|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
@Dziabor, dzieki, udalo sie  ale pojawil mi sie inny problem  mimo ze zainstalowalem tego patcha 9.1 to i tak wyrzuca mnie do Windowsa, jak chce zaczac pierwszy mecz moim teamem  ktos mial podobna sytuacje? jakies pomysly, sugestie, whatever? Co ja mam zrobic bez FMa!? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Ustaw w settingsach FM'a tryb "windowed".
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
moze w czasie meczu chce przelaczyc na 3D i twoja karta nie wyrabia??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Ma ktos tez miganie obrazu w trakcie gry? moze cos w ustawieniach czy jak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
moze w czasie meczu chce przelaczyc na 3D i twoja karta nie wyrabia?? nvidia geforce 8400M GS. Powinno chodzic, czy nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
Minimalne:
1. System operacyjny: Windows XP lub Windows Vista 2. Procesor: Intel Pentium IV 1.4 Ghz / AMD Athlon 64 1.8 Ghz lub szybszy dla Windows XP; Intel Pentium IV 2.0 Ghz lub szybszy / AMD Athlon 64 2.0 Ghz lub szybszy dla Windows Vista 3. Pamięć RAM: 512 MB RAM dla Windows XP / 1 GB dla Windows Vista 4. Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c, posiadająca 128 MB VRAM oraz sprzętowe wsparcie Pixel Shader 2.0 (Nvidia Geforce 5900 Ultra / ATI Radeon 9800 / Intel 82915G/82910GL) 5. Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0c 6. Wymagana ilość wolnego miejsca na dysku twardym: 2GB 7. Napęd: DVD-Rom x8 8. Gra wieloosobowa: szerokopasmowe połączenie z Internetem
Zalecane:
1. System operacyjny: Windows XP lub Windows Vista 2. Procesor: Intel Pentium D lub AMD Athlon 64 X2 3. Pamięć RAM: 1GB dla Windows XP / 2 GB dla Windows Vista 4. Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c, posiadająca 256 MB VRAM oraz sprzętowe wsparcie Pixel Shader 2.0 (Nvidia Geforce 7300 / ATI Radeon x1600) 5. Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0c 6. Wymagana ilość wolnego miejsca na dysku twardym: 2GB 7. Napęd: DVD-Rom x8 8. Gra wieloosobowa: szerokopasmowe połączenie z Internetem
Obsługiwane karty graficzne:
1. ATI Radeon: 9800, x300 - x1950, HD2*, HD3*, HD4* I nowsze 2. Nvidia GeForce: 5900 Ultra, 5950, seria 6*, seria 7*, seria 8* I nowsze 3. Intel: 82915G/82910GL I nowsze
Lista nieobsługiwanych kart graficznych:
1. ATI Radeon: ATI Radeon serii 7*** do 9800, 2. Nvidia Geforce: seria 2, seria 3, seria 4, seria GeForce FX, 3. Intel - wszystkie modele poza wymienionymi powyżej 4. VIA - wszystkie modele 5. SIS - wszystkie modele 6. Matrox - wszystkie modele
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
Ustaw w settingsach FM'a tryb "windowed". tez wyrzuca  no to wychodzi na to, ze karte graf. mam ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
juancarlos odezwij sie na pw to Ci pomoge 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
juz sie udalo  kumpla sciagnalem na chate, zeby mi to rozgryzl  ale dzieki @Mario 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
HAHA ALE SYF WYMAGANIA IDA LOOZEM, ALE ODPADAM NA VISTA XP BO NA HOME JADE/ODPIER... IM Z TA VISTA I XP W NOWYCH GRACH
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
2-gi sezon i spadek z 2 ligi PL = SACKED  Trzeba szukac nowej roboty... Zawsze mam ten problem, ze w srodku sezonu lapie jakiegos dola, nie potrafie wygrac przez kilkanascie spotkan - nie mam pojecia skad to sie bierze. No i ci napastnicy... przeciwnicy z 20m pakuja mi w same widly, a moi albo nad bramka, albo prosto w bramkarza albo z 5m do pustaka w slupek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
za dużo nalewki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
Chętnych do gry przez sieć zapraszam na pw.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 32 |
witam w menagerach jestem poczatkujacy,wiec prosilbym o porade.
