|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
No raczej słabe. Różnica 30 gr na każdym euro na ten moment.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Mam obie karty tak więc zrobię test dokonując w odstępie minuty dwie płatności za te same kwoty w PLN.  Mam przeczucie, że stara karta była korzystniejsza dla zakupów w innych walutach niż jest ona prowadzona.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
neteller strasznie zdziera, wyplacal ktos na karte lub konto ? ciekawy jestem po jakim kursie. Dziś otryzmalem przelew z Moneybookers i jestem mile zaskoczony bo wyszlo 3,69
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
qrde beleee... przez ponad miesiac toczylem walke z Neteller, wysylajac im 5 miali z dokumentami i skanami. Liczylem sie z tym ze dzis 11 listopada bede mial zawieszone konto. Dzis sie loguje na mail i widze ze Neteller wyslal mi mail z akceptacja konta up-to-date !  ale po co tyle czasu i nerwow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Jak masz taka mozliwosc to mozesz sprawdzic Conrad. Stara karta ma z tego co pamietam 1,9 % za przewalutowanie, nowa 2,9 %. Czyli juz mamy 10 gr roznicy na 1 EUR.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
ooops.. 3,5 gr roznicy ... przepraszam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046 |
Panowie jak zaloze konto w netellerze w pln , wyplacam od buka zalozmy 1000pln, nastepnie z karty neteller w bankomacie bede mogl wyplacic 1000pln minus prowizja, czy dodatkowo naliczona zostanie jakas oplata?za przewalutowanie chyba nie jezeli dobrze rozumiem:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
neteller strasznie zdziera, wyplacal ktos na karte lub konto ? ciekawy jestem po jakim kursie. Dziś otryzmalem przelew z Moneybookers i jestem mile zaskoczony bo wyszlo 3,69 Też jakoś super nie wyszło w świetle aktualnego kursu 3,82.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
czy dla klientow tej firmy to normalne ze na livechat czeka sie srednio 80 minut i sa zadowoleni ze w ogole da sie z nim porozmawiac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Czyli słabe? Bo ostatnio odniosłem wrażenie, że kurs przeliczenia walut jest bardzo niekorzystny... Jeszcze mala poprawka. 3.49 zl za EUR wyszlo, ale transakcja miala status "pending". Teraz ma "accepted" ale zmienila sie zaplacona kwota. Wyszlo 3.47 PLN za EUR. Jakos strasznie slabiutko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
czy dla klientow tej firmy to normalne ze na livechat czeka sie srednio 80 minut i sa zadowoleni ze w ogole da sie z nim porozmawiac? tak, na livechat tyle się czeka. Polecam zadzwonić do nich (ja na przykład używam do takich celów SkyPhone). Telefony odbierają znacznie szybciej niż livechat. Powodzenia! PS: ma ktoś już tę ich nową kartę? Podzielcie się wrażeniami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
koledzy, ta nowa karta Netellera do kiedy jest ważna? Mam nadzieje że nie tylko na rok tak jak to było z First Pay...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
koledzy, ta nowa karta Netellera do kiedy jest ważna? Mam nadzieje że nie tylko na rok tak jak to było z First Pay... Karta jest wazna 3 lata - do 2011 roku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Faktycznie ta nowa karta mimo swojej wygody to spore zdzierstwo. Dwie transakcje robione w odstepie 30 min - GlobeWallet zarezerwowal dolara po 2,9692 podczas gdy Neteller Virtual Card po 2,8912. Zobaczymy po ile ostatecznie rozlicza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Liczylem sie z tym ze dzis 11 listopada bede mial zawieszone konto. Wygląda na to, że te "service interruptions" to tylko ten idiotyczny screen wyskakujący po zalogowaniu się. Poza tym konto nadal w pełni funkcjonalne - a ze strony działu weryfikacji nadal cisza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
hmm... ja dokladnie rano 11 listopada dostalem mail z Neteller [nie automat] o weryfikacji konta.
Wczesniej nie moglem w pelni korzystac. Mam tu na mysli zamowienie kart.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
Wróciłą mi kasa na Neteler ze starej karty. Krótka wymiana maili z First PAy (odpowiadają expresowo i duży plus za to mają) i po tygodniu kase już miałem na koncie Netellera. Tak więc, prosta sprawa, jak ktoś ma kase zamrożoną to się nie martwić...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Szukałem na stronie Netellera ale nie mogę znaleźć limitów dla nowej karty jeśli chodzi o zakupy (POS). Czy jest jakiś dzienny/miesięczny limit tak jak ze starą kartą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Vega1 pisales, ze jezeli saldo jest wieksze niz 100 EUR to wysylaja nowa karte, miales prawie 200 EUR z tego co widzialem. Jak to w koncu wyglada, wiesz moze ?
Co ciekawe moja karta Globe Wallet wciaz dziala. Wprawdzie nie moge robic zakupow online bo gdy podaje waznosc karty 10/08 wyskakuje blad, natomiast wyplaty w bankomacie jak i zakupy w sklepie bez problemu ida poki co.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
Nie. Nie wysyłają. Wszystkie środki wracają na Neteller konto.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|