stary pomogę Ci, bierz w plecak dobre wino i lampki,jakiś kocyk, idz na dach jakiegoś bloku, najlepiej wieżowca, rozjeb kudkę i jazda, najlepiej żeby było niebo pełne gwiazd albo ładny księżyc...
pomysł lepiej wypaliłby latem w ciepły wieczór, ale jakby się uparł to teraz też do zrealizowania, wino Was rogrzeje
kolega chyba testował ten sposób na lekcjach polskiego
kolega to ja z tobą nie jestem towarzyszu, jak ja miałem lekcje polskiego to ty po drabinie na dywan wchodziłeś, głupi błąd, sam jestem zdziwiony, bo z ortografią problemów nigdy nie miałem, ale dobrze, że go skrzętnie wyłapałeś, przynajmniej się troche dowartościowałeś a i ja więcej tego błędu nie popełnię
Wymyslec cos zeby panna gdzies z nami pojechala autem (do wioski obok, sciemnic ze gdzies trzeba jechac itd.), w miedzyczasie podac jej cos lekkiego na sen albo cokolwiek zrobic by usnela sobie slodziutko na przednim siedzeniu (ja zaserwowalem jej redd'sa, po 20 minutach trasy spala jak zabita ) ... a gdy sie obudzi ma to byc jakias fajna miejscowka (w moim przypadku byly to Miedzyzdroje) ... co potem ? dalej to juz ona sie bedzie starac
Pozdro
jak zaczalem czytac to juz myslalem ze po drodze zabraknie Ci benzyny
Wymyslec cos zeby panna gdzies z nami pojechala autem (do wioski obok, sciemnic ze gdzies trzeba jechac itd.), w miedzyczasie podac jej cos lekkiego na sen albo cokolwiek zrobic by usnela sobie slodziutko na przednim siedzeniu (ja zaserwowalem jej redd'sa, po 20 minutach trasy spala jak zabita ) ... a gdy sie obudzi ma to byc jakias fajna miejscowka (w moim przypadku byly to Miedzyzdroje) ... co potem ? dalej to juz ona sie bedzie starac
Pozdro
Z ta benzyna (czyt.jej brakiem) to kiedys chyba Pierniczek polecal taki pomysl na ''wyrwanie lachona :D''.
jak zaczalem czytac to juz myslalem ze po drodze zabraknie Ci benzyny
[quote=Siemers]Wymyslec cos zeby panna gdzies z nami pojechala autem (do wioski obok, sciemnic ze gdzies trzeba jechac itd.), w miedzyczasie podac jej cos lekkiego na sen albo cokolwiek zrobic by usnela sobie slodziutko na przednim siedzeniu (ja zaserwowalem jej redd'sa, po 20 minutach trasy spala jak zabita ) ... a gdy sie obudzi ma to byc jakias fajna miejscowka (w moim przypadku byly to Miedzyzdroje) ... co potem ? dalej to juz ona sie bedzie starac
Pozdro
Z ta benzyna (czyt.jej brakiem) to kiedys chyba Pierniczek polecal taki pomysl na ''wyrwanie lachona :D''.
jak zaczalem czytac to juz myslalem ze po drodze zabraknie Ci benzyny
Z ta benzyna (czyt.jej brakiem) to kiedys chyba Pierniczek polecal taki pomysl na ''wyrwanie lachona :D''.
Troche przesadzacie... podal przeciez pewne przyklady, a poprosil o opinie i ew sugestie, wiec to nie do konca tak
No dobrze ,tylko czego spodziewac sie po poradach od ludzi ,ktorzy tej dziewczyny nawet na oczy nie widzieli ?
Dodajmy ,ze najbardziej zagorzali w poradach sa ci ,ktorym z kobietami nie bardzo wychodzi
Jak czytam "traktuj ja ostro ,nie daj sie wziac pod but" to od razu wiem ,ze pisal to ktos ,komu z laska nie wyszlo i w ten sposob wyraza swoje frustracje.
