Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
@Dziabor, dzieki, udalo sie piwo

ale pojawil mi sie inny problem smirk mimo ze zainstalowalem tego patcha 9.1 to i tak wyrzuca mnie do Windowsa, jak chce zaczac pierwszy mecz moim teamem frown

ktos mial podobna sytuacje? jakies pomysly, sugestie, whatever? Co ja mam zrobic bez FMa!? frown blush

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Ustaw w settingsach FM'a tryb "windowed".

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
moze w czasie meczu chce przelaczyc na 3D i twoja karta nie wyrabia??

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Ma ktos tez miganie obrazu w trakcie gry? moze cos w ustawieniach czy jak?

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Originally Posted by Dziabor
moze w czasie meczu chce przelaczyc na 3D i twoja karta nie wyrabia??


nvidia geforce 8400M GS. Powinno chodzic, czy nie?

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Minimalne:

1. System operacyjny: Windows XP lub Windows Vista
2. Procesor: Intel Pentium IV 1.4 Ghz / AMD Athlon 64 1.8 Ghz lub szybszy dla Windows XP; Intel Pentium IV 2.0 Ghz lub szybszy / AMD Athlon 64 2.0 Ghz lub szybszy dla Windows Vista
3. Pamięć RAM: 512 MB RAM dla Windows XP / 1 GB dla Windows Vista
4. Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c, posiadająca 128 MB VRAM oraz sprzętowe wsparcie Pixel Shader 2.0 (Nvidia Geforce 5900 Ultra / ATI Radeon 9800 / Intel 82915G/82910GL)
5. Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0c
6. Wymagana ilość wolnego miejsca na dysku twardym: 2GB
7. Napęd: DVD-Rom x8
8. Gra wieloosobowa: szerokopasmowe połączenie z Internetem

Zalecane:

1. System operacyjny: Windows XP lub Windows Vista
2. Procesor: Intel Pentium D lub AMD Athlon 64 X2
3. Pamięć RAM: 1GB dla Windows XP / 2 GB dla Windows Vista
4. Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c, posiadająca 256 MB VRAM oraz sprzętowe wsparcie Pixel Shader 2.0 (Nvidia Geforce 7300 / ATI Radeon x1600)
5. Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0c
6. Wymagana ilość wolnego miejsca na dysku twardym: 2GB
7. Napęd: DVD-Rom x8
8. Gra wieloosobowa: szerokopasmowe połączenie z Internetem

Obsługiwane karty graficzne:

1. ATI Radeon: 9800, x300 - x1950, HD2*, HD3*, HD4* I nowsze
2. Nvidia GeForce: 5900 Ultra, 5950, seria 6*, seria 7*, seria 8* I nowsze
3. Intel: 82915G/82910GL I nowsze

Lista nieobsługiwanych kart graficznych:

1. ATI Radeon: ATI Radeon serii 7*** do 9800,
2. Nvidia Geforce: seria 2, seria 3, seria 4, seria GeForce FX,
3. Intel - wszystkie modele poza wymienionymi powyżej
4. VIA - wszystkie modele
5. SIS - wszystkie modele
6. Matrox - wszystkie modele

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Ustaw w settingsach FM'a tryb "windowed".


tez wyrzuca smirk

no to wychodzi na to, ze karte graf. mam ok.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
juancarlos odezwij sie na pw to Ci pomoge smile

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
juz sie udalo hura

kumpla sciagnalem na chate, zeby mi to rozgryzl tongue

ale dzieki @Mario piwo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
HAHA ALE SYF WYMAGANIA IDA LOOZEM, ALE ODPADAM NA VISTA XP BO NA HOME JADE/ODPIER... IM Z TA VISTA I XP W NOWYCH GRACH

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
ajj caps lock sorka:P

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
2-gi sezon i spadek z 2 ligi PL = SACKED frown Trzeba szukac nowej roboty...

Zawsze mam ten problem, ze w srodku sezonu lapie jakiegos dola, nie potrafie wygrac przez kilkanascie spotkan - nie mam pojecia skad to sie bierze. No i ci napastnicy... przeciwnicy z 20m pakuja mi w same widly, a moi albo nad bramka, albo prosto w bramkarza albo z 5m do pustaka w slupek puke

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
za dużo nalewki grin

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Chętnych do gry przez sieć zapraszam na pw.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 32
newbie
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 32
witam
w menagerach jestem poczatkujacy,wiec prosilbym o porade.

