|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
jak masz -1.0 i -1.5 to:
porażka lub remis oznacza stratę całości zwycięstwo jednym oznacza, że zwrot za -1.0 i połowa stawki przegrana zwycięstwo dwoma lub więcej oznacza wygraną całości
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
Panowie , takie naiwne pytanie : czy to mozliwe ze mnie jebią na LIVE ? gram za grosiny od 2dni u nich stawki 1-10$ , bonus obrociłem w 1dzien a potem zaczely sie jakies cuda i wydaje mi sie ze znikaja mi niektore zakłady ;/ nie ogarniam wszystkiego wiec tak tylko z ciekawosci pytam bo mam takie wrazenie ze nie mam historii zakladow ktore wg mnie zagralem ;/ wlasnie tam jest taki problem z tym lajwem - jak grasz pod opera to Ci akceptuja tak ze nie widac tego czasu ok 4sek gdy jest akceptacja. jak grasz pod IE to na czas akceptacji "gasnie" Ci place bet. u nich jest jeden problem - nie widzisz na biezaco stanu konta, musisz sobie kliknac w balance i dopiero wtedy. problemem jest tez fakt iz przyjmuja nie po takich kursach jaki klikniesz (albo nie przyjmuja) ale po takim kursie jaki jest w tej chwili na lajwie. troche to denerwujace wszystko - trzeba bardzo uwazac co sie gra bo potem jajka wychodza Gram regularnie na live w Bet365 i musze przyznac, ze troche mijasz sie z prawda. Nie ma takiego czegos, ze przyjmuja Ci z innym kursem. Po to maja te 3-5 sekund, zeby anulowac zaklad w wypadku zmiany kursu. Albo wchodzi po zagranym kursie, albo wyskakuje monit oznajmiajacy, ze nie moga przyjac zakladu, bo wlasnie zmienil sie kurs.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770 |
jak masz -1.0 i -1.5 to:
porażka lub remis oznacza stratę całości zwycięstwo jednym oznacza, że zwrot za -1.0 i połowa stawki przegrana zwycięstwo dwoma lub więcej oznacza wygraną całości Ok, a jak np mam połowa stawki zwrot i połowa stawki przegarna, a zakład ten jest na kupomnie akumulowanym (z kilku zdarzeń)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
azjanow nie da grac sie w kombosach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
azjanow nie da grac sie w kombosach 30 sekund temu puscilem ako Sunderland -0.25 i Wigan DNB - ako 3.52 - jak sie nie da
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Ok, a jak np mam połowa stawki zwrot i połowa stawki przegarna, a zakład ten jest na kupomnie akumulowanym (z kilku zdarzeń)? Bardzo prosto - jesli pozostale mecze sa wygrane to polowa 'wygranej' nie liczac meczu 'handikapowanego' jest zwracana a polowa wygrywa, albo poprostu stawke dzieli sie na 2 czesci i jesli byla linia 1 to sie mnozy dla danego meczu przez 1 a 2 czesc stawki przegrywa Jesli meczow handikapowanych jest wiecej niz 1 na kuponie to jedzie sie po kolei i jesli trafimy na mecz -1,25 gdzie 'nasi' wygrali 1 golem to dla danego meczu wszystko mnozymy przez 0.5 i jedziemy dalej z mnozeniem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770 |
Bardzo prosto - jesli pozostale mecze sa wygrane to polowa 'wygranej' nie liczac meczu 'handikapowanego' jest zwracana a polowa wygrywa, albo poprostu stawke dzieli sie na 2 czesci i jesli byla linia 1 to sie mnozy dla danego meczu przez 1 a 2 czesc stawki przegrywa Jesli meczow handikapowanych jest wiecej niz 1 na kuponie to jedzie sie po kolei i jesli trafimy na mecz -1,25 gdzie 'nasi' wygrali 1 golem to dla danego meczu wszystko mnozymy przez 0.5 i jedziemy dalej z mnozeniem Ok dostalem odpowiedz od bet365. W takiej sytuacji jak w/w wymieniona (polowa zwrot polowa przegrana) w kuponach akumulacyjnych traktuje sie jakby tej sekcji z AH nie było. Czyli kurs 1.0
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Ok dostalem odpowiedz od bet365. W takiej sytuacji jak w/w wymieniona (polowa zwrot polowa przegrana) w kuponach akumulacyjnych traktuje sie jakby tej sekcji z AH nie było. Czyli kurs 1.0 kurs 1.0 odnosi sie do calego kuponu? Jesli tak to niezle na tym traca bo zamiast przzegrywac polowe jest zwrot nie chce mi sie jakos wierzyc zeby byli tak dobroduszni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
azjanow nie da grac sie w kombosach 30 sekund temu puscilem ako Sunderland -0.25 i Wigan DNB - ako 3.52 - jak sie nie da hmm w takim razie sorki za wprowadzenie w blad zawsze azjany gram w singlach i stad moj blad
