Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14
Conrad #2733217 18/11/2008 19:54
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Originally Posted by Conrad
Szukałem na stronie Netellera ale nie mogę znaleźć limitów dla nowej karty jeśli chodzi o zakupy (POS). Czy jest jakiś dzienny/miesięczny limit tak jak ze starą kartą?


Nie wiem co to te "zakupy (POS)" ale jezeli chodzi o wypłate z bankomatów to niestety limit dzienny jest niższy niż na starej karcie.
Mam obie aktualne, z obu korzystam jednocześnie i na GlobeWallet mam limit dzienny 2000 zl, natomist na nowj NET+ jest mniej. Nie wiem dokładnie ile, ale wczoraj jak probowałem wypłacić 2000 zl to nie poszło (stan konta nie był problemem bo na chwilę obecną mam troche kasy na NETellerze), potem sprobowałem 1800 zl i tez nie poszlo. Wypłacili tylko 1000 zł, choć limit rownie dobrze może byc 1500 bo takiej sumy akurat nie sprawdzałem.

Bonus: Unibet
langak #2733257 18/11/2008 20:30
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
POS to zakupy w sklepie np.. Tez nie doszukalem sie limitu, jak ktos znajdzie niech sie podzieli info.

Vega1 dzieki za odpowiedz. Szkoda, ze nie jest tak jak pisales wczesniej ze daja nowa karte GW bo juz mialem plan zeby zaladowac ja wieksza kwota smile Pozdr.

SyKo #2733268 18/11/2008 20:54
Dołączył: Nov 2007
Posty: 331
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 331
Terms of use
4.4 Cash withdrawals are limited to £250 per day or other lower limits that may be set by the relevant ATM or financial institution. A withdrawal fee may apply (see Fees Summary for further details). You may be subject to any applicable fees, surcharges, rules and regulations of the relevant ATM or other financial institution. It is Your responsibility to check before proceeding with Your Transaction.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
POS to "point of sale" czyli krótko mówiąc zakupy za pomocą kartą.

Limit na kartę w wysokości 250 Funtów jest niski, szkoda że stare karty za rok nie będą już odnawiane.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Originally Posted by pijanica
Terms of use
4.4 Cash withdrawals are limited to £250 per day or other lower limits that may be set by the relevant ATM or financial institution. A withdrawal fee may apply (see Fees Summary for further details). You may be subject to any applicable fees, surcharges, rules and regulations of the relevant ATM or other financial institution. It is Your responsibility to check before proceeding with Your Transaction.


To tyczy sie wyplat w bankomatach, nie ma wzmianki o zakupach za pomoca karty. Troche mi sie nie chce wierzyc zeby limit byl tak samo niski.

SyKo #2733421 18/11/2008 22:54
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Witam,

Pytanie o nowa karte: Wicie moze czy przy nieudanej transakcji bankomatowej pobierana jest prowizja? Dzisiaj probowalem wyplacic i dwa razy z dwoch roznych bankomatow byl komunikat "za malo srodkow na koncie". Nie mam pojecia dlaczego bo srodki sa.
Wczesniej bez problemu dwa razy wyplacilem.

WojtekK

nowy WK #2733485 18/11/2008 23:21
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Widze ze z ta karta wiecej problemow niz korzysci. Podejrzewam Wojtek ze najpredzej sam odpowiesz nam na to pytanie, ktore zadales.
A w zestawieniu transakcji nie ma osobnej rubryki w ktorej widnieja prowizje?

SyKo #2733545 18/11/2008 23:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Sa w zestawieniu ale nie wiem dokladnie ile mialem na koncie. Probowalem jeszcze dwa razy wyplacic 1000 i potem 500 zl i znowu nie dalo rady. Jak wroce do domu to sie zalogouje w nett i sprawdze czy pobralo prowizje. Jest przy kazdej transakcji ale niektore sa accepted inne pending a dzisiaj wszystkie declined :-(
A moze jest jakis tygodniowy czy miesieczny limit wyplat? Albo np. limit na wyplaty z bankomatow jednego banku?