1. zaczalem kariere w lechu. zatrudnilem nowego scouta z portugalii i od razu wyslalem go do portugalii w poszukiwaniu zawodnika. po 2 miesiacach nie znalazl nikogo, a staty (tj um. oceny i potencjalu gracza) ma naprawde niezle. i teraz sie zastanawiam - w bazie danych nie mam uruchomionej ligi portugalskiej, ale mam wszystkich zawodnikow z portugalii. czy zeby scouting mial rece i nogi musze miec uruchomiona lige? (polski scout w polskiej lidze daje rade)

2. jakie macie ustawienia bazy gry? tzn aktywne ligi i zawodnicy krajow? i jak wam to chodzi:)

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by unnormal
witam
w menagerach jestem poczatkujacy,wiec prosilbym o porade.

1. zaczalem kariere w lechu. zatrudnilem nowego scouta z portugalii i od razu wyslalem go do portugalii w poszukiwaniu zawodnika. po 2 miesiacach nie znalazl nikogo, a staty (tj um. oceny i potencjalu gracza) ma naprawde niezle. i teraz sie zastanawiam - w bazie danych nie mam uruchomionej ligi portugalskiej, ale mam wszystkich zawodnikow z portugalii. czy zeby scouting mial rece i nogi musze miec uruchomiona lige? (polski scout w polskiej lidze daje rade)

2. jakie macie ustawienia bazy gry? tzn aktywne ligi i zawodnicy krajow? i jak wam to chodzi:)

1. Pewnie masz zaznaczone, aby odrzucał nierealne transfery przez co odrzuca wszystko, bo do polskiej ligi zza granicy mało kto przychodzi - a w szczególności Portugalia, Brazylia, Hiszpania itp.


Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
sa juz jakies pliki z herbami lub koszulkami?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 32
newbie
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 32
Originally Posted by Kerogh
Originally Posted by unnormal
witam
w menagerach jestem poczatkujacy,wiec prosilbym o porade.

1. zaczalem kariere w lechu. zatrudnilem nowego scouta z portugalii i od razu wyslalem go do portugalii w poszukiwaniu zawodnika. po 2 miesiacach nie znalazl nikogo, a staty (tj um. oceny i potencjalu gracza) ma naprawde niezle. i teraz sie zastanawiam - w bazie danych nie mam uruchomionej ligi portugalskiej, ale mam wszystkich zawodnikow z portugalii. czy zeby scouting mial rece i nogi musze miec uruchomiona lige? (polski scout w polskiej lidze daje rade)

2. jakie macie ustawienia bazy gry? tzn aktywne ligi i zawodnicy krajow? i jak wam to chodzi:)

1. Pewnie masz zaznaczone, aby odrzucał nierealne transfery przez co odrzuca wszystko, bo do polskiej ligi zza granicy mało kto przychodzi - a w szczególności Portugalia, Brazylia, Hiszpania itp.


kerogh
scoutowi mozna cos takiego zaznaczyc? ja nie mialem na mysli zwyklego wyszukiwania w opcji "szukaj" bo tam portugalczykow mam mase. ale jak wysylam scouta to chyba powinien cos znalezc, przynajmniej jednego zawodnika.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
scout automatycznie odrzuca nierealne transfery takze nie znajduje zawodnikow ktorzy i tak by do polski nie przyszly, zacznij szukac na ukrainie, w rosji, lotwie, litwie, i krajach zblizonuch kultura do polski

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Postanowiłem kupić sobie oryginalnego FM-a i mam pytanie.
Czy to normalne, że gra otwiera mi się przez jakieś gówno (STEAM)? Nie ma żadnej ikonki z FM tylko muszę wchodzić w STEAM i później wybrać FM-a
Dawno nic nie kupowałem i nie jestem obyty w obecnych zwyczajach tongue

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, forty, rafal08, Lukasz111, $-man, alfa, burbon, aker), 2,868 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,560
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1