Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Nie majÄ… konta w polskim banku.
Wpłaty nie są obciążone żadnymi kosztami.
Wypłaty nie są obciążone dodatkowymi kosztami. Tyle że jedna wypłata na 28 dni jest free. Kolejne już biorą kasę.

A Stoke to sympatyczne miasteczko w Walii wink

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
Originally Posted by grzegorz1234
Panowie pytanie bo w sumie sam nie wiem kumpel

chce przesłac kase przelewem bankowym na bet365

ale ma tylko ten adres
Hillside (New Media) Limited
Bank Name: National Westminster Bank plc
PO Box 9
1 Upper Market Square
Hanley
Stoke on Trent
Staffs
ST1 1QA
England

haha
czy ten buk nie ma polskiego banku czy jak
Własnie mam ten sam problem... nie bardzo wiem gdzie ja mam ta kase wysłac tongue Tzn. co mam wpisac w polu 'nr konta' i w polu 'tytułem'? Tak jak w innych swoj nr z bet365 i login czy jakos inaczej? No i które to jest to 'nr konta' ? ;>
Jeszcze mam kod :IBAN GB30NWBK60730133015260
Kod Swift NWBKGB2L
Kod Iban to słyszałem kiedyś ze inaczej nr konta własnie ale chyba t troche za krotkie jest jednak...? 26 znakow to nie ma..:/
Z góry dzieki za pomoc. Pozdrawiam.

Misiaski #2715160 10/11/2008 04:38
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
Originally Posted by misiek1991
Originally Posted by grzegorz1234
Panowie pytanie bo w sumie sam nie wiem kumpel

chce przesłac kase przelewem bankowym na bet365

ale ma tylko ten adres
Hillside (New Media) Limited
Bank Name: National Westminster Bank plc
PO Box 9
1 Upper Market Square
Hanley
Stoke on Trent
Staffs
ST1 1QA
England

haha
czy ten buk nie ma polskiego banku czy jak
Własnie mam ten sam problem... nie bardzo wiem gdzie ja mam ta kase wysłac tongue Tzn. co mam wpisac w polu 'nr konta' i w polu 'tytułem'? Tak jak w innych swoj nr z bet365 i login czy jakos inaczej? No i które to jest to 'nr konta' ? ;>
Jeszcze mam kod :IBAN GB30NWBK60730133015260
Kod Swift NWBKGB2L
Kod Iban to słyszałem kiedyś ze inaczej nr konta własnie ale chyba t troche za krotkie jest jednak...? 26 znakow to nie ma..:/
Z góry dzieki za pomoc. Pozdrawiam.
Sory że podbijam ale na prawde prosze o szybką odpowiedz smile

Misiaski #2715177 10/11/2008 04:46
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ja tylko raz wplacalem do tego buka przez przelew bankowy

przelew szedl z holenderskiego ABN Amro do ich angielskiego [juz nie pamietam czy jaki to bank byl]

konto w Bet365 zalozone mam jak bylem w Anglii [ae nie wiem czy to jakas roznica].

wracajac do senda sprawy, nalezalo by wejsc na livecchat i spytam sie o nr konta bankowego i SWIFT IBAN etc. z tego co pamietam tylko przez livechat jest mozliwe dostep do nr konta, ale czy polskie konto maja, wydaje mi sie ze nie.

pozdr

Ojro #2715769 10/11/2008 08:12
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
To, że wpłaty na konto bankowe nie są obciążone żadnymi kosztami może być trochę mylące.
Oznacza to, że ich bank nie pobiera opłat, ale bądźcie pewni, że wasz bank przy transferze zagranicznym na bank laugh pobieże opłatę.
Sam chiałem wpłacić do nich przez przelew bankowy i jak się zorientowałem w temacie założyłem sobie specjalnie mb.

connor #2715990 10/11/2008 18:24
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
Aha... dzieki za wszystkie wpisy. Chyba bede w takim razie musiał wpłacić w jakis inny sposob ale jakby jednak ktos wpłacał z polskiego banku tam i wiedział dokładnie jak to przebiega to z ciekawosci jeszcze bym wysłuchał smile Nie mniej jednak dzieki jeszcze raz wszystkim. Pozdrawiam.

Misiaski #2716082 10/11/2008 19:44
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
Przebiega dokładnie tak jak każdy inny przelew tylko trwa dłużej.
Musisz zajrzec do regulaminu swojego banku i znaleźć ile kasują za przelew zagraniczny.

Qubi #2718974 12/11/2008 02:49
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
W ile teraz wypłacają na MB? Orientuje się ktoś?

javapl #2719094 12/11/2008 03:26
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Do 24 godz., najczęściej parę godzin.

Gandhi #2726395 15/11/2008 17:43
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
W meczu Roma - Lazio postawiłem omyłkowo under 2,5 chociaż chciałem over 2,5. Pisze do supportu, a oni chcą żebym im podał kod bezpieczeństwa. Czy mogą tego ode mnie żądać?

