|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 916 |
No to panowie INTER wspaniale zakończył nam ten weekend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Vieriego i Recoby
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Dobra robote robisz Cake korzystam czesto i mam nadzieje ze bedziesz jak najdluzej sie tym zajmowal bo niektorzy cos zaczynaja i znikaja.::>>> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
TAk Klakiers widze ze gralismy podobnie, tylko jesli mozesz to zamieszczaj tu swoje typy, co grasz moze inni tez skorzystaja Podsumowanie Piatku i Niedzieli(zaluje tej soboty odpuszczonej)
Freiburg-Ingostadt typ1 2-5# pln-5
VFB Lubeck-LR Ahlen typ1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 4-1 pln5 win 8.25# +3.25
Roda-Den Hag typ1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 5-1 pln10 win14.5# +4.5
Villareal-Osasuna typ1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1-0 pln20+5(1POZ) win42# +17
GAK-Bregenz typ1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2-0 pln13+5(1POZ) win20.15# +2.15
c.Brugge-La Louvierre typ1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2-1 pln5 win12.75# +7.75
Malaga-Sevilla typ1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2-0 pln20+5(1POZ) win43# +18
Chievo-Inter typ2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 0-2 pln10+5(1POZ) win21# +6
Valladolid-Albacete typX 2-0# -3pln Brescia-Parma typ1, 2-3# -5pln Cagliari-Napoli typ1, 1-1#-5pln Espanyol-Saragossa typ1, 0-2#-5pln
aha i jeszcze Borrusia-HSV typ1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pln 2.25 win3.83#+1.6
Ogolnie weekend postawione 105,25 wygrane 165,48 do przodu +60,23 Ogolny bilans 1 raz na+ +57,75 oby tak dalej GORACE POZDROWIENIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
Oryginalnie wysłał lucAio: [qb]Dobra robote robisz Cake korzystam czesto i mam nadzieje ze bedziesz jak najdluzej sie tym zajmowal bo niektorzy cos zaczynaja i znikaja.::>>> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] OJJ napewno nie znikne bo to jest temat ktory zawsze chcialem zalozyc i grac w ten sposob gdzy bede juz mial internet w domu bedzie on napewno lepszy i sproboje grac na dokladny wynik lub 1pol/2pol szczegolow jeszcze nie zdradzam ale mam juz cos w glowie poukladane lucAio dzieki i dla Ciebie tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 916 |
Oryginalnie wysłał Cake: [qb]TAk Klakiers widze ze gralismy podobnie, tylko jesli mozesz to zamieszczaj tu swoje typy, co grasz moze inni tez skorzystaja[/qb] OK postaram sie w miare możliwości zamieszczać jakieś typki, a o interze wspominałem no i nie tylko ja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
Witam poniedzieli czyli w poniedzialek dzis malo spotkan ale cos sprobuje wybrac, na dzis proponuje
Na porazke Charlton Athletic 4 mecze bez R,z,z,Z Z zwyciestwo, R remis, P porazka Duza litera oznacza mecz u siebie mala na wyjezdzie
Birmingam City- Charlton Athletic typ1#pln5#kurs1,95#46%
Na porazke wyjazdowa Boavisty Porto 4mecze bez3-1-0 Sporting Braga- Boavista Porto typ1#pln5#kurs2.5#29%
Na zwyciestwo Detroit Red Wings 4 mecze bez r,p,P,p Vancouver- Detroit Red Wings typ1#pln5#kurs2.75
Pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
Oczywiscie Vancouver-Detroit Red Wings typ2
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Na dzisiaj dorzucil bym rowniez jeszcze jeden mecz NHL Toronto-Pittsburgh 1 1.74 , Toronto ma juz 4 mecze na swoim lodowisku bez zwyciestwa w tym 3 przegrane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
I jeszcze Irlandia i mecz : Cork City -Longford 1 1.72 gospodarze maja 4 mecze na wlasnym stadionie bez zwyciestwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
Witam podsumowanie dnia wczorajszego Detroit -5pln Boavista-5pln Charlton-5pln tego jeszcze niebylo zeby mi nie wszedl zaden mecz ale to i dobrze bobedzie wieksza wygrana na kolejnych poziomach a mysle ze do 3go to tu dojdziue maxymalnie Lajkonik sprawdz dobrze czy toronto przegralo 4 mecze u siebie bo z moich statystyk wynika ze 3 razy przegrali i 1 wygrali, ale moge sie mylic- tak podaja staty expekt`a- tak czy siak zagram chyba ten mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
