|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
KRAJAN najbardziej balbym sie o pozycje nr 6, to moje osobiste zdanie... Zycze powodzenia i trzymam kciuki!
Moje oficjalne typy (single) na te noc to:
1. Toronto -5,0 2. Memphis -11,0 3. Detroit ML
No i co kolejne emocje dzis w nocy, a jutro wyganiam wszystkich na imprezke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> I to na cala noc, dzis jeszcze NBA, ale jutro zabawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Przynajmniej ja ide wyszalec tygodniowy stres <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ps. moze cos jeszcze pykne z h2h lub o/u
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64 |
Raptors-Bucks over 202,5 B&W
Dwie kapele które potrafią zdobywać dużo pkt.co przy słabych defensywach, gdzie tracą śr. po 99 pkt na mecz wróży sporą zdobycz z obu stron. Toronto w pełnym składzie nie licząc Mourninga ,który jakoś nie kwapi sie do gry w Raptors, natomiast kozły dalej bez Van Horna i nie pewny udział Gadzurica ,który pauzował w ostatnim meczu z Netsami. A jesli chodzi o argument że "graja dwie druzyny za wschodu, gdzie zawsze dominowala oborna" to wystarczy przesledzic ten sezon i zobaczyc ile pkt rzucają wschodnie ekipy na podst. rankingu Offense Scoring: 3 ORL 101.4 5 WAS 101.2 6 MIA 101.1 7 BOS 100.7 11 PHI 97.8 12 TOR 97.4 14 NY 97.1 15 CLE 96.9 16 MIL 96.7 Tak więc samo spojrzenie przez pryzmat jak było kiedyś nie moze być jedynym czynnikiem który decyduje o tym jak dany typ zagrać. Dla mnie niepokojące jest np. h2h, w którym w ciągu ostatnich 10 meczy tylko 2 razy została przekroczona linia 200 ;lecz po dodaniu właśnie wspóczynników z obecnego sezonu na mojej wadze wsakzówka przechyla sie w strone overa. Linia w Pinnacle wzrosła do 204.
pozdrawiam flymind
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 53
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 53 |
gdzie mozna grac teasery? bo w "rozbudowanej" ofercie unibetu raczej czegos takiego nie widzialem, ale chociaz wystawiaja wszystkie mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
gdzie mozna grac teasery? bo w "rozbudowanej" ofercie unibetu raczej czegos takiego nie widzialem, ale chociaz wystawiaja wszystkie mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a niestety, trafiles dzis kula w plot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> po pierwsze nie ma dzis Boston-Detroit i Golden State-NJ, a po drugie nie ma moneyline na Toronto... niestety unibet tez w kulki leci... Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
ja dziś baluje,więc mecze mnie mało obchodzą, ponadto po tym co ostatnio mnie spotyka ze strony wyników, to wykładam na obstawianie dziś NBA, zagrałem tylko w profku przechodząc mimochodem (: singielka na Houston.Kurs bardzo ciekawy,Rakietki zawsze umiały grać z Bajorkami,a LA ostatnio mizernie się prezentują, w przeciwieństwie do Rakietowców, którzy chyba wyszli na orbitę okołoziemską i prowadzeni przez kpt.Minga i strzelca pokładowego T-maca powinni z hukiem przelecieć nad Hollywood.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Na dziś spróbuję zagrać coś czego dotychczas nie grałem Teaser: 1. Milwaukee Bucks/Toronto Raptors (O 197.5) 2. Milwaukee Bucks vs Toronto Raptors (-0.5) 3. Charlotte Bobcats/Orlando Magic (O 193.5) 4. Sacramento Kings (-4.5) vs Atlanta Hawks 5. Golden State Warriors/New Jersey Nets (U 195.5) 6. Philadelphia 76ers vs Minnesota Timberwolves (-4.5) AKO = 7.00 A pisałem,zebyś tego nie grał:P Widzę,że wybrałeś ten "4,5pts". Jak Ci Bobki tego nie załatwią underem to wejdzie:-) BTW zauważyłeś,że w tej opcji mozna wstawiać po 2 typy z jednego meczu,czyli hc i u/o razem? Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
Na dzis zagralem takie typki!
