Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Sędzia kalosz, faktycznie Tyson tak faulował, że Gołota musiał ucieć, nie miał wyjścia.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Bzyku
Niestety Andrzej był za słaby żeby być mistrzem. Za słaby psychicznie, a ostatnimi czasy również fizycznie. Ale przynajmniej próbował.


w tym sporcie albo jest się luzerem albo czampionem. czyli ustaliliśmy, że endrju jest największym spośród naszych luzerów.

zawsze coś.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
i tak jest o kilka klas przed reszta naszych salet, włodarczyków czy innych kogucików...
predko sie 2 taki nie znajdzie... szacunek za to co osiagnol...

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Słabo się znam na boksie, ale wczorajszego "pojedynku" to już w ogóle nie rozumiem..
dlaczego sędzia nie przerywał walki, widząc ewidentną kontuzję Andrzeja?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Originally Posted by Experto
Originally Posted by przemekwn
Originally Posted by Experto
Originally Posted by przemekwn
4. Experto szkoda, że nie mówiłeś o postawieniu na Austina przed walką ...

Znacze ze co, sugerujesz ze znajac wynik walki wymadrzam sie i uwazam Andrzeja za nieudacznika?
Znaczy, że każdy pisze po walce, że dzięki przegranej Gołoty wygrał kase; ja na forum się spotkałem z 1 osobą, która to przed walką powiedziała w temacie.
Za nieudacznika go uważasz (przynajmniej tak napisałeś po walce), ale tak jak napisał twist- żebyś nie musiał czekać na takiego nieudacznika kilkanaście lat.

aaa to nie mamy o czym rozmawiac jak nie potrafisz sprawdzic co pisalem przed walka.

Mozecie sobie mowic ze Golota to prawdziwy mistrz, to kwestia mentalnosci, Polacy niestety maja taka mentalnosc, ze zadowalaja sie porazkami jak prawdziwi nieudacznicy, to nas rozni od takich amerykanow.
Pokaż mi gdzie napisałeś swój typ w temacie "Boks cz.2" tam się chyba podaje typy, nie ? Czy Ty podajesz w ślicznotkach ?
Chwalenie się, że wygrałeś podając swój typ w tym temacie jest nie na miejscu jak dla mnie... Byłeś pewny to czemu nie napisałeś tego w temacie jak tomo ?
Mamy też taką mentalność, że cudze chwalimy a swego nie znamy.
Może za parę lat wspomnisz jak to urywałeś się z wesela, żeby obejrzeć kilka sekund walki o mistrzostwo z udziałem Polaka.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Jaka gala taki sędzia.
trener goloty tez sie nie popisal, wiedzac ze Andrzej jest spiety na poczatku walki powinien zmienic taktyke jakies klincze cos w stylu Ruiza...a w walkach z Mollo i MCbride byl juz mocno spiety czego rywale nie umieli wykorzystac... widzac jak psychicznie wychodzi na ring powinni cos z tym zrobic...a tak wyszla amatorka


Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
przemekwn, nastepnym razem sprawdz, bo znowu sie totalnie skompromitujesz;

https://www.mecz.pl/forum/ubbthread...&topic=0&Search=true#Post2707949

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
niewazne co pisza wazne ze pisza tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Originally Posted by Experto
przemekwn, nastepnym razem sprawdz, bo znowu sie totalnie skompromitujesz;

https://www.mecz.pl/forum/ubbthread...&topic=0&Search=true#Post2707949
nie zroumiemy się ... to jest temat to podawania typów ? czy tematem do podawania typów jest boks cz.2. Napisałem w poprzedniej wiadomości:
Quote
Chwalenie się, że wygrałeś podając swój typ w tym temacie jest nie na miejscu jak dla mnie
Dobrze o tym wiem, że podałeś tu typ i to napisałem a Ty mi podajesz linka. Więc nie wiem kto się kompromituje bo ja czytam dokładnie wiadomości.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,439
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,439
Likes: 11
Nudny sie robisz smirk

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Nie ucz ojca dzieci robic.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Originally Posted by ice18
Originally Posted by muchinio
Osobiście mam tylko żal o ta uczieczkę z Tysonem. Mógł chociaż wyjść, udać że dostał i się położyć,


sfrustowany byl ze sedzia ringowy nie widzial fauli najaranego Mike Tysona ;-) Mogl zrobic inaczej nie wytrzymal trudno.
a ja mam zal ze po walce z Johnem Ruizem nie zostal mistrzem swiata i dzisiaj nie mielibysmy takich debilnych komentarzy.

