|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Z pewnego forum "..Zapewne wiele osób słyszało, że gracz z Kielc puścił kupon o kursie przekraczającym 189 000 do 1. I trafił! Obstawiał następujące mecze: Ruch Chorzów - Arka Gdynia X Odra Opole - Stal Stalowa Wola 1 Zawisza Bydgoszcz - MKS K. 2 Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Sz. 2 KSZO Ostrowiec - Ponidzie X Polonia Warszawa - Jagiellonia X Wisła Kraków - ŁKS Łódź X Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 2 Znicz Pruszków - GKS Jastrzębie X Niestety, raz jeszcze okazało się, jak istotne jest, u kogo się gra. Jeśli wierzyć telewizyjnej relacji, firma Betsafe rozliczyła zakład, ale... zamiast blisko 100 000 złotych, gracz dostał niecałe 6 000. Kupon wart był 50 groszy, ale znaleziono jakiś punkt w regulaminie i zmniejszono wartość kuponu do ledwie 3 groszy. Pojawiają się rozbieżności, czy wartość kuponu obniżono od razu (przed meczami), czy już po nich. W związku z tym postanowiliśmy się dowiedzieć, jak to jest w firmie Gamebookers, która reklamuje się na naszej stronie - nie chcielibyśmy przecież promować czegoś niewartego polecenia. Jak nas poinformowano, nie ma żadnej górnej granicy wygranej i w takiej sytuacji gracz dostałby pełną sumę. Dopiero przy wygranej przekraczającej milion euro (prawie 4 miliony złotych) ktoś z centrali firmy mógłby skontaktować się ze szczęśliwcej i zaproponować płatność w kilku ratach. Oczywiście raty byłyby spłacone w ciągu kilku tygodni. "
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
10E za trafienie Na skrzynkę [email protected] wysyłasz wybranego z listy poniżej strzelca, który twoim zdaniem strzeli gola w meczu swojej drużyny. W mailu trzeba podać nazwę użytkownika. Oto lista piłkarzy: Morten Nordstrand (FC Kopenhaga) Steffen Iversen (Rosenborg) Hernan Rengifo (Lech Poznań) Stilian Petrov (Aston Villa) Edim Dzeko (VFL Wolfsburg) Joaquin (Valencia) Warunki promocji są następujące (w skrócie): 1. Tylko jeden typ na klienta 2. I dla nowych i dla starych klientów 3. Nagroda dodana do konta w 24 godziny 4. Bonus trzeba obrócić 5 razy po minimalnym kursie 2.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
@Sphinx dzięki za info 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Dzeko  Tylko ciekaw jestem jak to będzie z wypłatą, zobaczymy. Na stronie nic nie widziałem na temat tej promocji ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449 Likes: 11 |
Tylko zgloszenia wyslane do godziny 18:00 beda sie liczyc https://www.betsafe.com/xmas/?lang=pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708 |
ja trafiłem rengifo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
17:52 chyba zdążyłem ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
4. Bonus trzeba obrócić 5 razy po minimalnym kursie 2.00 Dobrze, że się w to nie bawiłem. Mógłbym mieć z tym nie lada problem. Zrobić obrót 50 euro  Toż to chyba ze 100 zakładów by było.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708 |
Dzisiaj darmowa zdrapka w kasynie za 0,50 Euro Bez obrotu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449 Likes: 11 |
Chyba im sie zdrapki skonczyly  bo nie smiga . Ale ogolnie to na plus bo w innych firmach kalendarze sa mozna powiedziec zalosne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
17:52 chyba zdążyłem ...  Ja o 17:57 i Edim Dzeko (VFL Wolfsburg) 3minuta  38zł dopisali do konta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Edim Dzeko (VFL Wolfsburg) 3minuta  38zł dopisali do konta  dokładnie tak samo u mnie  kasa również już na koncie jeszcze raz dzięki za cynk, bo jakoś przeoczyłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Niezłe promo mają - codziennie przez tydzień losować będą JEDNĄ osobę która dostanie - uwaga - 50% od depozytu (po wpłacie przez przelewy 24)  . Oczywiście bonus podlega warunkom obrotu . Żenada ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
H2H - 1/2 finalu Specjalne na Zwycięzcę Sportowiec Roku 2008 Leszek Blanik 1,68 Tomasz Majewski 1,77 14% marży na zakład 2-drogowy, wow!  Do tego maks 50€ na zakład dotyczący tego Plebiscytu, z rozbrajającą szczerością odpowiadają, że nie wystawią zakładu na to, że Kubica NIE - nie bo nie, no i te żałosne limity na wszystko... nic tylko pogratulować! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Ostatnio sobie u nich zagrałem i się bardzo zdziwiłem bo przyjmowali bez problemu kwoty rzędu 5 tys na skoki narciarskie, fakt że robili problemy przy wypłacie, ale ogólnie jeśli chodzi o narzekania na limity - to tym całkowicie temu zaprzeczyli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356 |
tomo już jakiś czas jest na mecz.pl i pewnie tylko sie zgrywa? Każdy wie, że na zakłady wystawione stricto na potrzeby PR, limity są niskie. Tak jest u każdego buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Ostatnio sobie u nich zagrałem i się bardzo zdziwiłem bo przyjmowali bez problemu kwoty rzędu 5 tys na skoki narciarskie, fakt że robili problemy przy wypłacie, ale ogólnie jeśli chodzi o narzekania na limity - to tym całkowicie temu zaprzeczyli  Nic nie zmieniło się u nich jeśli chodzi o limity. Ostatnio grałem piłkę nożną: 1 próba - 100 euro, kurs 4 - ODRZUCONE (zaakceptowane jedynie 60 gr) 2 próba - 100 euro, kurs 3,6 - ODRZUCONE 3 próba - 100 euro, kurs 3,25 - ODRZUCONE 4 próba - 100 euro, kurs 3 - WZIĘLI Między każdą próbą średnio 15-20 minut się zastanawiali. Podsumowując: Chcesz obstawić coś z piłki nożnej w betsafe za 100 euro po kursie 4? Przygotuj się, że cała operacja zajmie od godziny do półtorej. I postawisz nie 100 ale 40 euro i nie po kursie 4 ale 3.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
edit: 4 próba - 100 euro, kurs 3 - WZIĘLI 40 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356 |
Zorro, graj w Centrebet. Tam akceptują stawki po kilka-kilkanaście tysięcy euro  Ja nie grałem (aż tak nie szarżuję), ale wiem że przyjmują grube sumy. Co do BetSafe, co za sens jest miec szeroką ofertę jak nie pozwala się grac klientom na mniej popularne zdarzenia? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Zorro, graj w Centrebet. Tam akceptują stawki po kilka-kilkanaście tysięcy euro  Ja nie grałem (aż tak nie szarżuję), ale wiem że przyjmują grube sumy. A to ciekawe... Czołowa liga piłki nożnej w Europie. Bo ligi Peru, Boliwii tam chyba nie ma Rynek HT/FT i mi marnych 263 pln nie mogli przyjąć... A podobno przyjmują tysiące euro  [ Linked Image] Przestraszyli się, że ktoś chce grać kurs @29?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|