Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Z pewnego forum wink
"..Zapewne wiele osób słyszało, że gracz z Kielc puścił kupon o kursie przekraczającym 189 000 do 1. I trafił! Obstawiał następujące mecze:

Ruch Chorzów - Arka Gdynia X
Odra Opole - Stal Stalowa Wola 1
Zawisza Bydgoszcz - MKS K. 2
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Sz. 2
KSZO Ostrowiec - Ponidzie X
Polonia Warszawa - Jagiellonia X
Wisła Kraków - ŁKS Łódź X
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 2
Znicz Pruszków - GKS Jastrzębie X


Niestety, raz jeszcze okazało się, jak istotne jest, u kogo się gra. Jeśli wierzyć telewizyjnej relacji, firma Betsafe rozliczyła zakład, ale... zamiast blisko 100 000 złotych, gracz dostał niecałe 6 000. Kupon wart był 50 groszy, ale znaleziono jakiś punkt w regulaminie i zmniejszono wartość kuponu do ledwie 3 groszy. Pojawiają się rozbieżności, czy wartość kuponu obniżono od razu (przed meczami), czy już po nich.

W związku z tym postanowiliśmy się dowiedzieć, jak to jest w firmie Gamebookers, która reklamuje się na naszej stronie - nie chcielibyśmy przecież promować czegoś niewartego polecenia. Jak nas poinformowano, nie ma żadnej górnej granicy wygranej i w takiej sytuacji gracz dostałby pełną sumę. Dopiero przy wygranej przekraczającej milion euro (prawie 4 miliony złotych) ktoś z centrali firmy mógłby skontaktować się ze szczęśliwcej i zaproponować płatność w kilku ratach. Oczywiście raty byłyby spłacone w ciągu kilku tygodni. "

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
10E za trafienie

Na skrzynkę [email protected] wysyłasz wybranego z listy poniżej strzelca, który twoim zdaniem strzeli gola w meczu swojej drużyny. W mailu trzeba podać nazwę użytkownika.

Oto lista piłkarzy:

Morten Nordstrand (FC Kopenhaga)

Steffen Iversen (Rosenborg)

Hernan Rengifo (Lech Poznań)

Stilian Petrov (Aston Villa)

Edim Dzeko (VFL Wolfsburg)

Joaquin (Valencia)


Warunki promocji są następujące (w skrócie):

1. Tylko jeden typ na klienta

2. I dla nowych i dla starych klientów

3. Nagroda dodana do konta w 24 godziny

4. Bonus trzeba obrócić 5 razy po minimalnym kursie 2.00

Izajasza53 #2761631 05/12/2008 01:44
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
@Sphinx

dzięki za info piwo

Mindman #2762287 05/12/2008 05:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Dzeko grin

Tylko ciekaw jestem jak to będzie z wypłatą, zobaczymy.

Na stronie nic nie widziałem na temat tej promocji ...

Mindman #2762295 05/12/2008 05:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,365
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,365
Likes: 11
Tylko zgloszenia wyslane do godziny 18:00 beda sie liczyc

https://www.betsafe.com/xmas/?lang=pl

rafal08 #2762303 05/12/2008 06:00
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
ja trafiłem rengifo piwo

rafal08 #2762315 05/12/2008 06:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by rafal08
Tylko zgloszenia wyslane do godziny 18:00 beda sie liczyc

https://www.betsafe.com/xmas/?lang=pl

17:52 chyba zdążyłem ... grin


Izajasza53 #2762611 05/12/2008 07:16
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by Sphinx
4. Bonus trzeba obrócić 5 razy po minimalnym kursie 2.00
Dobrze, że się w to nie bawiłem. Mógłbym mieć z tym nie lada problem. Zrobić obrót 50 euro shocked Toż to chyba ze 100 zakładów by było.

z o ® r o #2762825 05/12/2008 17:18
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
Dzisiaj darmowa zdrapka w kasynie za 0,50 Euro

Bez obrotu smile

paoblo #2762833 05/12/2008 17:47
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,365
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,365
Likes: 11
Chyba im sie zdrapki skonczyly laugh bo nie smiga .

