|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Aifedar na ile etapów przewidziałeś gre na te remisy? Czy nie lepiej było poczekać, aż podane zespoły nie zremisują kilku meczy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
KIDD-tak jak pisałem gram progresję na te zespoły w październiku. Co dalej-być może wybiorę 1 zespól do dalszego grania (mam taki). Z przeprowadzonych analiz wynika, że te zespoły remisują w październiku przeciętnie 3 razy od wielu lat. Progresja na dany zespół kończy się jeżeli drużyna osiągnie 3 remis. LA Kings ma 1 remis i 9 meczy jeszcze Floryda 0 remisów i 11 meczy Philadelphia 0 remisów 8 meczy Colorado 0 remisów i 9 meczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Czyli mam rozumieć, że np grając na Florydę, załóżmy trafisz remis za 6 razem to grasz dalej na remisy tej drużyny i np zagrasz kolejne 5 meczy w których nie będzie remisu, kończy się październik i Ty przestajesz grać na ten zespół, tracąc przy tym kwotą którą włożyłęś w te 5 ostatnich etapów progresji? Jeśli tak to chyba trzeba Ci życzyć abyś te remisy trafił pod koniec miesiąca. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
KIDD - każdy pomysł ma wady i zalety ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896 |
Timra IK I etap - 6 spotkań bez remisu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
1/ LA Kings
Bilans:+7,9
11.10 stawka 1 x kurs 4,2 [LA-Edmonton]
2/ Floryda
Bilans: -10
13.10 stawka 9 x kurs ? [Floryda-Boston]
3/ Philadelphia
Bilans: -2
11.10 stawka 3 x kurs 4,2 [Toronto-Philadelphia]
4/ Colorado
Bilans: -5
12.10 stawka 5 x kurs ? [Colorado-NSH]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> MoDo II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896 |
Timra IK I etap - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> Modo III
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896 |
Timra - II etap
Saipa I etap - 5 spotkań bez remisu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
MARIOZET na ile etapów gry na te remisy jesteś przygotowany? Czy masz juz gotowy system stawkowania, czy myślisz nad nim podczas gry?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
1/ LA Kings
Bilans:+6,9
13.10 stawka 2 x kurs ? [LA-Detroit]
2/ Floryda
Bilans: -10
13.10 stawka 9 x kurs ? [Floryda-Boston]
3/ Philadelphia
Bilans: -5
14.10 stawka 5 x kurs ? [Philadelohia-Pittsburgh]
4/ Colorado
Bilans: -10
14.10 stawka 9 x kurs ? [Colorado-CHI]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896 |
MARIOZET na ile etapów gry na te remisy jesteś przygotowany? Czy masz juz gotowy system stawkowania, czy myślisz nad nim podczas gry? stawki dobieram w ten sposób że każda kolejna jest sumą dwóch poprzednich. Wygląda to tak: 10 10 20 30 50 80 130 ....itd Takie stawkowanie powoduje że inwestowane kwoty nie są tak wielkie ak w przypadku podwajania. Natomiast nie mam określonego budżetu. Gram dopóki nie trafię. Oczywiście w przypadku długich okresów niepowodzeń będę pewnie musiał wolniej zwiększać stawki bo przecież pieniądze kiedyś mogą się skończyć. Oczywiście jeśli uznam że takie granie się opłaca to po pewnym czasie ustanowię jakis okreslony budżet i będę grał tak aby go nie przekroczyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896 |
Timra - II etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Saipa I etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> Modo III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Wczoraj zrobiłęm sobie statystykę udziału remisów w ogólnej liczbie meczy w różnych krajach i przedstawia się ona następująco (oczywiście bez wczorajszych meczy): Austria 33% Czechy 30% Dania 29% Finlandia 26% Szwajcaria 25% Norwegia 24% Słowacja 20% Rosja 18% Niemcy 12 % Szwecja 12% NHL 9%
Tak więc MARIOZET, wybierając ligę szwedzką do gry na remisy nie dokonaliśmy chyba najlepszego wyboru.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
Tutaj [ h2hstats.com] sa troszke inne dane, ale dla Was to chyba jeszcze gorzej wyglada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Tutaj [ h2hstats.com] sa troszke inne dane, ale dla Was to chyba jeszcze gorzej wyglada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Zgadza się, dane są troszkę inne gdyż ja swoje obliczenia robiłem wczoraj i nie są w nim uwzglądnione mecze rozegrane wczoraj wieczorem i w nocy. W lidze Szweckiej odbyło się 6 spotkan i nie zanotowano żadnego remisu, dlatego % remisów w tej lidze tak spadł. Ale dzieki za stronkę - już nie będe musiał robić własnoręcznie statystyk. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896 |
Pozostaje mieć tylko nadzieję że zarówno Timra, którą gram jak również Modo mają już po 8 spotkań bez remisu i być może w najbliższym czasie w końcu podzielą się z kimś punktami Zobaczymy Oby ich passe trwały jak najkrócej. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896 |
Timra III etap Saipa II etap
|
|
|
Link skopiowany do schowka