WK

nowy WK #2733648 19/11/2008 01:30
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ostatnio zrobiłem mały test, mianowicie zrobiłem dwa identyczne zakupy w przeciągu kilkudziesięciu sekund:

Na początku transakcja była policzona następująco:

1. Nowa karta: 21.93 Euro
2. Stara karta: 21:35 Euro

Po kilku dniach (zdecydowanie dłużej to niestety trwało dla nowej karty) końcowy koszt obu transakcji wyniósł:

1. Nowa karta: 22.41 Euro
2. Stara karta: 22:20 Euro

Tak więc drożej wychodzą zakupy na nową kartę Net+, ale mniejsza jest korekta walutowa w finalnym rozliczeniu.

Conrad #2733692 19/11/2008 02:19
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Witam,

Na razie wyglada na to, ze za odmowe wyplaty z ATM nie pobieraja prowizji (jest jako Declined i nie zmniejszyl sie stan konta) Dalej nie wiem dlaczego nie moglem wyplacic? Moze dzisiaj byl jakis gorszy dzien - sprobuje napisac do supportu.

WK

nowy WK #2733728 19/11/2008 02:43
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Czyli roznica ok. 1 % - mniej wiecej tyle co roznica w przewalutowaniu miedzy kartami.

SyKo #2733853 19/11/2008 03:21
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Udalo mi sie dobic do live chatu i problem okazal sie banalny - trzeba poczekac 24 godziny miedzy kolejnymi wyplatami. Mi sie wydalo, ze czas liczy sie od 12 w nocy (tj. po polnocy mozna od razu wyplacac drugi raz) ale w sumie to by bylo bez sensu pewnie.

Pozdrowienia, WojtekK

nowy WK #2733897 19/11/2008 03:36
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
WK, czy chodzi o nową kartę Net+? Czy na starej wystarczyło poczekać do północy (nawet jeśli był to czas amerykański)?

Conrad #2734053 19/11/2008 04:32
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Na starej nie bylo takiego ograniczenia. Liczyla sie doba wg jakiegos tam czasu.

Conrad #2734093 19/11/2008 04:48
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Originally Posted by Conrad
WK, czy chodzi o nową kartę Net+? Czy na starej wystarczyło poczekać do północy (nawet jeśli był to czas amerykański)?


Tak - nowa karta NET+. Nie jestem na 100% pewien czy tak jest ale na chacie tak mi powiedzieli i wyglada na to, ze tak to wlasnie dziala.

WK

nowy WK #2734493 19/11/2008 15:00
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Ten neteller to na glowe upadl z ta weryfikacja. Wyslalem im juz z 6 roznych dokumentow (paszport, dowod, jakies papiery z banku itp) i ciagle zle....no to juz jest troche przegiecie. Przeciez wyraznie widac, ze ja to ja.

BiZkiT #2734579 19/11/2008 19:15
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Dłuższy czas nie korzystałem z netellera,biorą jakieś opłaty za prowadzenie konta , dostałem emaila, i chyba chcą 30 dolców .
spotkał się ktoś z taką sytuacją

BiZkiT #2734622 19/11/2008 19:55
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Czy po wysłaniu im pierwszy raz dokumentów do weryfikacji doslaliście od nich jakieś mejlowe potwierdzenie przyjęcia, bo czekam od czwartku i nic. Może już dzwonić?

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
Originally Posted by El_Darro
Czy po wysłaniu im pierwszy raz dokumentów do weryfikacji doslaliście od nich jakieś mejlowe potwierdzenie przyjęcia, bo czekam od czwartku i nic. Może już dzwonić?
Ja na potwierdzenie odbioru czekałem ponad 2 tygodnie, potem kilka dni na weryfikacje która niestety nie przebiegła pomyślnie smile. Mianowicie nie pasował im rachunek od Polsatu Cyfrowego.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 100
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100
Originally Posted by crossmen
Dłuższy czas nie korzystałem z netellera,biorą jakieś opłaty za prowadzenie konta , dostałem emaila, i chyba chcą 30 dolców .
spotkał się ktoś z taką sytuacją

Mam tak samo. Być może jeszcze bede korzystal z konta Neteller, ale 30$ tak darmo tez mi sie nie widzi placic. Ma ktos jakas metode zeby ich udobruchac? laugh

Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec), 2,563 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,897
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1