|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
5 stron w tył, nic nie znalazłem więc zakładam temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
Proszę o info jakie są opłaty za przesyłanie pieniędzy, czy to szybko idzie, i wogóle wasze doświadcznenia.
najlepiej to wasze doświadczenia związane z wysyłką do Bet365. Czy muszę wysłać walutę, taką jaką mam na koncie u buka, czy WU sam może przeliczyć jeśli mu to zlecę, jakie są koszta wysyłki..
piszcie !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818 |
, czy WU sam może przeliczyć jeśli mu to zlecę, Kiedy wysyłałem kase do Ameryki płaciłem w złotówkach a oni potem przeliczali mi na dolary
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Western Union jest zajebiście drogi. Nie warto sobie nim zawracać głowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
Western Union jest zajebiście drogi. Nie warto sobie nim zawracać głowy. Dokładnie. Bet365 chyba akceptuje Moneybookers wiec lepiej tam wpłacic kase a potem przelac na konto e Bet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
co to znaczy drogi ? jakieś szczegóły ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835 |
Nie wiem czy się coś zmieniło ale kiedyś WU mozna było przesyłac kase tylko dla osób prywatnych. Przesyłanie do firm było w u nas nie dostępne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
co to znaczy drogi ? jakieś szczegóły ? To znaczy, że przesyłając np. 100$ zapłacisz 20% prowizji. Tak mniej więcej, bo nie znam ich dokładnego taryfikatora.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
okay... spoko 100$ przesyłam 115$ płacę i potem gram pewniaka 1,15 i jestem na swoim... tylko, że ja próbuję przesłać pieniądze z USA na swoje konto w mBanku lub bezpośrednio do bukmachera... np. Sportingbet pisze, że w przypadku depozytu od 200$ pokrywają koszty transferu - ale pytanie jest czy chodzi o tę opłatę w Western Union czy jest jakaś dodatkowa prowizja pobierana przez bukmachera lub bank za przyjęcie przekazu Western Union...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2003
Posty: 66 |
Witam Wpłacałałem jakis czas temu osobie prywatnej kase przez WU bo niestety wpolsce nie ma możaliwości wysyłania pieniedzy do firm :/ i z mojego doświadczenia wiem że bardzie opłaca się wpłacać pieniadze w złotówkach bo wtedy jest mniejsza prowizja . Za wysłanie kwoty do 500 zł płaci sie chyba 50 zł a w dolarach wychodziło coś koło 26$.
|
|
|
Link skopiowany do schowka