Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 15 1 2 13 14 15
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
A pamietacie konferencje prasowa przed ktoras z walk Goloty, gdy sztab przeciwnikow przytaszczyl manekina, a ktos przy pomocy wskaznika pokazywal gdzie nie nalezy uderzac?

Przed, ktora to walka bylo? Ma ktos moze filmik z tej konferencji? O ile pamietam, w rewanzu Golota znokautowal tego manekina laugh To byly czasy...

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by dimes
Tak, zwłaszcza Tyson który mówił że jeszcze żaden bokser tak szybko przed nim nie uciekał laugh
Nie masz pojecia o boksie ,wiec sie nie odzywaj grin
Znawcy stwierdzili ,że Endrju zrobił unik laugh
Wg mnie zrobił zwód, wg was zawód. O gustach się nie dyskutuje grin Ja z uporem godnym lepszej sprawy bede jednak twierdził, że posiadanie w swojej wideotece pięciu części rocky'ego to za mało, żeby jeździć po Gołocie jak po burej suce ooo

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Originally Posted by twist
[quote=amkwish][quote=dimes]
Ja z uporem godnym lepszej sprawy bede jednak twierdził, że posiadanie w swojej wideotece pięciu części rocky'ego to za mało, żeby jeździć po Gołocie jak po burej suce ooo

Ja mam 6 części ooo

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
A pamietacie konferencje prasowa przed ktoras z walk Goloty, gdy sztab przeciwnikow przytaszczyl manekina, a ktos przy pomocy wskaznika pokazywal gdzie nie nalezy uderzac?

Przed, ktora to walka bylo? Ma ktos moze filmik z tej konferencji? O ile pamietam, w rewanzu Golota znokautowal tego manekina laugh To byly czasy...



Bowe GOLOTA II
laugh

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Widzieliście zdjęcia ręki Gołoty? Jeśli dalej ktoś w tym temacie będzie pisał,że przegrał przez udawaną kontuzję,brak ambicji to po prostu jest idiotą, ciekawe czy Wy potrafilibyście WALCZYĆ w wadze ciężkiej jedną ręką i z drugą bolącą jak nie wiadomo co...powodzenia dla tych co tyrają Andrzeja puke

Dołączył: May 2006
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 3,063
Ręka ręką , ale Endrju jeszcze w 4 sek walki był sprawny , a mimo wszystko wylądował na deskach juz po I-ej kombinacji Ray'a.Druga sprawa tot to jak on sie poruszal , a w zasadzie stal .Zero sprawnosci,szybkosci itp. Andrzej po prostu albo sie nie przygotowal do tej walki,albo przygotowywal ale lata juz nie te.

Mimo wszystko szanuje go za te dwie najlepsze noce, ktore spedzilem przed telewizorem ogladajac jego jatki z Bowe.To byly czasy.Gdyby nie walka z Grantem w 99 to bym go pochwalil.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
dla tych co brechtają z Andrzeja...

http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,5955357,Niektorzy_ludzie_wbijaja_w_Golote_szpilki__To_nie.html

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by JuN
dla tych co brechtają z Andrzeja...

http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,5955357,Niektorzy_ludzie_wbijaja_w_Golote_szpilki__To_nie.html

laugh

Ja brechtam ,a po tym "artykule" brechtam również z tych ,co znaleźli dla niego "logiczne" wytłumaczenie.

Brechtałem z tych co twierdzili ,ze zerwał miesień ,piszac ,ze to niemożliwe.
Pisałem o krwiaku i podskórnych wylewach ,to widac na zdjeciu ,ale jest to jak najbardziej normalne ,bo to jest waga ciężka i takie urazy są codziennością.

I tak na koniec to jestem zdania ,że Gołota nie chodzi w ciężkiej ,tylko w lekkośmiesznej.

papa

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Golota czesciowo zrehabilitowany, nie zmienia to faktu ze od poczatku byl sztywny jak posągi i lezal juz 3 sekundzie gdy lape mial sprawną. On i tak by to przerżnął.

Po za tym dowodzi to amatorszczyny jędrka i jego sztabu ze nie potrafili go rozgrzac (podobno tylklo 15 minbut rozgrzewki mial, a godzina to standard).

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Dobry felietonik smile Rzeczowo i na temat:

Gołota - szacunek [weszlo.com]

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Nie wiem czemu, ale nie da rady wkleic linka. Do poczytania na: weszło.com/blog/6/278#d

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
http://sport.interia.pl/boks/news/golota-dostaje-od-frajerow,1219063

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Tajger laugh
Co za frajer z niego smile

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Originally Posted by Dariusz Michalczewski
Dariusz Michalczewski ma dość porównań z Andrzejem Gołotą. "On nic nie osiągnął. Wszystko przegrał. A ja jestem mistrzem. I nie mówię tego, bo jestem zarozumiały. To są fakty" - podkreśla "Tiger" na łamach "Przeglądu Sportowego".

Michalczewski uważa, że Gołota nie ma szans na to, by zostać mistrzem świata. "Jak mistrzem może być ktoś, kto dostaje w pierwszej rundzie w pałę, walcząc z frajerami?!" - piekli się pięściarz.

"On mówi tak, jakbyś starego malucha w zimie zapalał. Nie śmieje się z niego, ale faktem jest, że dostał sporo razy po głowie i to słychać, gdy mówi" - dodaje Michalczewski, który ma dość ciągłych porównań z Gołotą.

"Tiger" nie przejmuje się tym, że w USA jest mniej znany od Andrzeja. "Co to za argument?! Mnóstwo ludzi jest bardziej znanych ode mnie. Ale to ja jestem najbardziej utytułowanym pięściarzem wszech czasów w wadze półciężkiej. W każdej biblii boksu jest to napisane czarno na białym" - dodaje Michalczewski.

Michalczewski pojechał ostro piwo
Może i Niemiec, ale Gołota może mu co najwyżej torbę posmyrać.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by lupus
Tajger laugh
Co za frajer z niego smile
pod wzgledem osiągniec Jędrek nie dorasta mu do piet,
zadne niemickie falgi ani cala kariera na europejskim zadupiu tego nie zmienią

Strona 15 z 15 1 2 13 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, aker, alfa, burbon, $-man, ANZELMO), 2,800 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,548
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1