Qubi #2726417 15/11/2008 18:09
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Tak, mogą i możesz byc spokojny.

arkadius #2729843 16/11/2008 23:40
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
do dzisiaj byli dla mnie powaznym bukmacherem - dzisiaj zeszmacili sie tak jak to zrobil bwin


maja jakis problem ze swoja strona i kursy nie odswiezaja sie automatycznie - po lewej stronie sie zmieniaja a na glownym oknie nie

chcialem dac zaklad na 1st 10 punktow izmir

16/11/2008 13:30:33 Arkas Spor Izmir (set 4) @ 1.66, €86.00 Single 86.00 0.00
16/11/2008 13:30:31 Arkas Spor Izmir (set 4) @ 1.72, €86.00 Single 86.00 0.00


tak to wyglada - tego 1-szego zakladu mi nie przyjelo bo pisalo ze kursy sie zmienily wiec dalem drugi raz po 1.72

potem okazuje sie kasa z konta zniknela a w historii sa obydwa
NIE JEST MOZLIWE W PRZECIAGU 2 SEK WYSLANIE DWOCH TAKICH ZAKLADOW BO NA AKCEPTACJE 1 POTRZEBA OK 4. SEK.

do tego dochodzi najechanie myszka na kurs i wpisanie stawki i ponowne zaakceptowanie

ale debile tego nie rozumieja

na czacie powiedzieli ze nic nie moga zrobic takze debili zegnam z dniem dzisiejszym skoro nie przyznaja sie do wlasnej ewidentnej winy

szkoda bo wygladali na jednego z madrzejszych bukow

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
ninejszym informuje ze po kontakcie mailowym z supportem pieniazki zostaly wrocone konto - przyznali sie do winy

generalnie ten przypadek uzmyslowil mi jak niekompetentni sa pracownicy czatu - cos w stylu czatu betgun - nic z nimi sie nie da zalatwic smile


Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by Sturmwind
ninejszym informuje ze po kontakcie mailowym z supportem pieniazki zostaly wrocone konto - przyznali sie do winy

generalnie ten przypadek uzmyslowil mi jak niekompetentni sa pracownicy czatu - cos w stylu czatu betgun - nic z nimi sie nie da zalatwic smile


A zakład był wygrany? laugh

zmarcin #2730443 17/11/2008 02:34
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by zmarcin
Originally Posted by Sturmwind
ninejszym informuje ze po kontakcie mailowym z supportem pieniazki zostaly wrocone konto - przyznali sie do winy

generalnie ten przypadek uzmyslowil mi jak niekompetentni sa pracownicy czatu - cos w stylu czatu betgun - nic z nimi sie nie da zalatwic smile


A zakład był wygrany? laugh

jakby byl wygrany to by go Sturmwind nie reklamowal smile

Last edited by yaaho; 17/11/2008 02:40.
yaaho #2730468 17/11/2008 02:39
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by zmarcin
Originally Posted by Sturmwind
ninejszym informuje ze po kontakcie mailowym z supportem pieniazki zostaly wrocone konto - przyznali sie do winy

generalnie ten przypadek uzmyslowil mi jak niekompetentni sa pracownicy czatu - cos w stylu czatu betgun - nic z nimi sie nie da zalatwic smile


A zakład był wygrany? laugh

jakby byl wygrany to by go Sturwind nie reklamowal smile

to chyba logiczne :D:D

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Panowie , takie naiwne pytanie : czy to mozliwe ze mnie jebią na LIVE ? gram za grosiny od 2dni u nich stawki 1-10$ , bonus obrociłem w 1dzien a potem zaczely sie jakies cuda i wydaje mi sie ze znikaja mi niektore zakałdy ;/ nie ogarniam wszystkiego wiec tak tylko z ciekawosci pytam bo mam takie wrazenie ze nie mam historii zakladow ktore wg mnie zagralem ;/

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Originally Posted by bolo_lacznik
Panowie , takie naiwne pytanie : czy to mozliwe ze mnie jebią na LIVE ? gram za grosiny od 2dni u nich stawki 1-10$ , bonus obrociłem w 1dzien a potem zaczely sie jakies cuda i wydaje mi sie ze znikaja mi niektore zakłady ;/ nie ogarniam wszystkiego wiec tak tylko z ciekawosci pytam bo mam takie wrazenie ze nie mam historii zakladow ktore wg mnie zagralem ;/

wlasnie tam jest taki problem z tym lajwem - jak grasz pod opera to Ci akceptuja tak ze nie widac tego czasu ok 4sek gdy jest akceptacja. jak grasz pod IE to na czas akceptacji "gasnie" Ci place bet.

u nich jest jeden problem - nie widzisz na biezaco stanu konta, musisz sobie kliknac w balance i dopiero wtedy. problemem jest tez fakt iz przyjmuja nie po takich kursach jaki klikniesz (albo nie przyjmuja) ale po takim kursie jaki jest w tej chwili na lajwie. troche to denerwujace wszystko - trzeba bardzo uwazac co sie gra bo potem jajka wychodza

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
aha , dzieki Strumwid bo juz sie balem ze to przez ilosc browaru we krwi cos mi sie miesza ;-) czyli trzeba lukac czy na pewno przyjete , bo mialem takie sytuacje ze grałem np over X roznych i dokladnie X roznych za jednym razem i over był w historii a dokładna suma nie ;/

Conrad #2740800 23/11/2008 01:03
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Sluchajcie w przypadku Asianow typu -1, -1.5 w zakladach akumulowanych jak oni licza kurs w przypadku gdy polowa asiana jest wygrana, a polowa jest przegrana?

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, forty, ANZELMO, rafal08, Sensei, Akhu, burbon), 1,752 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,319
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1