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
hmm w takim razie sorki za wprowadzenie w blad zawsze azjany gram w singlach i stad moj blad generalnie sie nie da albo da po obnizonych kursach bo azjany = mniejsza marza wiec boja sie ze jak zwykly azjan ma latwiejsze value to kupon bedzie mial jeszcze latwiejsze value stad 'genialne pomysly muzguf' pracownikow bukmacherow zeby obnizac kursy azjanow jesli sa grane w ako w bet365 sie da bez zmiany kursu ale zaraz moze sie nie dac wszak 'mlodzi perspektywiczni pracownicy 1500 euro na start for life' zaraz moga czyms 'blysnac'
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770 |
kurs 1.0 odnosi sie do calego kuponu? Jesli tak to niezle na tym traca bo zamiast przzegrywac polowe jest zwrot nie chce mi sie jakos wierzyc zeby byli tak dobroduszni Taka odpowiedz dostalem od polskiego supportu. Niestety narazie nie mialem mozliwosci tego sprawdzic w praktyce. A pytalem o to, bo jakby Liverpool dzisiaj wygral to bym mial taka sytuacje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275 |
Ile ten śmieszny buczek rozlicza zakłady??? Mija już ponad 2 godziny od zakonczenia zdarzenia a zakład dalej wisi! Czemu specjalnie zamrażają pieniądze!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Ile ten śmieszny buczek rozlicza zakłady??? Mija już ponad 2 godziny od zakonczenia zdarzenia a zakład dalej wisi! Czemu specjalnie zamrażają pieniądze! Pfi.. dwie godziny.. czasami potrafią rozliczyć w 10 sekund, a czasami 20 godzin.. jak macie problemy, to uderzajcie wyłącznie na livechat angielski... w polskim pracują żałośni ludzie, z panią Lilianą B. na czele.. Jak użyjesz odpowiednich argumentów na angielskim czacie, to się okazuje, że da się rozliczyć zakład. W 10 sekund ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209 |
Tak tylko w celu upewniania sie. Czy zdazylo sie kiedykolwiek, aby jakis buk zniosl limity??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,327
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,327 |
Jaki jest minimalny kurs kuponu i ilosc zdarzen na nim by liczyl sie do obrotu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
mam pytanko po raz pierwszt chce wypłacic z beta kase ale jest to 30 tys. wyplacic chce na moneybokers nie bedzie problemow??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
mam pytanko po raz pierwszt chce wypłacic z beta kase ale jest to 30 tys. wyplacic chce na moneybokers nie bedzie problemow?? wypłacaj ale w kilku transzach po pare kafli
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
spoko buk,fajny live tylko te limity po paru dniach...tragedia.I śmieszna argumentacja iż oferują bonusy dla klientów i dlatego ich polityka jest taka by limitować graczy:)Limity po 20,30zl na wszystko.Można nie wygrać kokosów,nie wypłacić nić a dostać limit z ich śmiesznym meilem. Ogólnie fajna oferta live szkoda że nie dają pograć
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
spoko buk,fajny live tylko te limity po paru dniach...tragedia.I śmieszna argumentacja iż oferują bonusy dla klientów i dlatego ich polityka jest taka by limitować graczy:)Limity po 20,30zl na wszystko.Można nie wygrać kokosów,nie wypłacić nić a dostać limit z ich śmiesznym meilem. Ogólnie fajna oferta live szkoda że nie dają pograć ja wciagu 6 dniu nie zostalem przyciety postawilem za 65tys wygralem przeszlo 100tyc czyli 35 tys na okraglo i nic a kuponow bylo pelno
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
spoko buk,fajny live tylko te limity po paru dniach...tragedia.I śmieszna argumentacja iż oferują bonusy dla klientów i dlatego ich polityka jest taka by limitować graczy:)Limity po 20,30zl na wszystko.Można nie wygrać kokosów,nie wypłacić nić a dostać limit z ich śmiesznym meilem. Ogólnie fajna oferta live szkoda że nie dają pograć ja wciagu 6 dniu nie zostalem przyciety postawilem za 65tys wygralem przeszlo 100tyc czyli 35 tys na okraglo i nic a kuponow bylo pelno jak grasz tak grubo to limit masz pewny, kwestia czasu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|