memphis-NO 0-9 2 1,9 NO jet w tym sezonie fatalne ale memphis nie jest tak swietny m zespolem i niewygra az tyl;e chociaz wczoraj zrobili niespodzianke i wygrali dosc wyraznie w detroit
pirce hamilton 1 1,5 zawsze na niego stawiam i przewaznie w 90% wchodzi zwlaszcz usiebie
jefferson murphy 1 1,4 gracz NJ w tym sezonie blyszczy forma od poczatku sezony zdobywa czasami sporo punktow mysle ze niestac na to zawodnika golden state
NJ golden 1,35 Kidd Carter Jefferson oni sa swietnym i i doswiaczonymi zawodnkami a u rywali brak dobrego zawodnika ktory moze z nim powalczyc
curry boozer 2 1,45 bozzer po kontuzju kirilenko jest podpora zespolu i tylko on zawsze gra w jakims stylu zdobywa zawsze okolo 20 punktow i mysle ze to styka
Kurs 7,02 moze warto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
Ja z zapytaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co to znaczy race to 20pts ? nie ma opisu przy zakładzie... chamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zakład w bet365
Race To 20 Points Add MIL Bucks 2.30 Bet Add TOR Raptors 1.58 Bet edit pewnie, której drużyny 1 zawodnik zdobędzie 20pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> przepraszam za offtopic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
Last edited by Konrad Wallenrod; 07/01/2005 19:41.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
[quote] A pisałem,zebyś tego nie grał:P
Widzę,że wybrałeś ten "4,5pts".
Jak Ci Bobki tego nie załatwią underem to wejdzie:-)
BTW zauważyłeś,że w tej opcji mozna wstawiać po 2 typy z jednego meczu,czyli hc i u/o razem?
Pozdrawiam
amkwish Nic mi nie pisałeś - skąd mam wiedzieć nie dostałem żadnego info. Pozdrawiam KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 232
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 232 |
Race To 20 Points Add MIL Bucks 2.30 Bet Add TOR Raptors 1.58 Bet ktora druzyna pierwsza zdobedzie 20 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Ja z zapytaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co to znaczy race to 20pts ? nie ma opisu przy zakładzie... chamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zakład w bet365
Race To 20 Points Add MIL Bucks 2.30 Bet Add TOR Raptors 1.58 Bet edit pewnie, której drużyny 1 zawodnik zdobędzie 20pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> przepraszam za offtopic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" /> dosłownie : wyścig do 20 -tu pktów Po naszemu: kto pierwszy zdobędzie 20 pkt Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
a ja dzisiaj CHA +10,5 jak dla mnie zaskakująco wysoki spread,wydaje mi sie że duży wpływ na to miała zaskakująca wygrana Magiców z Seattle.Moim skromnym zdaniem róznica w poziomie obu drużyn nie jest aż tak wysoka.Wprawdzie troszke przeraża mnie wyjazdowy bilans Bobków (1-13),ale mam nadzieje że dzisiaj w nocy minimalnie sie poparawi.Zresztą mój typ jest bardziej przeciw Orlando niż na Charlotte,jeśli można to tak wogóle ująć.
powodzenia wszystkim
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288 |
Witam.
Ja bym dzis zagral na razie taki o to meczyk:
Bulls - Jazz Jest to mecz o podwyzszonym ryzyku jaka kolwiek analiza moze byc mega bledna, sa to takie 2 zespoly ze ciezko ich wyczuc. Gosci nadal w kryzysie po dobrym pocztku 6-1 przyszedl kryzys ktory skreslil udzial jazmenow na PO w tym sezonie, nawet powrot lidera nic tu nei zmieni. Goscie odniesli juz 7 porazke z rzedu mozna powiedziec ze teraz maja najlatwiejszego rywala, z posrod nastepnych meczy jakie rozgrywaja, nie nalezy zapominac ze chicago zachwyca!. Jednak dzis przewiduje ze powinno wejsc +5 jazz,ewn wygrana utah, trener z wyzszej pulki cos moze wykombinuje. Typ: Utah ewn. +5.
