Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#276347 07/01/2005 19:14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
KRAJAN najbardziej balbym sie o pozycje nr 6, to moje osobiste zdanie... Zycze powodzenia i trzymam kciuki!

Moje oficjalne typy (single) na te noc to:

1. Toronto -5,0
2. Memphis -11,0
3. Detroit ML

No i co kolejne emocje dzis w nocy, a jutro wyganiam wszystkich na imprezke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> I to na cala noc, dzis jeszcze NBA, ale jutro zabawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Przynajmniej ja ide wyszalec tygodniowy stres <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ps. moze cos jeszcze pykne z h2h lub o/u

Pozdrawiam
Dominik

Bonus: Unibet
#276348 07/01/2005 19:16
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
Raptors-Bucks over 202,5 B&W

Dwie kapele które potrafią zdobywać dużo pkt.co przy słabych defensywach, gdzie tracą śr. po 99 pkt na mecz wróży sporą zdobycz z obu stron.
Toronto w pełnym składzie nie licząc Mourninga ,który jakoś nie kwapi sie do gry w Raptors, natomiast kozły dalej bez Van Horna i nie pewny udział Gadzurica ,który pauzował w ostatnim meczu z Netsami.
A jesli chodzi o argument że "graja dwie druzyny za wschodu, gdzie zawsze dominowala oborna" to wystarczy przesledzic ten sezon i zobaczyc ile pkt rzucają wschodnie ekipy na podst. rankingu Offense Scoring:
3 ORL 101.4
5 WAS 101.2
6 MIA 101.1
7 BOS 100.7
11 PHI 97.8
12 TOR 97.4
14 NY 97.1
15 CLE 96.9
16 MIL 96.7
Tak więc samo spojrzenie przez pryzmat jak było kiedyś nie moze być jedynym czynnikiem który decyduje o tym jak dany typ zagrać.
Dla mnie niepokojące jest np. h2h, w którym w ciągu ostatnich 10 meczy tylko 2 razy została przekroczona linia 200 ;lecz po dodaniu właśnie wspóczynników z obecnego sezonu na mojej wadze wsakzówka przechyla sie w strone overa.
Linia w Pinnacle wzrosła do 204.

pozdrawiam
flymind

#276349 07/01/2005 19:16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 53
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 53
gdzie mozna grac teasery? bo w "rozbudowanej" ofercie unibetu raczej czegos takiego nie widzialem, ale chociaz wystawiaja wszystkie mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#276350 07/01/2005 19:21
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
gdzie mozna grac teasery? bo w "rozbudowanej" ofercie unibetu raczej czegos takiego nie widzialem, ale chociaz wystawiaja wszystkie mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a niestety, trafiles dzis kula w plot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> po pierwsze nie ma dzis Boston-Detroit i Golden State-NJ, a po drugie nie ma moneyline na Toronto... niestety unibet tez w kulki leci...

Pozdrawiam
Dominik

#276351 07/01/2005 19:30
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
ja dziś baluje,więc mecze mnie mało obchodzą, ponadto po tym
co ostatnio mnie spotyka ze strony wyników, to wykładam na obstawianie dziś NBA, zagrałem tylko w profku przechodząc mimochodem (: singielka na Houston.Kurs bardzo ciekawy,Rakietki zawsze umiały grać z Bajorkami,a LA ostatnio mizernie się prezentują, w przeciwieństwie do Rakietowców, którzy chyba wyszli na orbitę okołoziemską i prowadzeni przez kpt.Minga i strzelca pokładowego T-maca powinni z hukiem przelecieć nad Hollywood.

#276352 07/01/2005 19:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Na dziś spróbuję zagrać coś czego dotychczas nie grałem
Teaser:
1. Milwaukee Bucks/Toronto Raptors (O 197.5)
2. Milwaukee Bucks vs Toronto Raptors (-0.5)
3. Charlotte Bobcats/Orlando Magic (O 193.5)
4. Sacramento Kings (-4.5) vs Atlanta Hawks
5. Golden State Warriors/New Jersey Nets (U 195.5)
6. Philadelphia 76ers vs Minnesota Timberwolves (-4.5)
AKO = 7.00

A pisałem,zebyś tego nie grał:P

Widzę,że wybrałeś ten "4,5pts".

Jak Ci Bobki tego nie załatwią underem to wejdzie:-)

BTW zauważyłeś,że w tej opcji mozna wstawiać po 2 typy z jednego meczu,czyli hc i u/o razem?