Ale ogolnie to na plus bo w innych firmach kalendarze sa mozna powiedziec zalosne crazy

Mindman #2763244 06/12/2008 02:42
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Originally Posted by Mindman
Originally Posted by rafal08
Tylko zgloszenia wyslane do godziny 18:00 beda sie liczyc

https://www.betsafe.com/xmas/?lang=pl

17:52 chyba zdążyłem ... grin

Ja o 17:57 i
Edim Dzeko (VFL Wolfsburg) 3minuta karty

38zł dopisali do konta smile

Izajasza53 #2763254 06/12/2008 02:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by Sphinx
Edim Dzeko (VFL Wolfsburg) 3minuta karty

38zł dopisali do konta smile

dokładnie tak samo u mnie grin

kasa również już na koncie

jeszcze raz dzięki za cynk, bo jakoś przeoczyłem piwo

Mindman #2805557 02/01/2009 20:57
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Niezłe promo mają - codziennie przez tydzień losować będą JEDNĄ osobę która dostanie - uwaga - 50% od depozytu (po wpłacie przez przelewy 24) laugh . Oczywiście bonus podlega warunkom obrotu . Żenada ...

Farciarz #2832667 14/01/2009 21:11
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
H2H - 1/2 finalu
Specjalne na Zwycięzcę

Sportowiec Roku 2008

Leszek Blanik
1,68
Tomasz Majewski
1,77


14% marży na zakład 2-drogowy, wow! laugh


Do tego maks 50€ na zakład dotyczący tego Plebiscytu, z rozbrajającą szczerością odpowiadają, że nie wystawią zakładu na to, że Kubica NIE - nie bo nie, no i te żałosne limity na wszystko... nic tylko pogratulować! papa

tomo #2832733 14/01/2009 21:59
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Ostatnio sobie u nich zagrałem i się bardzo zdziwiłem bo przyjmowali bez problemu kwoty rzędu 5 tys na skoki narciarskie, fakt że robili problemy przy wypłacie, ale ogólnie jeśli chodzi o narzekania na limity - to tym całkowicie temu zaprzeczyli smile

Arcy #2832762 14/01/2009 22:27
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
tomo już jakiś czas jest na mecz.pl i pewnie tylko sie zgrywa? Każdy wie, że na zakłady wystawione stricto na potrzeby PR, limity są niskie. Tak jest u każdego buka.

Arcy #2832905 15/01/2009 01:04
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by Arcy
Ostatnio sobie u nich zagrałem i się bardzo zdziwiłem bo przyjmowali bez problemu kwoty rzędu 5 tys na skoki narciarskie, fakt że robili problemy przy wypłacie, ale ogólnie jeśli chodzi o narzekania na limity - to tym całkowicie temu zaprzeczyli smile
Nic nie zmieniło się u nich jeśli chodzi o limity.

Ostatnio grałem piłkę nożną:

1 próba - 100 euro, kurs 4 - ODRZUCONE (zaakceptowane jedynie 60 gr)
2 próba - 100 euro, kurs 3,6 - ODRZUCONE
3 próba - 100 euro, kurs 3,25 - ODRZUCONE
4 próba - 100 euro, kurs 3 - WZIĘLI

Między każdą próbą średnio 15-20 minut się zastanawiali. Podsumowując:

Chcesz obstawić coś z piłki nożnej w betsafe za 100 euro po kursie 4? Przygotuj się, że cała operacja zajmie od godziny do półtorej. I postawisz nie 100 ale 40 euro i nie po kursie 4 ale 3.

z o ® r o #2832906 15/01/2009 01:05
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by z o R r o
edit:
4 próba - 100 euro, kurs 3 - WZIĘLI 40 euro

z o ® r o #2832962 15/01/2009 01:41
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
Zorro, graj w Centrebet. Tam akceptują stawki po kilka-kilkanaście tysięcy euro cool Ja nie grałem (aż tak nie szarżuję), ale wiem że przyjmują grube sumy.

Co do BetSafe, co za sens jest miec szeroką ofertę jak nie pozwala się grac klientom na mniej popularne zdarzenia? mad

MR.FREESTYLE #2832985 15/01/2009 01:47
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by MR.FREESTYLE
Zorro, graj w Centrebet. Tam akceptują stawki po kilka-kilkanaście tysięcy euro cool Ja nie grałem (aż tak nie szarżuję), ale wiem że przyjmują grube sumy.
A to ciekawe...
Czołowa liga piłki nożnej w Europie. Bo ligi Peru, Boliwii tam chyba nie ma tongue
Rynek HT/FT i mi marnych 263 pln nie mogli przyjąć...
A podobno przyjmują tysiące euro smirk

[Linked Image]

Przestraszyli się, że ktoś chce grać kurs @29?

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, aker, kamel, forty), 2,558 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,350
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1