Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
markii #2740821 23/11/2008 01:07
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
jak masz -1.0 i -1.5 to:

porażka lub remis oznacza stratę całości
zwycięstwo jednym oznacza, że zwrot za -1.0 i połowa stawki przegrana
zwycięstwo dwoma lub więcej oznacza wygraną całości

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by Sturmwind
Originally Posted by bolo_lacznik
Panowie , takie naiwne pytanie : czy to mozliwe ze mnie jebią na LIVE ? gram za grosiny od 2dni u nich stawki 1-10$ , bonus obrociłem w 1dzien a potem zaczely sie jakies cuda i wydaje mi sie ze znikaja mi niektore zakłady ;/ nie ogarniam wszystkiego wiec tak tylko z ciekawosci pytam bo mam takie wrazenie ze nie mam historii zakladow ktore wg mnie zagralem ;/

wlasnie tam jest taki problem z tym lajwem - jak grasz pod opera to Ci akceptuja tak ze nie widac tego czasu ok 4sek gdy jest akceptacja. jak grasz pod IE to na czas akceptacji "gasnie" Ci place bet.

u nich jest jeden problem - nie widzisz na biezaco stanu konta, musisz sobie kliknac w balance i dopiero wtedy. problemem jest tez fakt iz przyjmuja nie po takich kursach jaki klikniesz (albo nie przyjmuja) ale po takim kursie jaki jest w tej chwili na lajwie. troche to denerwujace wszystko - trzeba bardzo uwazac co sie gra bo potem jajka wychodza

Gram regularnie na live w Bet365 i musze przyznac, ze troche mijasz sie z prawda. Nie ma takiego czegos, ze przyjmuja Ci z innym kursem. Po to maja te 3-5 sekund, zeby anulowac zaklad w wypadku zmiany kursu. Albo wchodzi po zagranym kursie, albo wyskakuje monit oznajmiajacy, ze nie moga przyjac zakladu, bo wlasnie zmienil sie kurs.

zmarcin #2741521 23/11/2008 05:27
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Originally Posted by zmarcin
jak masz -1.0 i -1.5 to:

porażka lub remis oznacza stratę całości
zwycięstwo jednym oznacza, że zwrot za -1.0 i połowa stawki przegrana
zwycięstwo dwoma lub więcej oznacza wygraną całości


Ok, a jak np mam połowa stawki zwrot i połowa stawki przegarna, a zakład ten jest na kupomnie akumulowanym (z kilku zdarzeń)?


markii #2741604 23/11/2008 06:23
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
azjanow nie da grac sie w kombosach


HAGIi #2741620 23/11/2008 06:33
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Originally Posted by HAGIi
azjanow nie da grac sie w kombosach

30 sekund temu puscilem ako Sunderland -0.25 i Wigan DNB - ako 3.52 - jak sie nie da

markii #2741630 23/11/2008 06:44
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Originally Posted by markii
Ok, a jak np mam połowa stawki zwrot i połowa stawki przegarna, a zakład ten jest na kupomnie akumulowanym (z kilku zdarzeń)?

Bardzo prosto - jesli pozostale mecze sa wygrane to polowa 'wygranej' nie liczac meczu 'handikapowanego' jest zwracana a polowa wygrywa, albo poprostu stawke dzieli sie na 2 czesci i jesli byla linia 1 to sie mnozy dla danego meczu przez 1 a 2 czesc stawki przegrywa
Jesli meczow handikapowanych jest wiecej niz 1 na kuponie to jedzie sie po kolei i jesli trafimy na mecz -1,25 gdzie 'nasi' wygrali 1 golem to dla danego meczu wszystko mnozymy przez 0.5 i jedziemy dalej z mnozeniem

Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Originally Posted by Lord Devastator
Bardzo prosto - jesli pozostale mecze sa wygrane to polowa 'wygranej' nie liczac meczu 'handikapowanego' jest zwracana a polowa wygrywa, albo poprostu stawke dzieli sie na 2 czesci i jesli byla linia 1 to sie mnozy dla danego meczu przez 1 a 2 czesc stawki przegrywa
Jesli meczow handikapowanych jest wiecej niz 1 na kuponie to jedzie sie po kolei i jesli trafimy na mecz -1,25 gdzie 'nasi' wygrali 1 golem to dla danego meczu wszystko mnozymy przez 0.5 i jedziemy dalej z mnozeniem


Ok dostalem odpowiedz od bet365.
W takiej sytuacji jak w/w wymieniona (polowa zwrot polowa przegrana) w kuponach akumulacyjnych traktuje sie jakby tej sekcji z AH nie było. Czyli kurs 1.0

markii #2741640 23/11/2008 07:00
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Originally Posted by markii
Ok dostalem odpowiedz od bet365.
W takiej sytuacji jak w/w wymieniona (polowa zwrot polowa przegrana) w kuponach akumulacyjnych traktuje sie jakby tej sekcji z AH nie było. Czyli kurs 1.0

kurs 1.0 odnosi sie do calego kuponu?
Jesli tak to niezle na tym traca bo zamiast przzegrywac polowe jest zwrot nie chce mi sie jakos wierzyc zeby byli tak dobroduszni