Dzis duzo meczy i dzis zapewne beda niespodzianki, tak sobie mysle kto prze....e dzis? moze wilki? misie? magic? hmmm no ktos musi dostac baty. Tak na pierwszy rzut oka musi to byc taki tajniak hehe mysle ze moze psikusa dzis zrobic Miami lub Toronto
Pozdr..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
Na dziś spróbuję zagrać coś czego dotychczas nie grałem Teaser: 1. Milwaukee Bucks/Toronto Raptors (O 197.5) 2. Milwaukee Bucks vs Toronto Raptors (-0.5) 3. Charlotte Bobcats/Orlando Magic (O 193.5) 4. Sacramento Kings (-4.5) vs Atlanta Hawks 5. Golden State Warriors/New Jersey Nets (U 195.5) 6. Philadelphia 76ers vs Minnesota Timberwolves (-4.5) AKO = 7.00 A pisałem,zebyś tego nie grał:P Widzę,że wybrałeś ten "4,5pts". Jak Ci Bobki tego nie załatwią underem to wejdzie:-) BTW zauważyłeś,że w tej opcji mozna wstawiać po 2 typy z jednego meczu,czyli hc i u/o razem? nie mozna chyba mi blad pokazuje Pozdrawiam amkwish <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271 |
A jesli chodzi o argument że "graja dwie druzyny za wschodu, gdzie zawsze dominowala oborna" to wystarczy przesledzic ten sezon i zobaczyc ile pkt rzucają wschodnie ekipy na podst. rankingu Offense Scoring: 12 TOR 97.4 16 MIL 96.7
pozdrawiam flymind Tym bardziej mnie to przekonuje ze nie rzucą wiecej niz 200 pkt. Jedno jest pewne ktorys z nas trafi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271 |
O kurde Miami -3.0???? Co to ma byc? Totomix ma swietnych analizatorow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Szczerze mowiac nie zdziwil bym sie gdyby portland powiozlo dzisiaj Miami, ale to tylko przeczucie.
Last edited by dakid; 07/01/2005 21:46.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
O kurde Miami -3.0???? Co to ma byc? Totomix ma swietnych analizatorow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Szczerze mowiac nie zdziwil bym sie gdyby portland powiozlo dzisiaj Miami, ale to tylko przeczucie. No tak tylko u netowych bukow srednio -7, to jest kolosalma roznica Pozdrawiam Dominik
Last edited by g00niek; 07/01/2005 23:07.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
YO
Co tu czytam na ogol wasze wypowiedzi to niektorzy z was niezla faze wkrecaja a g00niek to juz wogole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)))))))))))))))))))))))))))))) polewa
Ja tam nic nie zagralem ale tak z glowy sobie typujac to dlamnie Numerem jeden dzisiejszych spotkan Byloby LA L -3,5 dlatego iz ci wiesniaki i ci wiesniaki no i ci co przyjezdzaja to graja tak wkratke maja wygrac powiedzmy 8 to wygrywaja 2 a jak ludzie typuja ze maja wygrac minimalnie albo sie meczyc i graja przeciwnikow na + HC to znow Houston wygrywa spokojnie tak jak naprzyklad z atlanta. A znow szmaciarze LA gra usiebie i wyniki naprzyklad SAC czy DAL lub z innymi druzynami pokazali sie dobrze i tak sadze ze dobry bilans usiebie zawdzieczaja waleczna gra usiebie i tak mi sie wydaje ze jedni i drdzy to partacze to jednak ci pierwsi powinni wykorzystac.
Los Angeles Lakers(-3,5) 1,90 pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
O kurde Miami -3.0???? Co to ma byc? Totomix ma swietnych analizatorow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Szczerze mowiac nie zdziwil bym sie gdyby portland powiozlo dzisiaj Miami, ale to tylko przeczucie. Nie powiem,że podzielam Twoje przeczucie:-),ale ten meczyk w Portland to dla mnie dziś czarna magia i dlatego nawet nie wypinam się z typami:P Oby nie okazało się ,że totosyf na dobrych analityków:-))) Gadanina? Może,ale Miami zawsze ciezko szło z Zachodem,a jeszcze dochodzi aspekt dodatkowy ..Shaq. Przeciwko niemu przeciwnicy z West szczególnie sie mobilizują,co owocuje,że Miami zdobywa parę punktów mniej,a rywal,dodatkowo zmotywowany-parę wiecej. Wg tego schematu przebiegaja IMO też mecze Lakersuff - tu rywale graja "prestizowo" przeciw Kobiemu. "Rzucił nam mniej niż 30,znaczy dobrze bronimy panowie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> Detroit tez się wpisuje w schemat,ale z innego powodu. Po "aferze Indiany" mają naprawdę przesrane:-) i kazdy zespół będzie z nimi grał bez taryfy ulgowej,co mamy mozność obserwować,a najbliższa okazja juz za godzine w NBA+. Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271 |
Co raz bardziej zaczynam zalowac ze nie postawilem na Portland <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|