|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Ja tam miałem problem z wpłatą do interwetten.Babka sama zadzwoniła i pomogła mi rowiązac tę sprawę.Trzeba do nich zadzwonić,myślę,że pomogą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204 |
bestbets 1. Aktywowałeś konto? 2. Możesz zadzwonić na mLinię, poprosić konsultanta o potwierdzenie Twojej tożsamości, nastepnie konsultant może Ci powiedzieć ile masz na koncie, możesz zlecić wysłanie nowego zestawu z loginem i hasłem. 3. Co do płatności online, poczekaj na zestaw do logowania i wtedy spróbuj, a jak nie wyjdzie to dzwoń na mLinię. Jak konsultant powie Ci, że nie wie, to poproś go żeby poprosił kogoś starszego stażem o pomoc. 1. Tak, dostalem papiery od kuriera, konto aktywowalem, zalogowalem sie kilka razy, zgubilem login i przestal korzystac. Nie pamietam tylko niestety czy aktywowalem karte, ale skoro mozna nia wyplacac z bankomatu to powinna byc aktywowana. 2. Dupa. Podaje PESEL, swoje dane, babka bez hasla do mojego konta (loginu chyba tez) nie jest w stanie podac mi mojego stanu konta oraz czy karta jest aktywna. 3. Musze miec login zeby robic depozyty do bukow? Dziwne...:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
To pozostaje Ci czekać na pakiet. Swoją drogą z dupy mają te procedury...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Panowie jaka najwieksza sume mozna wyplacic jednego dnia? dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Możesz sobie ustawić limit dzienny. Na pewno kilka tysięcy. A kwota maksymalna ? To chyba zależy od tego, ile kasy jest w bankomacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173 |
Maksimum dziennie możesz wypłacić 30 tys PLN, z tym że jednorazowo ok. 3 tys. Maksymalnie możesz dokonać 15 transakcji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
mozna wyplacic powyzej 20k w banku od razu tylko z dowodem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Nie rozumiem, czemu pytasz w temacie mBanku, który nie ma tradycyjnych placówek. Wypłacasz w bankomacie maksymalnie tyle na ile masz limit ustawiony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Ma ktoś konto walutowe w mbank?
Jeśli tak to chętnie się zapoznam z jego opinią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,841
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,841 |
Ma ktoś konto walutowe w mbank?
Jeśli tak to chętnie się zapoznam z jego opinią. podpinam się  i zapytam jeszcze czy robiac dowolny przelew zagraniczny z takiego konta jest on wykonywany od razu czy dopiero oczekuje na jakies zatwierdzenie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Miałem dzisiaj problem z zalogowaniem się na konto w mBanku. Tzn. oni mieli jakieś problmy techniczne, bo po kilku minutach udało mi się zalogować. Później jednak nie mogłem zapłacić kartą, a przy próbie wybrania kasy z bankomatu pojawiał się komunikat o braku autoryzajcji i to już fajne nie jest.
Ma/miał ktoś dzisiaj podobne problemy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
problemy z logowaniem to potwierdzam
z kartami nie wiem, nie używałem w dniu dzisiejszym
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591 |
Miałem dzisiaj problem z zalogowaniem się na konto w mBanku. Tzn. oni mieli jakieś problmy techniczne, bo po kilku minutach udało mi się zalogować. Później jednak nie mogłem zapłacić kartą, a przy próbie wybrania kasy z bankomatu pojawiał się komunikat o braku autoryzajcji i to już fajne nie jest.
Ma/miał ktoś dzisiaj podobne problemy ? Szewa polecam Ci kontakt z mLinią, wykonałem sporą liczbę telefonów do nich, naprawdę sympatyczni ludzie. Ostatnio nawet dzwoniłem o 23 w niedzielę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
Miałem dzisiaj problem z zalogowaniem się na konto w mBanku. Tzn. oni mieli jakieś problmy techniczne, bo po kilku minutach udało mi się zalogować. Później jednak nie mogłem zapłacić kartą, a przy próbie wybrania kasy z bankomatu pojawiał się komunikat o braku autoryzajcji i to już fajne nie jest.
Ma/miał ktoś dzisiaj podobne problemy ? Szewa polecam Ci kontakt z mLinią, wykonałem sporą liczbę telefonów do nich, naprawdę sympatyczni ludzie. Ostatnio nawet dzwoniłem o 23 w niedzielę  Ja raz o 3 w nocy i po problemie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
Dzisiaj za 6 czy 7 razem się zalogowałem, nawet udało mi się wykonać jeden przelew. Ogólnie działa jak padlina.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
ja dzis 3 razy sie logowalem, wykonalem 1 przelew, nie mialem zadnych problemow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
umnie wszsytko ok ,logowanie normalnie ,przelewy normalnie ida ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827 |
Ja mam problem z karta platnicza mBanku Visa electron debetowka z mozliwoscia placenia przez neta. Otoz po kilku transakcjach w ciagu tygodnia wplacajac srodki na moneybookers w dniu dzisiejszym zostala zablokowana. Z tego co pamietam limity mialem ustawione dosyc wysoko, wiec chyba nie to. Bynajmniej przy wplacie do moneybookers pojawia sie zapytania o cel uzycia srodkow. Uczciwie zaznaczalem iz zostana przeznaczone na cele zwiazane z hazardem. Czy to moze byc powodem blokady ? Nie chce mis ie do nich dzwonic narazie  Dzieki za odpowiedz.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|