Szkoda tego werdyktu w walce z Ruizem, bo Andrzej spokojnie powinnien ta walke wygrac na punkty i byc wtedy mistrzem swiata, jednak sedziowie widzieli inaczej. SZKODA, a najwieksza szkoda to dla mnie chyba jest to w jakich okolicnzosciach konczy sie kariera jakby nie patrzec jednego z najlepszych piesciarzy lat 90. Mozna chociazby przypomniec walki z Bowe, mistrzem swiata 4 organizacji ktory byl niemilosiernie obijany przez Andrzeja. Wtedy chyba zaczal sie kryzys to znaczy kres jego kariery. Pozniejsze wlaki w wiekszosci ktorych od pierwszej rundy wychodzil strasznie spiety to juz nie byl ten sam Golota co wczesniej. Jak dla mnie to Andrzej i tak byl wielki i dzieki dla niego za te wszystkie nieprzespane noce i emocjonujace walki:)

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Experto widze ze stawiales tez na Mollo z Golota po @1.55 w koncu trafiles piwo

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Od kilku lat stawialem przeciwko Golocie piwo Zapewnil mi lacznie b.dobre wakacje, porzadny chlopina - Szacun za to grin

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by Experto
Originally Posted by przemekwn
Originally Posted by Experto
Originally Posted by przemekwn
4. Experto szkoda, że nie mówiłeś o postawieniu na Austina przed walką ...

Znacze ze co, sugerujesz ze znajac wynik walki wymadrzam sie i uwazam Andrzeja za nieudacznika?
Znaczy, że każdy pisze po walce, że dzięki przegranej Gołoty wygrał kase; ja na forum się spotkałem z 1 osobą, która to przed walką powiedziała w temacie.
Za nieudacznika go uważasz (przynajmniej tak napisałeś po walce), ale tak jak napisał twist- żebyś nie musiał czekać na takiego nieudacznika kilkanaście lat.

aaa to nie mamy o czym rozmawiac jak nie potrafisz sprawdzic co pisalem przed walka.

Mozecie sobie mowic ze Golota to prawdziwy mistrz, to kwestia mentalnosci, Polacy niestety maja taka mentalnosc, ze zadowalaja sie porazkami jak prawdziwi nieudacznicy, to nas rozni od takich amerykanow.

Smiejesz sie z Goloty, ze jest nieudacznikiem, gdy tymczasem jest on jednym z niewielu Polakow, ktorzy cos osiagneli w Stanach, zdobyli tam pieniadze i rozpoznawalnosc. Przebic sie tam nie jest latwo. Sama jego droga od pracy na budowie do walki o mistrzostwo swiata wagi ciezkiej budzi szacunek. Mozna by nakrecic zajebisty film na kanwie zyciorysu Goloty...

Polska to zadupie swiata, a Polacy nierzadko robia wioche poza granicami, ale Twoja nieustanna szydera z Polski i Polakow bywa irytujaca stary.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Originally Posted by Experto
Od kilku lat stawialem przeciwko Golocie piwo Zapewnil mi lacznie b.dobre wakacje, porzadny chlopina - Szacun za to grin

Stawiasz przeciwko Gołocie i masz dobre wakacje? laugh laugh
Porażki z Brewsterem i Ruizem (kursy mniej więcej wyrównane). Do tego ewentualnie z Tysonem i Grantem. Jak wyszedłeś na "letki plus" to powinieneś się cieszyć

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Swoją drogą to kilku bokserów po walce z Gołotą miało dość boksu.
Bowe, Grant (miał być wielkich championem laugh ), Byrd, Ruiz. Pomimo wygranych kariery złamały się

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by dimes
Nie można z wami rozmawiać ponieważ myślicie o sprowokowaniu mnie zapominając że intelektualnie odstajecie.
shocked shocked
To ten sam "Dimes" co w "Kibice vs Policja" ??
I on coś o prowokacjach pisze.. grin

No offence.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Nie no sorry podstawek, ale jak Ty widzisz wyrownane kursy w walce z Brewsterem to ja nie bede tracil czasu na rozmowe z Toba, wezcie sprawdzie czasami dane, bo rece opadaja, jak niektorym trzeba tlumaczyc podstawowe rzeczy smirk

Juz mi sie nie chce tu nic pisac, ostatni post smile
Golota R.I.P. piwo

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
wyrownanych kursow nie moglo wtedy byc Golota byl dosc mocnym faworytem.
Golota temat rzeka smile
Tez juz mi sie nie chce tutaj pisac niektorym nie przetlumaczysz a nazywaja kogos zyciowym nieudacznikiem a nawet nie przesledzili jego kariery a troche tam osiagnal smile
piwo Czekam na walke w Polsce! smile

Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, betowiec, Akhu, $-man, Sensei, rymoholik, forty, 11kera11, rafal08, aker, latajaca_holenderka, alfa, kamel), 2,847 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,662
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1