Wracajac do tematu. Mozesz czasami polegac na radzie kogos kto dana osobe widzial ,poznal ,ale zawsze nalezy przede wszystkim polegac na wlasnych odczuciach.
Zreszta ,czesto bywa tak ,ze jak wszyscy mowia kolesiowi ,ze ta dziewczyna jest nic nie warta ,to on jest tylko jeszcze bardziej zadurzony - takie uczucie modo "na przekor calemu swiatu".
Oczywiscie mozna poradzic dobre miejsce na randke ,ale dla jednego to bedzie swietny pomysl ,a dla drugiego obciachowy.
Polegac na sobie ,a tak zwanych zyczliwych nie dopuszczac do swoich zwiazkow.
zgadzam sie chcialem poprostu zauwazyc, ze to nie byla sytuacja w ktorej zaklada temat i jedno zdanie "pomozcie mi cso wybrac bo nie mam pomyslu". pozdro
Wydatek nie najtańszy 25 zł za 8 minut, ale warto !
1h = 7,5 x 8min
8min = 25pln
Ale skoro byliście we dwójkę to 8min kosztowało 50pln
Za 100pln pojeździlibyście 16 minut
1h = 3,33 x 16min
Aby pojeździć godzinę na gokartach musiałbyś zabulić 187,5 pln za jedną osobą, za dwie 375
Zakładam, że było fajnie bo sobie pojeździłeś na gokartach, ale jeżeli później nie było nic więcej to troche lipa, za 100-150 pln masz dzi*kę na godzinę
Wydatek nie najtańszy 25 zł za 8 minut, ale warto !
1h = 7,5 x 8min
8min = 25pln
Ale skoro byliście we dwójkę to 8min kosztowało 50pln
Za 100pln pojeździlibyście 16 minut
1h = 3,33 x 16min
Aby pojeździć godzinę na gokartach musiałbyś zabulić 187,5 pln za jedną osobą, za dwie 375
Zakładam, że było fajnie bo sobie pojeździłeś na gokartach, ale jeżeli później nie było nic więcej to troche lipa, za 100-150 pln masz dzi*kę na godzinę
o fu*k, wtf nie wiem jak można korzystać z usług tego rodzaju, sorry ale dla mnie to nie pojęte
Wydatek nie najtańszy 25 zł za 8 minut, ale warto !
1h = 7,5 x 8min
8min = 25pln
Ale skoro byliście we dwójkę to 8min kosztowało 50pln
Za 100pln pojeździlibyście 16 minut
1h = 3,33 x 16min
Aby pojeździć godzinę na gokartach musiałbyś zabulić 187,5 pln za jedną osobą, za dwie 375
Zakładam, że było fajnie bo sobie pojeździłeś na gokartach, ale jeżeli później nie było nic więcej to troche lipa, za 100-150 pln masz dzi*kę na godzinę
o fu*k, wtf nie wiem jak można korzystać z usług tego rodzaju, sorry ale dla mnie to nie pojęte
Zakładam, że było fajnie bo sobie pojeździłeś na gokartach, ale jeżeli później nie było nic więcej to troche lipa, za 100-150 pln masz dzi*kę na godzinę
Nie mam pojęcia jakie plany ma kolega wobec panny o którą się stara, ale wiem jedno - z dziwką rodziny nie założysz
Wydatek nie najtańszy 25 zł za 8 minut, ale warto !
1h = 7,5 x 8min
8min = 25pln
Ale skoro byliście we dwójkę to 8min kosztowało 50pln
Za 100pln pojeździlibyście 16 minut
1h = 3,33 x 16min
Aby pojeździć godzinę na gokartach musiałbyś zabulić 187,5 pln za jedną osobą, za dwie 375
Zakładam, że było fajnie bo sobie pojeździłeś na gokartach, ale jeżeli później nie było nic więcej to troche lipa, za 100-150 pln masz dzi*kę na godzinę
o fu*k, wtf nie wiem jak można korzystać z usług tego rodzaju, sorry ale dla mnie to nie pojęte
Po porostu potraktuj mojego posta z przymrużeniem oka