Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13
#27547 03/11/2003 02:26
Dołączył: Feb 2003
Posty: 916
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 916
No to panowie INTER wspaniale zakończył nam ten weekend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Vieriego i Recoby

Bonus: Unibet
#27548 03/11/2003 02:56
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Dobra robote robisz Cake korzystam czesto i mam nadzieje ze bedziesz jak najdluzej sie tym zajmowal bo niektorzy cos zaczynaja i znikaja.::>>> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#27549 03/11/2003 03:01
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
TAk Klakiers widze ze gralismy podobnie, tylko jesli mozesz to zamieszczaj tu swoje typy, co grasz moze inni tez skorzystaja
Podsumowanie Piatku i Niedzieli(zaluje tej soboty odpuszczonej)

Freiburg-Ingostadt typ1 2-5# pln-5

VFB Lubeck-LR Ahlen typ1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 4-1 pln5 win 8.25# +3.25

Roda-Den Hag typ1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 5-1 pln10 win14.5# +4.5

Villareal-Osasuna typ1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1-0 pln20+5(1POZ) win42# +17

GAK-Bregenz typ1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2-0 pln13+5(1POZ) win20.15# +2.15

c.Brugge-La Louvierre typ1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2-1 pln5 win12.75# +7.75

Malaga-Sevilla typ1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2-0 pln20+5(1POZ) win43# +18

Chievo-Inter typ2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 0-2 pln10+5(1POZ) win21# +6

Valladolid-Albacete typX 2-0# -3pln
Brescia-Parma typ1, 2-3# -5pln
Cagliari-Napoli typ1, 1-1#-5pln
Espanyol-Saragossa typ1, 0-2#-5pln

aha i jeszcze Borrusia-HSV typ1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pln 2.25 win3.83#+1.6

Ogolnie weekend
postawione 105,25 wygrane 165,48 do przodu +60,23
Ogolny bilans 1 raz na+ +57,75 oby tak dalej
GORACE POZDROWIENIA

#27550 03/11/2003 03:05
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
Quote
Oryginalnie wysłał lucAio:
[qb]Dobra robote robisz Cake korzystam czesto i mam nadzieje ze bedziesz jak najdluzej sie tym zajmowal bo niektorzy cos zaczynaja i znikaja.::>>> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
OJJ napewno nie znikne bo to jest temat ktory zawsze chcialem zalozyc i grac w ten sposob gdzy bede juz mial internet w domu bedzie on napewno lepszy i sproboje grac na dokladny wynik lub 1pol/2pol szczegolow jeszcze nie zdradzam ale mam juz cos w glowie poukladane
lucAio dzieki i dla Ciebie tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#27551 03/11/2003 03:30
Dołączył: Feb 2003
Posty: 916
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 916
Quote
Oryginalnie wysłał Cake:
[qb]TAk Klakiers widze ze gralismy podobnie, tylko jesli mozesz to zamieszczaj tu swoje typy, co grasz moze inni tez skorzystaja[/qb]
OK postaram sie w miare możliwości zamieszczać jakieś typki, a o interze wspominałem no i nie tylko ja.

#27552 03/11/2003 17:36
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
Witam poniedzieli czyli w poniedzialek dzis malo spotkan ale cos sprobuje wybrac, na dzis proponuje

Na porazke Charlton Athletic 4 mecze bez R,z,z,Z
Z zwyciestwo, R remis, P porazka
Duza litera oznacza mecz u siebie mala na wyjezdzie

Birmingam City- Charlton Athletic
typ1#pln5#kurs1,95#46%

Na porazke wyjazdowa Boavisty Porto 4mecze bez3-1-0
Sporting Braga- Boavista Porto
typ1#pln5#kurs2.5#29%

Na zwyciestwo Detroit Red Wings 4 mecze bez r,p,P,p
Vancouver- Detroit Red Wings
typ1#pln5#kurs2.75

Pozdrowienia

#27553 03/11/2003 17:51
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
Oczywiscie Vancouver-Detroit Red Wings typ2

#27554 04/11/2003 14:07
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Na dzisiaj dorzucil bym rowniez jeszcze jeden mecz NHL
Toronto-Pittsburgh 1 1.74 , Toronto ma juz 4 mecze na swoim lodowisku bez zwyciestwa w tym 3 przegrane.

#27555 04/11/2003 14:24
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
I jeszcze Irlandia i mecz :
Cork City -Longford 1 1.72
gospodarze maja 4 mecze na wlasnym stadionie bez zwyciestwa.

