|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
Witam Widze ze temat zostal odkurzony, znaczy ze sa tu milosnicy tego sposobu gry. Ja ostatnio przymierzalem sie znowu do progresji na przelamania, jednak jest to dopiero poczatek sezonu i ciezko jest znalezc cos ciekawego, bo niektore ligi jeszcze nie zaczely, albo graly zbyt malo spotkan. Tak czy owak znalazlem kilka druzyn ktore powinny sie przelamac w bardzo szybkim czasie ( a jak wiadomo tylko takie gram)
A wlasnie mam propozycje dla osoby ktora przeanalizuje moje nieodkonczone progresje z zeszlego sezonu, chcialbym zaoferowac skromna dyszke czyli 10 zlotych, ktore przeleje na konto gracza w expekcie tak wiec jezeli ktos ma troszke czasu i chgce mu sie pogrzebac w archium no to kaska jest do podniesienia
a tymczasem podam progresje ktore gram i progresje na temat ktorych chcialbym abyscie sie wypowiedzieli
GRAM
Na zwyciestwo MU na wyjezdzie 2 mecze bez zwyciestwa passa X 2 Bolton United - Manchester United typ2 stwka 10 pln kurs 1.9
Na zwyciestwo Newcastle u siebie 2 mecze bez, 2 X Newcastle United - Blackburn Rovers typ1 stwaka 10 pln kurs 1,75
Na zwyciestwo Bayernu u siebie 1 mecz bez ale to i tak duzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tym bardzie z ena wyjezdzie tez przegrali czyli dwa mecze bez zwyciestwa ogolnie Bayern Monachium- FC Nurenber typ1 stawka 10pln kurs 1,25
Na zwyciestwo Glasgow Rangers na wyjezdzie 2 mecze bez x 2 Hearts - Rangers typ 2 stawka 10 pln kurs 1,6
To by bylo narazie na tyle chociaz w rozpisce ktora byla robiona na szybko mam jeszcze na zwyciestwo Liveroopl na wyjezdzie 2 bez Na zwyciestwo crakowi i porazke gornika na porazke odry na wyjezdzie na zwyciestwo zaglebia u siebie
1 liga anglia na porazki Wigan Stoke Sheff Utd Millwal na wyjezdzie jednak tego boje sie zaczynac bo nie mam pojecia jak te zespoly sa silne i czy porazki nastapia tu szybko Szkocja premier na porazki Aberdeen Dunnde Fc Dundde Utd na wyjezdzie i na porazke Moenchengladbach na wyjezdzie
Jak by ktos mogl sie wypowiedziec na temat moich progreski to bardzo byl bym rad. No i dyszka czeka na kogos Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
aha zapomnialem dodac wszystkie kursy sa z bet-at-home (dostalem od nich darmowa dyche i juz sie zrobilo 120 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a dla osoby ktora bedzie chciala sprawdzic moje progresje z zeszlego sezonu to sa one w tym temacie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Już przytargałem z piwnicy stare egzemplarze gazetki STS, i zaczynam od przeglądania sieci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Oryginalnie wysłał Cake: [qb]A wlasnie mam propozycje dla osoby ktora przeanalizuje moje nieodkonczone progresje z zeszlego sezonu, chcialbym zaoferowac skromna dyszke czyli 10 zlotych, ktore przeleje na konto gracza w expekcie tak wiec jezeli ktos ma troszke czasu i chgce mu sie pogrzebac w archium no to kaska jest do podniesienia [/qb] Przeanalizowałem cały temat. Nie było to łatwe. Na początku wszystko było poukładane ale im dalej zagłąbiałem się w temat tym większy znajdowałem bałagan. Niektórzy grali typy z kosmosu, a inni podawali, ze coś grają a potem znikali. Nie znalazłem nikogo, kto grałby progresją dalej niż na III poziomie. MIlion dwieście progresji pootwieranych a tylko połowa dokończona. Przeważnie trafialiście na 1-3 etapie. Ale trafiały się też fatalne strzały. Szczególnie nie doceniliście potegi hokeja. Rekordy bez remisu wynoszą ponad 25 spotkań, a niektórzy rozpoczynali progresje już po 5 kolejce. A teraz coś miłego. Jedna progresja rozpoczęta na początku tego tematu (to już prawie rok temu!!!) nie dobiegła końca. Otóż fiński zespół Haka Valkeakoski nie przegrał jeszcze wyjazdowego spotkania. Sam nie wiem jak to możliwe? Ale tak mi wyszło ze statystyk. Może ktoś by to sprawdził jeszcze raz. Bo myślę, że można zacząć progresje na ich porażkę. I będę chyba grał dwie progresje na Hake. Pozdrawiam P.S. Kończę, bo właśnie zaczął się mecz Cracovia - Górnik, a później bedę gapił sie na Livescores na St. Patrick's.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
Witaj Marcovia dycha byla obiecana i bedzie na Twoim koncie nawet juz dzis skontaktuj sie ze mna na GG to powiesz gdzie mam Ci przeslac voucher Tylko nie dokladnie mi chodzilo o to bys sprawdzal wszystkich progresje, tylko te ktore ja zaczalem i nie skonczylem, wiec skoro juz to robiles to prosze napisz jak sie one pokonczyly na ktorych poziomach ] Z gory dzieki i daj znac najlepiej na GG 8680002 badz [email] [email protected]<br[/email] />Musze uciekac do domu a tam nie mam netu wiec podaj na GG badz na mail gdzie wyslac voucher i to zrobie tylko ze jutro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23 |
Jesli chodzi o progresję na przelamanie, to moim zdaniem jest to jeden z najbardziej bezpiecznych typów progresji. Szczególnie, gdy chodzi o zwyciestwa silnych drużyn. Kiedys grywalem progresję na remis, ale gdy dochodziła do wyższych poziomów, to moje nerwy puszczały...
