|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Nie mają konta w polskim banku. Wpłaty nie są obciążone żadnymi kosztami. Wypłaty nie są obciążone dodatkowymi kosztami. Tyle że jedna wypłata na 28 dni jest free. Kolejne już biorą kasę. A Stoke to sympatyczne miasteczko w Walii 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461 |
Panowie pytanie bo w sumie sam nie wiem kumpel
chce przesłac kase przelewem bankowym na bet365
ale ma tylko ten adres Hillside (New Media) Limited Bank Name: National Westminster Bank plc PO Box 9 1 Upper Market Square Hanley Stoke on Trent Staffs ST1 1QA England
haha czy ten buk nie ma polskiego banku czy jak Własnie mam ten sam problem... nie bardzo wiem gdzie ja mam ta kase wysłac  Tzn. co mam wpisac w polu 'nr konta' i w polu 'tytułem'? Tak jak w innych swoj nr z bet365 i login czy jakos inaczej? No i które to jest to 'nr konta' ? ;> Jeszcze mam kod :IBAN GB30NWBK60730133015260 Kod Swift NWBKGB2L Kod Iban to słyszałem kiedyś ze inaczej nr konta własnie ale chyba t troche za krotkie jest jednak...? 26 znakow to nie ma..:/ Z góry dzieki za pomoc. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461 |
Panowie pytanie bo w sumie sam nie wiem kumpel
chce przesłac kase przelewem bankowym na bet365
ale ma tylko ten adres Hillside (New Media) Limited Bank Name: National Westminster Bank plc PO Box 9 1 Upper Market Square Hanley Stoke on Trent Staffs ST1 1QA England
haha czy ten buk nie ma polskiego banku czy jak Własnie mam ten sam problem... nie bardzo wiem gdzie ja mam ta kase wysłac  Tzn. co mam wpisac w polu 'nr konta' i w polu 'tytułem'? Tak jak w innych swoj nr z bet365 i login czy jakos inaczej? No i które to jest to 'nr konta' ? ;> Jeszcze mam kod :IBAN GB30NWBK60730133015260 Kod Swift NWBKGB2L Kod Iban to słyszałem kiedyś ze inaczej nr konta własnie ale chyba t troche za krotkie jest jednak...? 26 znakow to nie ma..:/ Z góry dzieki za pomoc. Pozdrawiam. Sory że podbijam ale na prawde prosze o szybką odpowiedz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ja tylko raz wplacalem do tego buka przez przelew bankowy
przelew szedl z holenderskiego ABN Amro do ich angielskiego [juz nie pamietam czy jaki to bank byl]
konto w Bet365 zalozone mam jak bylem w Anglii [ae nie wiem czy to jakas roznica].
wracajac do senda sprawy, nalezalo by wejsc na livecchat i spytam sie o nr konta bankowego i SWIFT IBAN etc. z tego co pamietam tylko przez livechat jest mozliwe dostep do nr konta, ale czy polskie konto maja, wydaje mi sie ze nie.
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384 |
To, że wpłaty na konto bankowe nie są obciążone żadnymi kosztami może być trochę mylące. Oznacza to, że ich bank nie pobiera opłat, ale bądźcie pewni, że wasz bank przy transferze zagranicznym na bank  pobieże opłatę. Sam chiałem wpłacić do nich przez przelew bankowy i jak się zorientowałem w temacie założyłem sobie specjalnie mb.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461 |
Aha... dzieki za wszystkie wpisy. Chyba bede w takim razie musiał wpłacić w jakis inny sposob ale jakby jednak ktos wpłacał z polskiego banku tam i wiedział dokładnie jak to przebiega to z ciekawosci jeszcze bym wysłuchał  Nie mniej jednak dzieki jeszcze raz wszystkim. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384 |
Przebiega dokładnie tak jak każdy inny przelew tylko trwa dłużej. Musisz zajrzec do regulaminu swojego banku i znaleźć ile kasują za przelew zagraniczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
W ile teraz wypłacają na MB? Orientuje się ktoś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Do 24 godz., najczęściej parę godzin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384 |
W meczu Roma - Lazio postawiłem omyłkowo under 2,5 chociaż chciałem over 2,5. Pisze do supportu, a oni chcą żebym im podał kod bezpieczeństwa. Czy mogą tego ode mnie żądać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Tak, mogą i możesz byc spokojny.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
do dzisiaj byli dla mnie powaznym bukmacherem - dzisiaj zeszmacili sie tak jak to zrobil bwin
maja jakis problem ze swoja strona i kursy nie odswiezaja sie automatycznie - po lewej stronie sie zmieniaja a na glownym oknie nie
chcialem dac zaklad na 1st 10 punktow izmir
16/11/2008 13:30:33 Arkas Spor Izmir (set 4) @ 1.66, €86.00 Single 86.00 0.00 16/11/2008 13:30:31 Arkas Spor Izmir (set 4) @ 1.72, €86.00 Single 86.00 0.00
tak to wyglada - tego 1-szego zakladu mi nie przyjelo bo pisalo ze kursy sie zmienily wiec dalem drugi raz po 1.72
potem okazuje sie kasa z konta zniknela a w historii sa obydwa NIE JEST MOZLIWE W PRZECIAGU 2 SEK WYSLANIE DWOCH TAKICH ZAKLADOW BO NA AKCEPTACJE 1 POTRZEBA OK 4. SEK.
