Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 20 1 2 10 11 12 13 14 19 20
micha$ #2719322 12/11/2008 04:44
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Ja tam miałem problem z wpłatą do interwetten.Babka sama zadzwoniła i pomogła mi rowiązac tę sprawę.Trzeba do nich zadzwonić,myślę,że pomogą.

Bonus: Unibet
micha$ #2719342 12/11/2008 04:53
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204
Originally Posted by micha$
bestbets
1. Aktywowałeś konto?
2. Możesz zadzwonić na mLinię, poprosić konsultanta o potwierdzenie Twojej tożsamości, nastepnie konsultant może Ci powiedzieć ile masz na koncie, możesz zlecić wysłanie nowego zestawu z loginem i hasłem.
3. Co do płatności online, poczekaj na zestaw do logowania i wtedy spróbuj, a jak nie wyjdzie to dzwoń na mLinię. Jak konsultant powie Ci, że nie wie, to poproś go żeby poprosił kogoś starszego stażem o pomoc.


1. Tak, dostalem papiery od kuriera, konto aktywowalem, zalogowalem sie kilka razy, zgubilem login i przestal korzystac.
Nie pamietam tylko niestety czy aktywowalem karte, ale skoro mozna nia wyplacac z bankomatu to powinna byc aktywowana.
2. Dupa. Podaje PESEL, swoje dane, babka bez hasla do mojego konta (loginu chyba tez) nie jest w stanie podac mi mojego stanu konta oraz czy karta jest aktywna.
3. Musze miec login zeby robic depozyty do bukow? Dziwne...:)

bestbets #2719469 12/11/2008 05:36
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
To pozostaje Ci czekać na pakiet.
Swoją drogą z dupy mają te procedury...

micha$ #2722660 13/11/2008 22:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Panowie jaka najwieksza sume mozna wyplacic jednego dnia?
dzieki

HAGIi #2722742 13/11/2008 23:02
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Możesz sobie ustawić limit dzienny. Na pewno kilka tysięcy. A kwota maksymalna ? To chyba zależy od tego, ile kasy jest w bankomacie wink

Szewa #2723234 14/11/2008 02:30
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
Maksimum dziennie możesz wypłacić 30 tys PLN, z tym że jednorazowo ok. 3 tys. Maksymalnie możesz dokonać 15 transakcji.

Robertj #2723238 14/11/2008 02:32
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
dzieki wielkie

HAGIi #2732913 18/11/2008 06:47
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
mozna wyplacic powyzej 20k w banku od razu tylko z dowodem?

HAGIi #2732965 18/11/2008 07:28
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Nie rozumiem, czemu pytasz w temacie mBanku, który nie ma tradycyjnych placówek. Wypłacasz w bankomacie maksymalnie tyle na ile masz limit ustawiony.

micha$ #2733396 18/11/2008 22:39
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Ma ktoś konto walutowe w mbank?

Jeśli tak to chętnie się zapoznam z jego opinią.

Maldini$$ #2734869 19/11/2008 22:23
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,841
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,841
Originally Posted by Bankier$
Ma ktoś konto walutowe w mbank?

Jeśli tak to chętnie się zapoznam z jego opinią.

podpinam się smile i zapytam jeszcze czy robiac dowolny przelew zagraniczny z takiego konta jest on wykonywany od razu czy dopiero oczekuje na jakies zatwierdzenie?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Miałem dzisiaj problem z zalogowaniem się na konto w mBanku. Tzn. oni mieli jakieś problmy techniczne, bo po kilku minutach udało mi się zalogować. Później jednak nie mogłem zapłacić kartą, a przy próbie wybrania kasy z bankomatu pojawiał się komunikat o braku autoryzajcji i to już fajne nie jest.

Ma/miał ktoś dzisiaj podobne problemy ?

Szewa #2756889 01/12/2008 23:16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
problemy z logowaniem to potwierdzam

z kartami nie wiem, nie używałem w dniu dzisiejszym


Szewa #2756890 01/12/2008 23:20
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
Originally Posted by Szewa
Miałem dzisiaj problem z zalogowaniem się na konto w mBanku. Tzn. oni mieli jakieś problmy techniczne, bo po kilku minutach udało mi się zalogować. Później jednak nie mogłem zapłacić kartą, a przy próbie wybrania kasy z bankomatu pojawiał się komunikat o braku autoryzajcji i to już fajne nie jest.

Ma/miał ktoś dzisiaj podobne problemy ?


Szewa polecam Ci kontakt z mLinią, wykonałem sporą liczbę telefonów do nich, naprawdę sympatyczni ludzie. Ostatnio nawet dzwoniłem o 23 w niedzielę smile

antybuker #2756895 01/12/2008 23:34
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Originally Posted by antybuker
Originally Posted by Szewa
Miałem dzisiaj problem z zalogowaniem się na konto w mBanku. Tzn. oni mieli jakieś problmy techniczne, bo po kilku minutach udało mi się zalogować. Później jednak nie mogłem zapłacić kartą, a przy próbie wybrania kasy z bankomatu pojawiał się komunikat o braku autoryzajcji i to już fajne nie jest.

Ma/miał ktoś dzisiaj podobne problemy ?


Szewa polecam Ci kontakt z mLinią, wykonałem sporą liczbę telefonów do nich, naprawdę sympatyczni ludzie. Ostatnio nawet dzwoniłem o 23 w niedzielę smile
Ja raz o 3 w nocy i po problemie smile

kumichal #2756994 02/12/2008 01:27
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870

yaaho #2757012 02/12/2008 01:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
Dzisiaj za 6 czy 7 razem się zalogowałem, nawet udało mi się wykonać jeden przelew. Ogólnie działa jak padlina.

SenDPL #2757020 02/12/2008 01:58
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
ja dzis 3 razy sie logowalem, wykonalem 1 przelew, nie mialem zadnych problemow confused

xqwzts #2757072 02/12/2008 02:19
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
umnie wszsytko ok ,logowanie normalnie ,przelewy normalnie ida ..

raiders_ #2768119 08/12/2008 07:11
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
Ja mam problem z karta platnicza mBanku Visa electron debetowka z mozliwoscia placenia przez neta.
Otoz po kilku transakcjach w ciagu tygodnia wplacajac srodki na moneybookers w dniu dzisiejszym zostala zablokowana.
Z tego co pamietam limity mialem ustawione dosyc wysoko, wiec chyba nie to.
Bynajmniej przy wplacie do moneybookers pojawia sie zapytania o cel uzycia srodkow.
Uczciwie zaznaczalem iz zostana przeznaczone na cele zwiazane z hazardem.
Czy to moze byc powodem blokady ?

Nie chce mis ie do nich dzwonic narazie wink

Dzieki za odpowiedz.

Strona 12 z 20 1 2 10 11 12 13 14 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11), 2,902 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,727
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1