Proszę o info jakie są opłaty ..."> Proszę o info jakie są opłaty ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#274477 31/12/2004 00:51
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
5 stron w tył, nic nie znalazłem więc zakładam temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Proszę o info jakie są opłaty za przesyłanie pieniędzy, czy to szybko idzie, i wogóle wasze doświadcznenia.

najlepiej to wasze doświadczenia związane z wysyłką do Bet365.
Czy muszę wysłać walutę, taką jaką mam na koncie u buka, czy WU sam może przeliczyć jeśli mu to zlecę, jakie są koszta wysyłki..

piszcie !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

z góry dzięki

Bonus: Unibet
#274478 31/12/2004 08:06
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
Quote
, czy WU sam może przeliczyć jeśli mu to zlecę,

Kiedy wysyłałem kase do Ameryki płaciłem w złotówkach a oni potem przeliczali mi na dolary

#274479 31/12/2004 09:34
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Western Union jest zajebiście drogi. Nie warto sobie nim zawracać głowy.

#274480 31/12/2004 14:53
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Quote
Western Union jest zajebiście drogi. Nie warto sobie nim zawracać głowy.

Dokładnie. Bet365 chyba akceptuje Moneybookers wiec lepiej tam wpłacic kase a potem przelac na konto e Bet.

#274481 05/01/2005 17:15
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
co to znaczy drogi ? jakieś szczegóły ?

#274482 05/01/2005 17:27
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Nie wiem czy się coś zmieniło ale kiedyś WU mozna było przesyłac kase tylko dla osób prywatnych. Przesyłanie do firm było w u nas nie dostępne

#274483 05/01/2005 18:01
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Quote
co to znaczy drogi ? jakieś szczegóły ?

To znaczy, że przesyłając np. 100$ zapłacisz 20% prowizji. Tak mniej więcej, bo nie znam ich dokładnego taryfikatora.

#274484 06/01/2005 02:47
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
okay... spoko 100$ przesyłam 115$ płacę i potem gram pewniaka 1,15 i jestem na swoim... tylko, że ja próbuję przesłać pieniądze z USA na swoje konto w mBanku lub bezpośrednio do bukmachera... np. Sportingbet pisze, że w przypadku depozytu od 200$ pokrywają koszty transferu - ale pytanie jest czy chodzi o tę opłatę w Western Union czy jest jakaś dodatkowa prowizja pobierana przez bukmachera lub bank za przyjęcie przekazu Western Union...

#274485 06/01/2005 08:07
Dołączył: Sep 2003
Posty: 66
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 66
Witam
Wpłacałałem jakis czas temu osobie prywatnej kase przez WU bo niestety wpolsce nie ma możaliwości wysyłania pieniedzy do firm :/ i z mojego doświadczenia wiem że bardzie opłaca się wpłacać pieniadze w złotówkach bo wtedy jest mniejsza prowizja . Za wysłanie kwoty do 500 zł płaci sie chyba 50 zł a w dolarach wychodziło coś koło 26$.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, Sensei, alfa, kamel, betowiec, latajaca_holenderka, aker), 2,533 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1