Pozwole sobie dorzucić dwie, które własnie rozpoczynam:
Besiktas - na WIN - seria 4x no win PSG - na WIN - seria 4x no win
Może te drużyny nie sa takie silne jak w poprzednich sezonach, ale najwyższa pora cos wygrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3 |
witam
ja tez mysle o tym,zeby zaczac grac teraz progresja na przelamanie na przegrana arsenalu w lidze;oni juz chyba ponad 40 meczy bez porazki maja i orientuje sie ktos jaka jest najdluzsza seria bez porazki w lidze angielskiej/w ogole? co o tym myslicie?
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Rekordem jest właśnie te 45 [chyba tyle obecnie mają] meczów bez porażki Kanonierów.
Pozdrawiam Master Flamaster
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 358 |
Myślę, że spokojnie można zacząć szukać porażki realu w Premiera Division :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Ja mam nadzieje ze Shamrock dzisiaj wkoncu zdobedzie te 3pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
Witam dzis wstalem nieco pozniej niz zwykle dlatego nie ma za bardzo czego juz dzis grac dltego zagram sobie progresje
Na porazke Odry wodzislaw na wyjezdzie 2 mecze bez
Gornik Zabrze-Odra Wodzislaw typ1 pln10 kurs 1.95 (expekt) Na porazke Bastii na wyjezdzie 2 mecze bez X X ogolnie 5 meczy bez porazki Olympique Lyon- SC Bastia typ1 pln10 kurs 1.45 (betathome) i cos cholera na dzis juz wiecej ciekawych progresji nie moge znalezc :eek:
Zelu dzieki za prgresje na PSG mysle ze zaczne ich grac chociaz graja z Monaco Panowie jak podajecie jakies druzyny do zagrania to napiszcie od razu jaka te zespoly maja passe zeby bylo nam wszystkim latwiej Pozdrowienia i do juterka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
Doszukalem sie jeszcze jednego zdazenia na dzis Progresja na porazke toulouse na wyjezdzie 2 mecze bez 1 X Marsylia- Toulouse typ1 pln 20 kurs1.65 (betathome)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64 |
a gra ktos na przelamania w lotto w betANDwin ?!? serie zdarzaja sie dosc czesto, losowanie co minute... mozna zgarnac troszke euraczy:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki: [qb]Myślę, że warto przypomnieć ten temat, bo karta się kiedyś musi odwrócić.
1. Wisła Kraków pobiła rekord kraju. Odniosła 19. ligowe zwycięstwo z rzędu na własnym stadionie.
2. Haka Valkeakoski wygrała 7 kolejnych spotkańw swojej lidze.
3. Przyglądam się także Shamrock Rovers Dublin (5 klejnych porażek). I pomyśleć, że po 12 kolejkach zajmowali 2 miejsce.[/qb] Została tylko Haka. Przekonałem się, że przełamania mają sens.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Witaj cake, "chwilke" Cie nie bylo. Na dzisiaj proponowal bym Malmö FF - Djurgården typ 1 . Goscie maja juz 7 meczy bez porazki w tym 3 na wyjezdzie. A kurs w expekt 1,95 calkiem niezly.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
Witaj ponownie Lajkonik ano zajety bylem niemilosiernie (przegralem wszystko co mialem i jak slyszalem bukmacher to mnie ciarki przechodzily) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale znow staram sie kombinowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Niestety sobota mi sie przedluzyla i w niedziele niezdazylem nic wyslac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> weekendzik ogolnie dobrze Odra przegrala na wyjezdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Topulouse przegrala na wyjezdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tylko bastia nie przegrala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ogolnie 12.5 do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie moge znalezc tego malmoe w expekcie a szkoda bo w betathome jest maly kurs TAk wiec dzis zagram sobie na zwyciestwo ManUtd ogonie 3 mecze bez do tego w LM tez nie wygrali wiec najwyzszy czas na przelamanie tak wiec Manchester Unieted-Liverpool typ1 pln 15 kurs 2 (expekt) Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
Heh kurs podczas pisania postu skoczyl do 2.05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oby to zle nie wrozylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
No i Malmo FF 2 : 0 Djurgarden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Nie wyszedlem z wprawy i szczescie troche sprzyja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Dzięki @lajkonik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Też to grałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Natomiast jutro, chyba zdecyduje sie na Laval - Nancy 1. Goscie maja juz 6 meczy bez porazki, w tym 3 na wyjezdzie. Laval ma 5 meczy bez wygranej w tym dwa u siebie. Mysle o wygranej gospodarzy juz teraz, ze wzgledu na kurs(2,5). Jest to druzyna wlasnego boiska, a nastepne mecze u siebie bedzie grac z Guingamp i Niort, wiec kursy juz nie beda raczej za wysokie. Za to Nancy w nastepnej kolejce zmierzy sie z Guingamp z ktorymi ma bardzo korzystny bilans, i na porazke raczej sie nie zapowiada. Nancy to zespol ktory nie za bardzo radzi sobie na wyjazdach, wiec chyba sie na to skusze.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|