#27556 04/11/2003 16:44
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
Witam podsumowanie dnia wczorajszego
Detroit -5pln
Boavista-5pln
Charlton-5pln
tego jeszcze niebylo zeby mi nie wszedl zaden mecz ale to i dobrze bobedzie wieksza wygrana na kolejnych poziomach a mysle ze do 3go to tu dojdziue maxymalnie
Lajkonik sprawdz dobrze czy toronto przegralo 4 mecze u siebie bo z moich statystyk wynika ze 3 razy przegrali i 1 wygrali, ale moge sie mylic- tak podaja staty expekt`a- tak czy siak zagram chyba ten mecz

#27557 04/11/2003 17:10
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
cake - nie napisalem ze Toronto przegralo 4 tylko 3 a jeden zremisowali
11-02 Toronto Maple - Philadelphia Flyers 1- 7
10-28 Toronto Maple - Atlanta Trashers 2 - 3
10-14 Toronto Maple - Washington Capitals 2 - 2
10-12 Toronto Maple - Montreal Canadians 0 - 4
pzdr

#27558 04/11/2003 17:20
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
cake masz racje jedem mecz przeoczylem, w ktorym wygrali z Washington.

#27559 04/11/2003 17:23
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
Badz co badz typki na dzis
Na zwyciestwo Detroit 5 meczy bez zwyciestwa p,r,p,P,p
Calgary- Detroit Red Wings typ2# pln10 #kurs2,4 #poz2, -5pln

Na zwyciestwo Toronto u siebie wg moich danych 2 mecze bez zwyciestwa 1-0-3
Toronto -Pitsburg typ1# pln5# kurs1.6

Na zwyciestwo Montreal u siebie 3 mecze bez 4-0-4
Montreal -Edmonton typ1# pln#5 #kurs2.15

I na koniec na zwyciestwo Cork City dom 4 mecze bez 5-7-2
Cork City -Longford typ1 #pln5 #kursa1.65 #28%
lajkonik gdzie grasz te mecze bo ja wszystko w expekcie a widze ze masz wieksze kursy
Pozdrowienia dla progresowiczow

#27560 04/11/2003 17:38
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
To sa kursy z profka.

#27561 04/11/2003 19:18
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
Ehh czyli jeszcze -10% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: polskie buki
ale czasami tez gram

#27562 04/11/2003 23:58
Dołączył: Mar 2003
Posty: 70
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 70
Quote
Oryginalnie wysłał Cake:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał lucAio:
[qb]Dobra robote robisz Cake korzystam czesto i mam nadzieje ze bedziesz jak najdluzej sie tym zajmowal bo niektorzy cos zaczynaja i znikaja.::>>> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
OJJ napewno nie znikne bo to jest temat ktory zawsze chcialem zalozyc i grac w ten sposob gdzy bede juz mial internet w domu bedzie on napewno lepszy i sproboje grac na dokladny wynik lub 1pol/2pol szczegolow jeszcze nie zdradzam ale mam juz cos w glowie poukladane
lucAio dzieki i dla Ciebie tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Witam Cake,
Temat jest wspaniały, a to że nie zawsze ktoś komentuje Twoje typy to jest sprawa drugorzędna. Nie każdy ma czas , <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#27563 05/11/2003 01:02
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Dużo jest serii w różnych ligach, ale moim zdaniem na uwagę zasługuje:

Freiburg - Wolfsburg* X (11)
Marsylia* - Lyon X (12)
Perugia - Lecce 1 (8)

Nie gram taką progresją jak w tym temacie, ale gram na kuponach systemowych i własnie te 3 mecze będę grał, choć zastanawiam się jeszcze nad:

Le Mans* - Metz 1
Parma - Milan* 1
Roma* - Lazio 2

Ogólnie warto brac pod uwagę serie przy analizach.

#27564 05/11/2003 01:20
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
O cholera JASNA zapomnialem o poloni!!!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: CAKE gapa

#27565 05/11/2003 18:37
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
Calgary- Detroit Red Wings typ2# <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (0-3)# pln10+5(1POZ)# win24# +9pln

Toronto -Pitsburg typ1# pln5# <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (4-2)#Win8pln# +3pln

Montreal -Edmonton typ1# pln#5 # <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> (2-4)# -5pln

Cork City-Longford typ1#pln5 #(0-0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> -5pln
Ogolnie wczorajszy dzien(wieczr i noc)
Postawione 20pln
Wygrane 32pln
Do przodu+12pln

Donic dzieki za mecze bez napewno skorzystam chociaz Le Mans i Marsylie gram ,ale dodam chyba jeszcze Perugie
Pozdrowionka

#27566 06/11/2003 21:17
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
Witam na dzis taka progresja na porazke Groclinu w pucharach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zartuje oczywiscie to taki singielek
Manchester City-Groclin Dyskobolia
typ1#kurs1,25#pln#134.73# va banque wszystko co mam :eek: juz kilka razy zagralem za wszystko i nie wyszlo. Badzmy dobrej mysli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Hehe no i 1-1 jeszcze 10 minut do konca moge stracic ta kase oby tylko zremisowali lub wygrali

Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,392 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1