Pozdrawiam

amkwish

#276353 07/01/2005 19:31
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Na dzis zagralem takie typki!

memphis-NO 0-9 2 1,9 NO jet w tym sezonie fatalne ale memphis nie jest tak swietny m zespolem i niewygra az tyl;e chociaz wczoraj zrobili niespodzianke i wygrali dosc wyraznie w detroit

pirce hamilton 1 1,5 zawsze na niego stawiam i przewaznie w 90% wchodzi zwlaszcz usiebie

jefferson murphy 1 1,4 gracz NJ w tym sezonie blyszczy forma od poczatku sezony zdobywa czasami sporo punktow mysle ze niestac na to zawodnika golden state

NJ golden 1,35 Kidd Carter Jefferson oni sa swietnym i i doswiaczonymi zawodnkami a u rywali brak dobrego zawodnika ktory moze z nim powalczyc

curry boozer 2 1,45 bozzer po kontuzju kirilenko jest podpora zespolu i tylko on zawsze gra w jakims stylu zdobywa zawsze okolo 20 punktow i mysle ze to styka

Kurs 7,02 moze warto?

#276354 07/01/2005 19:36
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Ja z zapytaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co to znaczy race to 20pts ?
nie ma opisu przy zakładzie... chamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zakład w bet365

Race To 20 Points
Add MIL Bucks 2.30 Bet
Add TOR Raptors 1.58 Bet
edit
pewnie, której drużyny 1 zawodnik zdobędzie 20pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> przepraszam za offtopic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

Last edited by Konrad Wallenrod; 07/01/2005 19:41.
#276355 07/01/2005 19:38
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
[quote]
A pisałem,zebyś tego nie grał:P

Widzę,że wybrałeś ten "4,5pts".

Jak Ci Bobki tego nie załatwią underem to wejdzie:-)

BTW zauważyłeś,że w tej opcji mozna wstawiać po 2 typy z jednego meczu,czyli hc i u/o razem?

Pozdrawiam

amkwish
Nic mi nie pisałeś - skąd mam wiedzieć nie dostałem żadnego info.
Pozdrawiam
KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

#276356 07/01/2005 19:45
Dołączył: Apr 2004
Posty: 232
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 232
Quote
Race To 20 Points
Add MIL Bucks 2.30 Bet
Add TOR Raptors 1.58 Bet

ktora druzyna pierwsza zdobedzie 20 pkt

#276357 07/01/2005 19:46
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Quote
Ja z zapytaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co to znaczy race to 20pts ?
nie ma opisu przy zakładzie... chamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zakład w bet365

Race To 20 Points
Add MIL Bucks 2.30 Bet
Add TOR Raptors 1.58 Bet
edit
pewnie, której drużyny 1 zawodnik zdobędzie 20pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> przepraszam za offtopic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

dosłownie :

wyścig do 20 -tu pktów

Po naszemu: kto pierwszy zdobędzie 20 pkt

Pozdrawiam

frend30

#276358 07/01/2005 20:40
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
a ja dzisiaj
CHA +10,5
jak dla mnie zaskakująco wysoki spread,wydaje mi sie że duży wpływ na to miała zaskakująca wygrana Magiców z Seattle.Moim skromnym zdaniem róznica w poziomie obu drużyn nie jest aż tak wysoka.Wprawdzie troszke przeraża mnie wyjazdowy bilans Bobków (1-13),ale mam nadzieje że dzisiaj w nocy minimalnie sie poparawi.Zresztą mój typ jest bardziej przeciw Orlando niż na Charlotte,jeśli można to tak wogóle ująć.

powodzenia wszystkim

#276359 07/01/2005 21:03
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Witam.

Ja bym dzis zagral na razie taki o to meczyk:

Bulls - Jazz
Jest to mecz o podwyzszonym ryzyku jaka kolwiek analiza moze byc mega bledna, sa to takie 2 zespoly ze ciezko ich wyczuc.
Gosci nadal w kryzysie po dobrym pocztku 6-1 przyszedl kryzys ktory skreslil udzial jazmenow na PO w tym sezonie, nawet powrot lidera nic tu nei zmieni. Goscie odniesli juz 7 porazke z rzedu mozna powiedziec ze teraz maja najlatwiejszego rywala, z posrod nastepnych meczy jakie rozgrywaja, nie nalezy zapominac ze chicago zachwyca!. Jednak dzis przewiduje ze powinno wejsc +5 jazz,ewn wygrana utah, trener z wyzszej pulki cos moze wykombinuje.
Typ: Utah ewn. +5.

Dzis duzo meczy i dzis zapewne beda niespodzianki, tak sobie mysle kto prze....e dzis? moze wilki? misie? magic? hmmm no ktos musi dostac baty. Tak na pierwszy rzut oka musi to byc taki tajniak hehe mysle ze moze psikusa dzis zrobic Miami lub Toronto

Pozdr..

