist- żebyś nie musiał czekać na takiego nieudacznika kilkanaście lat.

aaa to nie mamy o czym rozmawiac jak nie potrafisz sprawdzic co pisalem przed walka.

Mozecie sobie mowic ze Golota to prawdziwy mistrz, to kwestia mentalnosci, Polacy niestety maja taka mentalnosc, ze zadowalaja sie porazkami jak prawdziwi nieudacznicy, to nas rozni od takich amerykanow.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
co by o Andrzeju nie mówić dla mnie jeden z dwóch najlepszych bokserów zawodowych w historii naszego kraju, i dziękuje mu za tyle niezapomnianych walk co stoczył. Drugim według mnie wielkim bokserem pomijając akcenty pozasportowe był Michalczewski i nazywanie go nieudacznikiem jest śmieszne. Jeden z najlepszyc lewych prostych na świecie. A Boniny, Salety i inne Dioabla to mogą im buty czyścić. Pozdrawiam

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Patrzę jeszcze na kilka innych for, gdzie też się dyskutuje o Gołocie i nigdzie nie ma tyle jadu co tutaj.

Niestety Andrzej był za słaby żeby być mistrzem. Za słaby psychicznie, a ostatnimi czasy również fizycznie. Ale przynajmniej próbował.

Nie unikał walk z najlepszymi na świecie, nie unikał podejmowania wyzwań, a że mu nie wyszło? To jest sport - nie każdy może być mistrzem. Wielu ludziom się nie udaje.

Rozumiem, że zajadli przeciwnicy Gołoty wolą takich "mistrzów" jak choćby Sosnowski, który od lat nabija sobie rekord walcząc z przywiezionymi prosto z dżungli murzynami, których położył by każdy ochroniarz z wiejskiej tańcbudy?

Czy chcecie, czy nie, Gołota pozostaje póki co najlepszym ciężkim jakiego mieliśmy, a reszta naszych "ciężkich" mogła co najwyżej prosić o bilety na jego walki. Bo dorównać mu nie byli i nie są w stanie.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Originally Posted by Experto
Originally Posted by przemekwn
Originally Posted by Experto
Originally Posted by przemekwn
4. Experto szkoda, że nie mówiłeś o postawieniu na Austina przed walką ...

Znacze ze co, sugerujesz ze znajac wynik walki wymadrzam sie i uwazam Andrzeja za nieudacznika?
Znaczy, że każdy pisze po walce, że dzięki przegranej Gołoty wygrał kase; ja na forum się spotkałem z 1 osobą, która to przed walką powiedziała w temacie.
Za nieudacznika go uważasz (przynajmniej tak napisałeś po walce), ale tak jak napisał twist- żebyś nie musiał czekać na takiego nieudacznika kilkanaście lat.

aaa to nie mamy o czym rozmawiac jak nie potrafisz sprawdzic co pisalem przed walka.

Mozecie sobie mowic ze Golota to prawdziwy mistrz, to kwestia mentalnosci, Polacy niestety maja taka mentalnosc, ze zadowalaja sie porazkami jak prawdziwi nieudacznicy, to nas rozni od takich amerykanow.
Trzeba Experto też wziąźć pod uwagę to że wogóle doszedł do takiej walki o mistrzostwo świata, a np nazywanie 2 boksera świata nieudacznikiem jest conajmniej śmieszne, myślęże jak by np. Polska repreze4ntacja doszła do finału MŚ i tam przegrała np. z Brazylią to nikt by żalu do nich nie miał, a wręcz przeciwnie, wszyscy by nosili na rękach że wogóle tak daleko doszli. To samo np. z gospodarką, gdybyśmy byli drudzy na świecie, tez nie sądze żebyśmy narzekali. Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Gołoci należy się szacunek za to że dawał nam wygrywać na swoich przegranych piwo

Był też prawie mistrzem cztery razy, można go uznać za mistrza, cztery podjeścia i ani razu się nie udało to jak błąd w matematyce z pewnością gdyby dostał jeszcze kilka szans frown Pozostaje gdybanie frown

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Originally Posted by Bzyku
Rozumiem, że zajadli przeciwnicy Gołoty wolą takich "mistrzów" jak choćby Sosnowski, który od lat nabija sobie rekord walcząc z przywiezionymi prosto z dżungli murzynami, których położył by każdy ochroniarz z wiejskiej tańcbudy?

Kto to jest Sosnowski?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Originally Posted by dimes
Gołoci należy się szacunek za to że dawał nam wygrywać na swoich przegranych piwo

Był też prawie mistrzem cztery razy, można go uznać za mistrza, cztery podjeścia i ani razu się nie udało to jak błąd w matematyce z pewnością gdyby dostał jeszcze kilka szans frown Pozostaje gdybanie frown


mam nadzieje ze wjeb... duzo kasy stawiajac na Mike Mollo i Kevina MC smile


Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Osobiście mam tylko żal o ta uczieczkę z Tysonem. Mógł chociaż wyjść, udać że dostał i się położyć,

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Nadzieja matką głupich wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Originally Posted by muchinio
Osobiście mam tylko żal o ta uczieczkę z Tysonem. Mógł chociaż wyjść, udać że dostał i się położyć,


sfrustowany byl ze sedzia ringowy nie widzial fauli najaranego Mike Tysona ;-) Mogl zrobic inaczej nie wytrzymal trudno.
a ja mam zal ze po walce z Johnem Ruizem nie zostal mistrzem swiata i dzisiaj nie mielibysmy takich debilnych komentarzy.


Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, forty, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, rymoholik, Sensei, rafal08, aker, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu), 2,754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1