Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Aifedar na ile etapów przewidziałeś gre na te remisy?
Czy nie lepiej było poczekać, aż podane zespoły nie zremisują kilku meczy?

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
KIDD-tak jak pisałem gram progresję na te zespoły w październiku. Co dalej-być może wybiorę 1 zespól do dalszego grania (mam taki).
Z przeprowadzonych analiz wynika, że te zespoły remisują w październiku przeciętnie 3 razy od wielu lat.
Progresja na dany zespół kończy się jeżeli drużyna osiągnie 3 remis.
LA Kings ma 1 remis i 9 meczy jeszcze
Floryda 0 remisów i 11 meczy
Philadelphia 0 remisów 8 meczy
Colorado 0 remisów i 9 meczy

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Czyli mam rozumieć, że np grając na Florydę, załóżmy trafisz remis za 6 razem to grasz dalej na remisy tej drużyny i np zagrasz kolejne 5 meczy w których nie będzie remisu, kończy się październik i Ty przestajesz grać na ten zespół, tracąc przy tym kwotą którą włożyłęś w te 5 ostatnich etapów progresji? Jeśli tak to chyba trzeba Ci życzyć abyś te remisy trafił pod koniec miesiąca.
Pozdrawiam.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
KIDD - każdy pomysł ma wady i zalety ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Timra IK I etap - 6 spotkań bez remisu

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
1/ LA Kings

Bilans:+7,9

11.10 stawka 1 x kurs 4,2 [LA-Edmonton]


2/ Floryda

Bilans: -10

13.10 stawka 9 x kurs ? [Floryda-Boston]

3/ Philadelphia

Bilans: -2

11.10 stawka 3 x kurs 4,2 [Toronto-Philadelphia]

4/ Colorado

Bilans: -5

12.10 stawka 5 x kurs ? [Colorado-NSH]

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> MoDo II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Quote
Timra IK I etap - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> Modo III

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Timra - II etap

Saipa I etap - 5 spotkań bez remisu

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
MARIOZET na ile etapów gry na te remisy jesteś przygotowany? Czy masz juz gotowy system stawkowania, czy myślisz nad nim podczas gry?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
1/ LA Kings

Bilans:+6,9

13.10 stawka 2 x kurs ? [LA-Detroit]


2/ Floryda

Bilans: -10

13.10 stawka 9 x kurs ? [Floryda-Boston]

3/ Philadelphia

Bilans: -5

14.10 stawka 5 x kurs ? [Philadelohia-Pittsburgh]

4/ Colorado

Bilans: -10

14.10 stawka 9 x kurs ? [Colorado-CHI]

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Quote
MARIOZET na ile etapów gry na te remisy jesteś przygotowany? Czy masz juz gotowy system stawkowania, czy myślisz nad nim podczas gry?

stawki dobieram w ten sposób że każda kolejna jest sumą dwóch poprzednich. Wygląda to tak:
10 10 20 30 50 80 130 ....itd
Takie stawkowanie powoduje że inwestowane kwoty nie są tak wielkie ak w przypadku podwajania.
Natomiast nie mam określonego budżetu. Gram dopóki nie trafię. Oczywiście w przypadku długich okresów niepowodzeń będę pewnie musiał wolniej zwiększać stawki bo przecież pieniądze kiedyś mogą się skończyć. Oczywiście jeśli uznam że takie granie się opłaca to po pewnym czasie ustanowię jakis okreslony budżet i będę grał tak aby go nie przekroczyć.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Timra - II etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Saipa I etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> Modo III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Wczoraj zrobiłęm sobie statystykę udziału remisów w ogólnej liczbie meczy w różnych krajach i przedstawia się ona następująco (oczywiście bez wczorajszych meczy):
Austria 33%
Czechy 30%
Dania 29%
Finlandia 26%
Szwajcaria 25%
Norwegia 24%
Słowacja 20%
Rosja 18%
Niemcy 12 %
Szwecja 12%
NHL 9%

Tak więc MARIOZET, wybierając ligę szwedzką do gry na remisy nie dokonaliśmy chyba najlepszego wyboru.

Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
Tutaj [h2hstats.com] sa troszke inne dane, ale dla Was to chyba jeszcze gorzej wyglada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Tutaj [h2hstats.com] sa troszke inne dane, ale dla Was to chyba jeszcze gorzej wyglada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Zgadza się, dane są troszkę inne gdyż ja swoje obliczenia robiłem wczoraj i nie są w nim uwzglądnione mecze rozegrane wczoraj wieczorem i w nocy. W lidze Szweckiej odbyło się 6 spotkan i nie zanotowano żadnego remisu, dlatego % remisów w tej lidze tak spadł.
Ale dzieki za stronkę - już nie będe musiał robić własnoręcznie statystyk.
Pozdrawiam.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pozostaje mieć tylko nadzieję że zarówno Timra, którą gram jak również Modo mają już po 8 spotkań bez remisu i być może w najbliższym czasie w końcu podzielą się z kimś punktami
Zobaczymy
Oby ich passe trwały jak najkrócej.
Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Timra III etap
Saipa II etap

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1