Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 20 1 2 9 10 11 12 13 19 20
Giertyszek #2627536 30/09/2008 21:43
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by Giertyszek
5zl od drugiej wyplaty w ciagu miesiaca

Można mieć 4 eMaxPLUS

wtedy dopiero piąta wypłata kosztuje.

Ale mozna mieć pełnomocnictwa do kolejnych n*4 eMax+

: wypłacamy wszystko a na kolejny wpłacamy to co zostało
po uregulowaniu zobowiązań.




Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Witam

Panowie mam takie pytanko, posiadając karte debetową z chipem, eKarta nie jest mi już potrzebna, bo tą chipowską w necie mogę płacić jakby coś ?


nivet #2632986 03/10/2008 07:05
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Możesz.

micha$ #2634219 04/10/2008 01:50
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
dzieki

nivet #2635037 04/10/2008 07:53
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Tylko, że na ich stronie jest napisane, że dopiero po kontakcie z mlinią wink

Sorki, że nie napisałem od razu smile

micha$ #2640427 07/10/2008 02:53
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399
panowie kolega chcialby zalozyc konto w jakims banku, polecam mu mBank lub Inteligo bo sam mam takie i jestem z nich bardzo zadowolony, ale za bardzo nie pamietam jakie to sa oplaty na poczatku za samo zalozenie wydanie karty i inne sprawy, czy ktos moze ostatnio zakladal i moglby sie podzielic jak to teraz wyglada? chyba ze polecacie jakis inny bank...aaa, kolega jest studentem nie wiem czy jakies konta studenckie sa do wyboru, dzieki za wszelkie info

gwidonek #2640465 07/10/2008 03:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911

http://www.mbank.pl/images/portale/taryfa_oplat_i_prowizji.pdf

smile

Mbank polecam. Jeżeli chodzi o konto studenckie to śmiało mogę polecić również BZ WBK.

Odradzam natomiast BGŻ.

Mindman #2640519 07/10/2008 03:32
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399
dzieki a orientuje sie ktos po ilu dniach mozna korzystac z zalozonego konta? na karte rozumiem trezba troszke poczekac...

gwidonek #2640782 07/10/2008 05:44
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
W mBanku czeka się kilka dni. Na kartę teoretycznie do dwóch tygodni.

Odradzam PKO i ich konta studenckie, mają koszmarne warunki chociażby w porównaniu do Inteligo (a niby ta sama instytucja). Sam teraz zrezygnowałem z Inteligo i zostałem tylko przy mBanku.
Jednak 0 zł to 0 zł, a student na piwo mieć musi tongue

micha$ #2640878 07/10/2008 07:28
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399
hehe dziex, ja tez doradzam koledze mBanka, zobaczymy tylko ile bankomatow w poblizu i bedzie gralo wink

gwidonek #2641181 07/10/2008 19:09
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Czy jak zamawialiście papierowy wyciąg z konta, to widnieje tam adres zamieszkania?

W tym internetowym jest tylko imie i nazwisko, a to pewnie nie wystarczy do weryfikacji u bukacherów.

El_Darro #2641577 07/10/2008 21:58
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Jeśli mówisz o wyciągu z konta a nie karty kredytowej,to owszem adres jest

wHiTe_StAr #2709320 07/11/2008 19:01
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Wie ktos moze ile czasu ida pieniadze z mbanku do Pko BP ? (transakcja miedzy kontami)

Cendruś #2709324 07/11/2008 19:06
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
w zależności od tego na którą sesję wychodzącą się załapałeś

jeśli pierwsza w dniu to popołudniu/wieczór będzie

najpóźniej jutro

Piostar #2714109 09/11/2008 22:47
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Do 48h.

micha$ #2717419 11/11/2008 06:31
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921
Jeżeli ktoś się jeszcze nie zetknął, to od dzisiaj mBank daje 0,25% w skali roku więcej na koncie eMax Plus, czyli 6% w skali roku grin

studzien #2719297 12/11/2008 04:30
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Rzeczywiście sypnęli kasą... smirk
Trochę się późno zorientowali, że inni już ich przegonili...

micha$ #2719303 12/11/2008 04:34
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204
hm,
mam problem z mBankiem.
konto mam od jakichs 2 miesiecy, ale w ogole z niego korzystam.
mam jednak na nim kilkaset zlotych.
zagubilem login i haslo (wczoraj mieli mi wygenerowac nowe i w 3 dni wyslac), nie wiem nawet dokladnie ile - nie moge tego sprawdzic, oni bez mojego hasla rowniez nie moga mi powiedziec.
pieniadze z bankomatu wyplaca moge, ale depozytow i platnosci online - nie - przyklad z bwin:
Organizacja obsługująca Twoją kartę kredytową odrzuciła wniosek o wydanie zezwolenia na przeprowadzanie transakcji. Skontaktuj się z nią w celu uzyskania szczegółowych informacji.

czy mozliwe ze mam zablokowana karte na uslugi netowe?
HELP!:)

micha$ #2719304 12/11/2008 04:34
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Pewniejszy BGŻ 7%(mechy) na eskalacji

nawoj #2719313 12/11/2008 04:39
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
bestbets
1. Aktywowałeś konto?
2. Możesz zadzwonić na mLinię, poprosić konsultanta o potwierdzenie Twojej tożsamości, nastepnie konsultant może Ci powiedzieć ile masz na koncie, możesz zlecić wysłanie nowego zestawu z loginem i hasłem.
3. Co do płatności online, poczekaj na zestaw do logowania i wtedy spróbuj, a jak nie wyjdzie to dzwoń na mLinię. Jak konsultant powie Ci, że nie wie, to poproś go żeby poprosił kogoś starszego stażem o pomoc.

Strona 11 z 20 1 2 9 10 11 12 13 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker), 2,727 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,856
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1