|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,947 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,947 Likes: 12 |
Zalatwcie sponsora,prowadzcie konkurs i wtedy zobaczycie jak jest miło. "załatwiłem sponsora", "prowadzę konkurs", "wiem jak jest to miłe"  Pozdrawiam Wiem,ze wiesz .No to co marudzisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
Korver obawiam sie ze Twoj typ nr 5 liczony bedzie jako -100 bo albo ja jestem tępy albo nie wiadomo o co w nim chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Wow dlaczego tak sądzisz? To tradycyjny zakład Chelsea z handi. Jak można niby to inaczej rozumieć? Proszę również kogoś z 'szefostwa' o odniesienie się do tego typu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Sorry za post pod postem ale bah tak właśnie prezentuje opcje z handi, przykład:
Handicap 1 X 2 Werder Bremen - 1. FC Köln (0:1)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
a jest w Twoim poście jakiekolwiek nakierowanie myślowe czytającego owego posta na handicup? bynajmniej nie uzurpuje sobie prawa do ocenania powyższego, nadmieniam jedynie iż zapis Twojego typu jest niezrozumiały i jednocześnie może chodzić np o dokładny wynik
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Typ zaliczymy, bo kurs się zgadza no i zapis typu taki sam jak w ofercie BAH. Na przyszłość prosimy o dokładniejszy opis i adnotacje, że to handicap.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ok, problem rozwiązany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
katowiczanin 4# 29.11.08 18-00 Piłka nożna Turcja Super Lig Fenerbahce - Besiktas JK Typ: [1] Kurs: 2.10
Czy ten typ katowiczanina jest zgodny z regulaminem ?
19. W ostatniej IV rundzie uczestnicy nie mogą podać tego samego typu co pozostała siódemka finalistów, ale można zagrać ten sam mecz pod warunkiem, że nie może zaistnieć taka sytuacja, że oba typy będą trafione (w pozostałych rundach nie ma żadnych ograniczeń)
kaka85 #4 29-11-08 18:00 Piłka nożna - Turcja Süper Lig Fenerbahce - Besiktas JK Typ:1/1 (Połowa/Wynik końcowy) Kurs:3,6
Według mnie katowiczanin powinien zmienic swój typ jako ze kaka85 typował pierwszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
katowiczanin 4# 29.11.08 18-00 Piłka nożna Turcja Super Lig Fenerbahce - Besiktas JK Typ: [1] Kurs: 2.10
Czy ten typ katowiczanina jest zgodny z regulaminem ?
19. W ostatniej IV rundzie uczestnicy nie mogą podać tego samego typu co pozostała siódemka finalistów, ale można zagrać ten sam mecz pod warunkiem, że nie może zaistnieć taka sytuacja, że oba typy będą trafione (w pozostałych rundach nie ma żadnych ograniczeń)
kaka85 #4 29-11-08 18:00 Piłka nożna - Turcja Süper Lig Fenerbahce - Besiktas JK Typ:1/1 (Połowa/Wynik końcowy) Kurs:3,6
Według mnie katowiczanin powinien zmienic swój typ jako ze kaka85 typował pierwszy mi sie wydaje że to jest inny typ tylko zdarzenie jest to samo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966 |
Ciekawe czy było by takie pytanie jak typ by nie był trafiony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
Elev bylo by, bo regulamin to regulamin, a tutaj ten kto podal typ jako 2 ma zwrot wg, mnie, bo wyraznie napisane jest ze NIE MOZE byc sytuacji ze oba beda trafione... wiec jesli katowiczanin podla jako 2 to ma zwrot ale potwierdzic moze tylko szef konkursu ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Ciekawe czy było by takie pytanie jak typ by nie był trafiony  Zadałem to pytanie w 44 minucie meczu, więc twoje oburzenie jest nie na miejscu. Według mnie katowiczanin powinien podac inny typ
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966 |
Heh spokojnie , ja nie jestem oburzony , regulamin to regulamin , po prostu nasunęła się mnie taka refleksja jak sprawdziłem wynik tego meczu  No offence jak najbardziej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Sorry że się wtrące ale chyba nie zwrot tylko liczony po kursie 1, ze względu na brak korekty typu przed rozpoczęciem spotkania?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
niech organizator to rozwiąże jak najszybciej bo nie wiem jak ten typ będzie liczony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Ta kwestię rozwiąże Goget , ze względu choćby tego iż ja również rywalizuje na tym etapie rozgrywek i udzielanie się w tym temacie przezemnie można było by odebrać jako działanie na własną korzyść .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Typ do zwrotu i tak będzie też w następnych edycjach. Nie mogę tego zaliczyć jako typ nietrafiony, bo może zaistnieć taka sytuacja, że dwie osoby podadzą podobny typ w kilku sekundowym odstępie czasu i wiadomo, że jeden nie wiedział co typuje drugi. Nawet gdyby to było pare godzin różnicy to ktoś może akurat zagrać typ przez komórkę i szkoda, żeby marnował kb na sprawdzanie pozostałych tematów.
Ten punkt jest w regulaminie po to, żeby ktoś nie grał pod tabelę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
katowiczanian na villareal tez juz typ jest...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
czy jak wygralem 1 edycje to bede teraz brany pod uwage w nagrodach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Ten punkt regulaminu działa tylko jedną edycje wstecz.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|