Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14
Conrad #2717717 11/11/2008 17:13
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
No raczej słabe. Różnica 30 gr na każdym euro na ten moment.

Bonus: Unibet
Conrad #2717789 11/11/2008 18:36
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Mam obie karty tak więc zrobię test dokonując w odstępie minuty dwie płatności za te same kwoty w PLN. smile

Mam przeczucie, że stara karta była korzystniejsza dla zakupów w innych walutach niż jest ona prowadzona.

Conrad #2717793 11/11/2008 18:41
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
neteller strasznie zdziera, wyplacal ktos na karte lub konto ? ciekawy jestem po jakim kursie. Dziś otryzmalem przelew z Moneybookers i jestem mile zaskoczony bo wyszlo 3,69

globus #2717799 11/11/2008 18:49
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
qrde beleee... przez ponad miesiac toczylem walke z Neteller, wysylajac im 5 miali z dokumentami i skanami.
Liczylem sie z tym ze dzis 11 listopada bede mial zawieszone konto. Dzis sie loguje na mail i widze ze Neteller wyslal mi mail z akceptacja konta up-to-date !

hura ale po co tyle czasu i nerwow.

Ojro #2717825 11/11/2008 19:07
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Jak masz taka mozliwosc to mozesz sprawdzic Conrad. Stara karta ma z tego co pamietam 1,9 % za przewalutowanie, nowa 2,9 %. Czyli juz mamy 10 gr roznicy na 1 EUR.

SyKo #2717826 11/11/2008 19:08
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
ooops.. 3,5 gr roznicy ... przepraszam smile

SyKo #2717832 11/11/2008 19:12
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
Panowie jak zaloze konto w netellerze w pln , wyplacam od buka zalozmy 1000pln, nastepnie z karty neteller w bankomacie bede mogl wyplacic 1000pln minus prowizja, czy dodatkowo naliczona zostanie jakas oplata?za przewalutowanie chyba nie jezeli dobrze rozumiem:)

globus #2718134 11/11/2008 21:11
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by globus
neteller strasznie zdziera, wyplacal ktos na karte lub konto ? ciekawy jestem po jakim kursie. Dziś otryzmalem przelew z Moneybookers i jestem mile zaskoczony bo wyszlo 3,69
Też jakoś super nie wyszło w świetle aktualnego kursu 3,82.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
czy dla klientow tej firmy to normalne ze na livechat czeka sie srednio 80 minut i sa zadowoleni ze w ogole da sie z nim porozmawiac?

Conrad #2720207 12/11/2008 22:14
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Originally Posted by Conrad
Czyli słabe? Bo ostatnio odniosłem wrażenie, że kurs przeliczenia walut jest bardzo niekorzystny...

Jeszcze mala poprawka. 3.49 zl za EUR wyszlo, ale transakcja miala status "pending". Teraz ma "accepted" ale zmienila sie zaplacona kwota. Wyszlo 3.47 PLN za EUR. Jakos strasznie slabiutko.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by Lord Devastator
czy dla klientow tej firmy to normalne ze na livechat czeka sie srednio 80 minut i sa zadowoleni ze w ogole da sie z nim porozmawiac?

tak, na livechat tyle się czeka. Polecam zadzwonić do nich (ja na przykład używam do takich celów SkyPhone). Telefony odbierają znacznie szybciej niż livechat. Powodzenia!

PS: ma ktoś już tę ich nową kartę? Podzielcie się wrażeniami cool

SyKo #2721130 13/11/2008 04:32
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
koledzy, ta nowa karta Netellera do kiedy jest ważna? Mam nadzieje że nie tylko na rok tak jak to było z First Pay...

Vega1 #2722097 13/11/2008 18:24
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Originally Posted by Vega1
koledzy, ta nowa karta Netellera do kiedy jest ważna? Mam nadzieje że nie tylko na rok tak jak to było z First Pay...


Karta jest wazna 3 lata - do 2011 roku.

SyKo #2725989 15/11/2008 06:11
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Faktycznie ta nowa karta mimo swojej wygody to spore zdzierstwo. Dwie transakcje robione w odstepie 30 min - GlobeWallet zarezerwowal dolara po 2,9692 podczas gdy Neteller Virtual Card po 2,8912. Zobaczymy po ile ostatecznie rozlicza.

Ojro #2730745 17/11/2008 03:58
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by Ojro
Liczylem sie z tym ze dzis 11 listopada bede mial zawieszone konto.
Wygląda na to, że te "service interruptions" to tylko ten idiotyczny screen wyskakujący po zalogowaniu się. Poza tym konto nadal w pełni funkcjonalne - a ze strony działu weryfikacji nadal cisza.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
hmm... ja dokladnie rano 11 listopada dostalem mail z Neteller [nie automat] o weryfikacji konta.

Wczesniej nie moglem w pelni korzystac. Mam tu na mysli zamowienie kart.

SyKo #2732124 18/11/2008 01:51
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Wróciłą mi kasa na Neteler ze starej karty. Krótka wymiana maili z First PAy (odpowiadają expresowo i duży plus za to mają) i po tygodniu kase już miałem na koncie Netellera.
Tak więc, prosta sprawa, jak ktoś ma kase zamrożoną to się nie martwić...

Vega1 #2732322 18/11/2008 02:52
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Szukałem na stronie Netellera ale nie mogę znaleźć limitów dla nowej karty jeśli chodzi o zakupy (POS). Czy jest jakiś dzienny/miesięczny limit tak jak ze starą kartą?

Conrad #2732416 18/11/2008 03:30
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Vega1 pisales, ze jezeli saldo jest wieksze niz 100 EUR to wysylaja nowa karte, miales prawie 200 EUR z tego co widzialem. Jak to w koncu wyglada, wiesz moze ?

Co ciekawe moja karta Globe Wallet wciaz dziala. Wprawdzie nie moge robic zakupow online bo gdy podaje waznosc karty 10/08 wyskakuje blad, natomiast wyplaty w bankomacie jak i zakupy w sklepie bez problemu ida poki co.

SyKo #2733010 18/11/2008 08:20
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Nie. Nie wysyłają. Wszystkie środki wracają na Neteller konto.

Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, betowiec, JelineK, Lukasz111), 2,524 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,143
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1