#276360 07/01/2005 21:11
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Quote
Quote
Na dziś spróbuję zagrać coś czego dotychczas nie grałem
Teaser:
1. Milwaukee Bucks/Toronto Raptors (O 197.5)
2. Milwaukee Bucks vs Toronto Raptors (-0.5)
3. Charlotte Bobcats/Orlando Magic (O 193.5)
4. Sacramento Kings (-4.5) vs Atlanta Hawks
5. Golden State Warriors/New Jersey Nets (U 195.5)
6. Philadelphia 76ers vs Minnesota Timberwolves (-4.5)
AKO = 7.00

A pisałem,zebyś tego nie grał:P

Widzę,że wybrałeś ten "4,5pts".

Jak Ci Bobki tego nie załatwią underem to wejdzie:-)

BTW zauważyłeś,że w tej opcji mozna wstawiać po 2 typy z jednego meczu,czyli hc i u/o razem?
nie mozna chyba mi blad pokazuje
Pozdrawiam

amkwish
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

#276361 07/01/2005 21:34
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
Quote
A jesli chodzi o argument że "graja dwie druzyny za wschodu, gdzie zawsze dominowala oborna" to wystarczy przesledzic ten sezon i zobaczyc ile pkt rzucają wschodnie ekipy na podst. rankingu Offense Scoring:
12 TOR 97.4
16 MIL 96.7

pozdrawiam
flymind

Tym bardziej mnie to przekonuje ze nie rzucą wiecej niz 200 pkt.

Jedno jest pewne ktorys z nas trafi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro

#276362 07/01/2005 21:43
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
Quote
O kurde Miami -3.0???? Co to ma byc? Totomix ma swietnych analizatorow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Szczerze mowiac nie zdziwil bym sie gdyby portland powiozlo dzisiaj Miami, ale to tylko przeczucie.

Last edited by dakid; 07/01/2005 21:46.
#276363 07/01/2005 23:06
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Quote
O kurde Miami -3.0???? Co to ma byc? Totomix ma swietnych analizatorow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Szczerze mowiac nie zdziwil bym sie gdyby portland powiozlo dzisiaj Miami, ale to tylko przeczucie.

No tak tylko u netowych bukow srednio -7, to jest kolosalma roznica

Pozdrawiam
Dominik

Last edited by g00niek; 07/01/2005 23:07.
#276364 07/01/2005 23:18
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
YO

Co tu czytam na ogol wasze wypowiedzi to niektorzy z was niezla faze wkrecaja a g00niek to juz wogole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)))))))))))))))))))))))))))))) polewa

Ja tam nic nie zagralem ale tak z glowy sobie typujac to dlamnie Numerem jeden dzisiejszych spotkan Byloby LA L -3,5 dlatego iz ci wiesniaki i ci wiesniaki no i ci co przyjezdzaja to graja tak wkratke maja wygrac powiedzmy 8 to wygrywaja 2 a jak ludzie typuja ze maja wygrac minimalnie albo sie meczyc i graja przeciwnikow na + HC to znow Houston wygrywa spokojnie tak jak naprzyklad z atlanta.
A znow szmaciarze LA gra usiebie i wyniki naprzyklad SAC czy DAL lub z innymi druzynami pokazali sie dobrze i tak sadze ze dobry bilans usiebie zawdzieczaja waleczna gra usiebie i tak mi sie wydaje ze jedni i drdzy to partacze to jednak ci pierwsi powinni wykorzystac.

Los Angeles Lakers(-3,5) 1,90
pozdro

#276365 07/01/2005 23:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Quote
O kurde Miami -3.0???? Co to ma byc? Totomix ma swietnych analizatorow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Szczerze mowiac nie zdziwil bym sie gdyby portland powiozlo dzisiaj Miami, ale to tylko przeczucie.

Nie powiem,że podzielam Twoje przeczucie:-),ale ten meczyk w Portland to dla mnie dziś czarna magia i dlatego nawet nie wypinam się z typami:P

Oby nie okazało się ,że totosyf na dobrych analityków:-)))

Gadanina?
Może,ale Miami zawsze ciezko szło z Zachodem,a jeszcze dochodzi aspekt dodatkowy ..Shaq.
Przeciwko niemu przeciwnicy z West szczególnie sie mobilizują,co owocuje,że Miami zdobywa parę punktów mniej,a rywal,dodatkowo zmotywowany-parę wiecej.

Wg tego schematu przebiegaja IMO też mecze Lakersuff - tu rywale graja "prestizowo" przeciw Kobiemu.
"Rzucił nam mniej niż 30,znaczy dobrze bronimy panowie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Detroit tez się wpisuje w schemat,ale z innego powodu.
Po "aferze Indiany" mają naprawdę przesrane:-) i kazdy zespół będzie z nimi grał bez taryfy ulgowej,co mamy mozność obserwować,a najbliższa okazja juz za godzine w NBA+.

Pozdrawiam

amkwish

#276366 07/01/2005 23:43
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
Co raz bardziej zaczynam zalowac ze nie postawilem na Portland <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, aker, Lukasz111, burbon), 3,288 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,804
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1