cake - nie napisalem ze Toronto przegralo 4 tylko 3 a jeden zremisowali 11-02 Toronto Maple - Philadelphia Flyers 1- 7 10-28 Toronto Maple - Atlanta Trashers 2 - 3 10-14 Toronto Maple - Washington Capitals 2 - 2 10-12 Toronto Maple - Montreal Canadians 0 - 4 pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
cake masz racje jedem mecz przeoczylem, w ktorym wygrali z Washington.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
Badz co badz typki na dzis Na zwyciestwo Detroit 5 meczy bez zwyciestwa p,r,p,P,p Calgary- Detroit Red Wings typ2# pln10 #kurs2,4 #poz2, -5pln
Na zwyciestwo Toronto u siebie wg moich danych 2 mecze bez zwyciestwa 1-0-3 Toronto -Pitsburg typ1# pln5# kurs1.6
Na zwyciestwo Montreal u siebie 3 mecze bez 4-0-4 Montreal -Edmonton typ1# pln#5 #kurs2.15
I na koniec na zwyciestwo Cork City dom 4 mecze bez 5-7-2 Cork City -Longford typ1 #pln5 #kursa1.65 #28% lajkonik gdzie grasz te mecze bo ja wszystko w expekcie a widze ze masz wieksze kursy Pozdrowienia dla progresowiczow
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
Ehh czyli jeszcze -10% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: polskie buki ale czasami tez gram
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 70 |
Oryginalnie wysłał Cake: [qb] Oryginalnie wysłał lucAio: [qb]Dobra robote robisz Cake korzystam czesto i mam nadzieje ze bedziesz jak najdluzej sie tym zajmowal bo niektorzy cos zaczynaja i znikaja.::>>> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] OJJ napewno nie znikne bo to jest temat ktory zawsze chcialem zalozyc i grac w ten sposob gdzy bede juz mial internet w domu bedzie on napewno lepszy i sproboje grac na dokladny wynik lub 1pol/2pol szczegolow jeszcze nie zdradzam ale mam juz cos w glowie poukladane lucAio dzieki i dla Ciebie tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Witam Cake, Temat jest wspaniały, a to że nie zawsze ktoś komentuje Twoje typy to jest sprawa drugorzędna. Nie każdy ma czas , <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Dużo jest serii w różnych ligach, ale moim zdaniem na uwagę zasługuje:
Freiburg - Wolfsburg* X (11) Marsylia* - Lyon X (12) Perugia - Lecce 1 (8)
Nie gram taką progresją jak w tym temacie, ale gram na kuponach systemowych i własnie te 3 mecze będę grał, choć zastanawiam się jeszcze nad:
Le Mans* - Metz 1 Parma - Milan* 1 Roma* - Lazio 2
Ogólnie warto brac pod uwagę serie przy analizach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
O cholera JASNA zapomnialem o poloni!!!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: CAKE gapa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
Calgary- Detroit Red Wings typ2# <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (0-3)# pln10+5(1POZ)# win24# +9pln
Toronto -Pitsburg typ1# pln5# <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (4-2)#Win8pln# +3pln
Montreal -Edmonton typ1# pln#5 # <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> (2-4)# -5pln
Cork City-Longford typ1#pln5 #(0-0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> -5pln Ogolnie wczorajszy dzien(wieczr i noc) Postawione 20pln Wygrane 32pln Do przodu+12pln
Donic dzieki za mecze bez napewno skorzystam chociaz Le Mans i Marsylie gram ,ale dodam chyba jeszcze Perugie Pozdrowionka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
Witam na dzis taka progresja na porazke Groclinu w pucharach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zartuje oczywiscie to taki singielek Manchester City-Groclin Dyskobolia typ1#kurs1,25#pln#134.73# va banque wszystko co mam :eek: juz kilka razy zagralem za wszystko i nie wyszlo. Badzmy dobrej mysli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Hehe no i 1-1 jeszcze 10 minut do konca moge stracic ta kase oby tylko zremisowali lub wygrali
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|