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by Lord Devastator
Originally Posted by HAGIi
azjanow nie da grac sie w kombosach

30 sekund temu puscilem ako Sunderland -0.25 i Wigan DNB - ako 3.52 - jak sie nie da


hmm w takim razie sorki za wprowadzenie w blad
zawsze azjany gram w singlach i stad moj blad

HAGIi #2741652 23/11/2008 07:08
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Originally Posted by HAGIi
hmm w takim razie sorki za wprowadzenie w blad
zawsze azjany gram w singlach i stad moj blad

generalnie sie nie da albo da po obnizonych kursach bo azjany = mniejsza marza wiec boja sie ze jak zwykly azjan ma latwiejsze value to kupon bedzie mial jeszcze latwiejsze value stad 'genialne pomysly muzguf' pracownikow bukmacherow zeby obnizac kursy azjanow jesli sa grane w ako
w bet365 sie da bez zmiany kursu ale zaraz moze sie nie dac wszak 'mlodzi perspektywiczni pracownicy 1500 euro na start for life' zaraz moga czyms 'blysnac'

Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Originally Posted by Lord Devastator
kurs 1.0 odnosi sie do calego kuponu?
Jesli tak to niezle na tym traca bo zamiast przzegrywac polowe jest zwrot nie chce mi sie jakos wierzyc zeby byli tak dobroduszni


Taka odpowiedz dostalem od polskiego supportu.
Niestety narazie nie mialem mozliwosci tego sprawdzic w praktyce. A pytalem o to, bo jakby Liverpool dzisiaj wygral to bym mial taka sytuacje.



markii #2759820 03/12/2008 23:06
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
Ile ten śmieszny buczek rozlicza zakłady??? Mija już ponad 2 godziny od zakonczenia zdarzenia a zakład dalej wisi! Czemu specjalnie zamrażają pieniądze!

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Originally Posted by Komentator
Ile ten śmieszny buczek rozlicza zakłady??? Mija już ponad 2 godziny od zakonczenia zdarzenia a zakład dalej wisi! Czemu specjalnie zamrażają pieniądze!

Pfi.. dwie godziny.. czasami potrafią rozliczyć w 10 sekund, a czasami 20 godzin..

jak macie problemy, to uderzajcie wyłącznie na livechat angielski... w polskim pracują żałośni ludzie, z panią Lilianą B. na czele..

Jak użyjesz odpowiednich argumentów na angielskim czacie, to się okazuje, że da się rozliczyć zakład. W 10 sekund ;-)

Conrad #2771697 11/12/2008 00:28
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
Tak tylko w celu upewniania sie. Czy zdazylo sie kiedykolwiek, aby jakis buk zniosl limity??

MichalTD #2772815 11/12/2008 09:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,327
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,327
Jaki jest minimalny kurs kuponu i ilosc zdarzen na nim by liczyl sie do obrotu?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
mam pytanko po raz pierwszt chce wypłacic z beta kase ale jest to 30 tys. wyplacic chce na moneybokers nie bedzie problemow??

zalayeta #2774340 12/12/2008 17:07
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by zalayeta
mam pytanko po raz pierwszt chce wypłacic z beta kase ale jest to 30 tys. wyplacic chce na moneybokers nie bedzie problemow??

wypłacaj ale w kilku transzach po pare kafli

awax76 #2774346 12/12/2008 17:28
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
spoko buk,fajny live tylko te limity po paru dniach...tragedia.I śmieszna argumentacja iż oferują bonusy dla klientów i dlatego ich polityka jest taka by limitować graczy:)Limity po 20,30zl na wszystko.Można nie wygrać kokosów,nie wypłacić nić a dostać limit z ich śmiesznym meilem.
Ogólnie fajna oferta live szkoda że nie dają pograć

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Originally Posted by Radmanovic
spoko buk,fajny live tylko te limity po paru dniach...tragedia.I śmieszna argumentacja iż oferują bonusy dla klientów i dlatego ich polityka jest taka by limitować graczy:)Limity po 20,30zl na wszystko.Można nie wygrać kokosów,nie wypłacić nić a dostać limit z ich śmiesznym meilem.
Ogólnie fajna oferta live szkoda że nie dają pograć

ja wciagu 6 dniu nie zostalem przyciety postawilem za 65tys wygralem przeszlo 100tyc czyli 35 tys na okraglo i nic a kuponow bylo pelno

zalayeta #2774411 12/12/2008 19:28
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by zalayeta
Originally Posted by Radmanovic
spoko buk,fajny live tylko te limity po paru dniach...tragedia.I śmieszna argumentacja iż oferują bonusy dla klientów i dlatego ich polityka jest taka by limitować graczy:)Limity po 20,30zl na wszystko.Można nie wygrać kokosów,nie wypłacić nić a dostać limit z ich śmiesznym meilem.
Ogólnie fajna oferta live szkoda że nie dają pograć

ja wciagu 6 dniu nie zostalem przyciety postawilem za 65tys wygralem przeszlo 100tyc czyli 35 tys na okraglo i nic a kuponow bylo pelno

jak grasz tak grubo to limit masz pewny, kwestia czasu

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty, aker), 1,002 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,178
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1