1. zaczalem kariere w lechu. zatrudnilem nowego scouta z portugalii i od razu wyslalem go do portugalii w poszukiwaniu zawodnika. po 2 miesiacach nie znalazl nikogo, a staty (tj um. oceny i potencjalu gracza) ma naprawde niezle. i teraz sie zastanawiam - w bazie danych nie mam uruchomionej ligi portugalskiej, ale mam wszystkich zawodnikow z portugalii. czy zeby scouting mial rece i nogi musze miec uruchomiona lige? (polski scout w polskiej lidze daje rade)
2. jakie macie ustawienia bazy gry? tzn aktywne ligi i zawodnicy krajow? i jak wam to chodzi:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
witam w menagerach jestem poczatkujacy,wiec prosilbym o porade.
1. zaczalem kariere w lechu. zatrudnilem nowego scouta z portugalii i od razu wyslalem go do portugalii w poszukiwaniu zawodnika. po 2 miesiacach nie znalazl nikogo, a staty (tj um. oceny i potencjalu gracza) ma naprawde niezle. i teraz sie zastanawiam - w bazie danych nie mam uruchomionej ligi portugalskiej, ale mam wszystkich zawodnikow z portugalii. czy zeby scouting mial rece i nogi musze miec uruchomiona lige? (polski scout w polskiej lidze daje rade)
2. jakie macie ustawienia bazy gry? tzn aktywne ligi i zawodnicy krajow? i jak wam to chodzi:) 1. Pewnie masz zaznaczone, aby odrzucał nierealne transfery przez co odrzuca wszystko, bo do polskiej ligi zza granicy mało kto przychodzi - a w szczególności Portugalia, Brazylia, Hiszpania itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
sa juz jakies pliki z herbami lub koszulkami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 32 |
witam w menagerach jestem poczatkujacy,wiec prosilbym o porade.
1. zaczalem kariere w lechu. zatrudnilem nowego scouta z portugalii i od razu wyslalem go do portugalii w poszukiwaniu zawodnika. po 2 miesiacach nie znalazl nikogo, a staty (tj um. oceny i potencjalu gracza) ma naprawde niezle. i teraz sie zastanawiam - w bazie danych nie mam uruchomionej ligi portugalskiej, ale mam wszystkich zawodnikow z portugalii. czy zeby scouting mial rece i nogi musze miec uruchomiona lige? (polski scout w polskiej lidze daje rade)
2. jakie macie ustawienia bazy gry? tzn aktywne ligi i zawodnicy krajow? i jak wam to chodzi:) 1. Pewnie masz zaznaczone, aby odrzucał nierealne transfery przez co odrzuca wszystko, bo do polskiej ligi zza granicy mało kto przychodzi - a w szczególności Portugalia, Brazylia, Hiszpania itp. kerogh scoutowi mozna cos takiego zaznaczyc? ja nie mialem na mysli zwyklego wyszukiwania w opcji "szukaj" bo tam portugalczykow mam mase. ale jak wysylam scouta to chyba powinien cos znalezc, przynajmniej jednego zawodnika.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
scout automatycznie odrzuca nierealne transfery takze nie znajduje zawodnikow ktorzy i tak by do polski nie przyszly, zacznij szukac na ukrainie, w rosji, lotwie, litwie, i krajach zblizonuch kultura do polski
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Postanowiłem kupić sobie oryginalnego FM-a i mam pytanie. Czy to normalne, że gra otwiera mi się przez jakieś gówno (STEAM)? Nie ma żadnej ikonki z FM tylko muszę wchodzić w STEAM i później wybrać FM-a Dawno nic nie kupowałem i nie jestem obyty w obecnych zwyczajach 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|