do tego dochodzi najechanie myszka na kurs i wpisanie stawki i ponowne zaakceptowanie
ale debile tego nie rozumieja
na czacie powiedzieli ze nic nie moga zrobic takze debili zegnam z dniem dzisiejszym skoro nie przyznaja sie do wlasnej ewidentnej winy
szkoda bo wygladali na jednego z madrzejszych bukow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
ninejszym informuje ze po kontakcie mailowym z supportem pieniazki zostaly wrocone konto - przyznali sie do winy generalnie ten przypadek uzmyslowil mi jak niekompetentni sa pracownicy czatu - cos w stylu czatu betgun - nic z nimi sie nie da zalatwic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
ninejszym informuje ze po kontakcie mailowym z supportem pieniazki zostaly wrocone konto - przyznali sie do winy generalnie ten przypadek uzmyslowil mi jak niekompetentni sa pracownicy czatu - cos w stylu czatu betgun - nic z nimi sie nie da zalatwic  A zakład był wygrany? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
ninejszym informuje ze po kontakcie mailowym z supportem pieniazki zostaly wrocone konto - przyznali sie do winy generalnie ten przypadek uzmyslowil mi jak niekompetentni sa pracownicy czatu - cos w stylu czatu betgun - nic z nimi sie nie da zalatwic  A zakład był wygrany?  jakby byl wygrany to by go Sturmwind nie reklamowal 
Last edited by yaaho; 17/11/2008 02:40.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
ninejszym informuje ze po kontakcie mailowym z supportem pieniazki zostaly wrocone konto - przyznali sie do winy generalnie ten przypadek uzmyslowil mi jak niekompetentni sa pracownicy czatu - cos w stylu czatu betgun - nic z nimi sie nie da zalatwic  A zakład był wygrany?  jakby byl wygrany to by go Sturwind nie reklamowal  to chyba logiczne :D:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Panowie , takie naiwne pytanie : czy to mozliwe ze mnie jebią na LIVE ? gram za grosiny od 2dni u nich stawki 1-10$ , bonus obrociłem w 1dzien a potem zaczely sie jakies cuda i wydaje mi sie ze znikaja mi niektore zakałdy ;/ nie ogarniam wszystkiego wiec tak tylko z ciekawosci pytam bo mam takie wrazenie ze nie mam historii zakladow ktore wg mnie zagralem ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
Panowie , takie naiwne pytanie : czy to mozliwe ze mnie jebią na LIVE ? gram za grosiny od 2dni u nich stawki 1-10$ , bonus obrociłem w 1dzien a potem zaczely sie jakies cuda i wydaje mi sie ze znikaja mi niektore zakłady ;/ nie ogarniam wszystkiego wiec tak tylko z ciekawosci pytam bo mam takie wrazenie ze nie mam historii zakladow ktore wg mnie zagralem ;/ wlasnie tam jest taki problem z tym lajwem - jak grasz pod opera to Ci akceptuja tak ze nie widac tego czasu ok 4sek gdy jest akceptacja. jak grasz pod IE to na czas akceptacji "gasnie" Ci place bet. u nich jest jeden problem - nie widzisz na biezaco stanu konta, musisz sobie kliknac w balance i dopiero wtedy. problemem jest tez fakt iz przyjmuja nie po takich kursach jaki klikniesz (albo nie przyjmuja) ale po takim kursie jaki jest w tej chwili na lajwie. troche to denerwujace wszystko - trzeba bardzo uwazac co sie gra bo potem jajka wychodza
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
aha , dzieki Strumwid bo juz sie balem ze to przez ilosc browaru we krwi cos mi sie miesza ;-) czyli trzeba lukac czy na pewno przyjete , bo mialem takie sytuacje ze grałem np over X roznych i dokladnie X roznych za jednym razem i over był w historii a dokładna suma nie ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770 |
Sluchajcie w przypadku Asianow typu -1, -1.5 w zakladach akumulowanych jak oni licza kurs w przypadku gdy polowa asiana jest wygrana, a polowa jest przegrana?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|