Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13
#27627 10/09/2004 18:28
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
Witam
Widze ze temat zostal odkurzony, znaczy ze sa tu milosnicy tego sposobu gry. Ja ostatnio przymierzalem sie znowu do progresji na przelamania, jednak jest to dopiero poczatek sezonu i ciezko jest znalezc cos ciekawego, bo niektore ligi jeszcze nie zaczely, albo graly zbyt malo spotkan.
Tak czy owak znalazlem kilka druzyn ktore powinny sie przelamac w bardzo szybkim czasie ( a jak wiadomo tylko takie gram)

A wlasnie mam propozycje dla osoby ktora przeanalizuje moje nieodkonczone progresje z zeszlego sezonu, chcialbym zaoferowac skromna dyszke czyli 10 zlotych, ktore przeleje na konto gracza w expekcie tak wiec jezeli ktos ma troszke czasu i chgce mu sie pogrzebac w archium no to kaska jest do podniesienia

a tymczasem podam progresje ktore gram i progresje na temat ktorych chcialbym abyscie sie wypowiedzieli

GRAM

Na zwyciestwo MU na wyjezdzie 2 mecze bez zwyciestwa passa X 2
Bolton United - Manchester United
typ2 stwka 10 pln kurs 1.9

Na zwyciestwo Newcastle u siebie 2 mecze bez, 2 X
Newcastle United - Blackburn Rovers
typ1 stwaka 10 pln kurs 1,75

Na zwyciestwo Bayernu u siebie 1 mecz bez ale to i tak duzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tym bardzie z ena wyjezdzie tez przegrali czyli dwa mecze bez zwyciestwa ogolnie
Bayern Monachium- FC Nurenber
typ1 stawka 10pln kurs 1,25

Na zwyciestwo Glasgow Rangers na wyjezdzie
2 mecze bez x 2
Hearts - Rangers
typ 2 stawka 10 pln kurs 1,6

To by bylo narazie na tyle
chociaz w rozpisce ktora byla robiona na szybko mam jeszcze na zwyciestwo
Liveroopl na wyjezdzie 2 bez
Na zwyciestwo crakowi i porazke gornika
na porazke odry na wyjezdzie
na zwyciestwo zaglebia u siebie

1 liga anglia
na porazki Wigan Stoke Sheff Utd Millwal na wyjezdzie jednak tego boje sie zaczynac bo nie mam pojecia jak te zespoly sa silne i czy porazki nastapia tu szybko
Szkocja premier
na porazki Aberdeen Dunnde Fc Dundde Utd na wyjezdzie
i na porazke Moenchengladbach na wyjezdzie

Jak by ktos mogl sie wypowiedziec na temat moich progreski to bardzo byl bym rad.
No i dyszka czeka na kogos
Pozdro

Bonus: Unibet
#27628 10/09/2004 18:31
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
aha zapomnialem dodac wszystkie kursy sa z bet-at-home (dostalem od nich darmowa dyche i juz sie zrobilo 120 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a dla osoby ktora bedzie chciala sprawdzic moje progresje z zeszlego sezonu to sa one w tym temacie

#27629 10/09/2004 19:02
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Już przytargałem z piwnicy stare egzemplarze gazetki STS, i zaczynam od przeglądania sieci.

#27630 11/09/2004 00:06
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Quote
Oryginalnie wysłał Cake:
[qb]A wlasnie mam propozycje dla osoby ktora przeanalizuje moje nieodkonczone progresje z zeszlego sezonu, chcialbym zaoferowac skromna dyszke czyli 10 zlotych, ktore przeleje na konto gracza w expekcie tak wiec jezeli ktos ma troszke czasu i chgce mu sie pogrzebac w archium no to kaska jest do podniesienia
[/qb]
Przeanalizowałem cały temat. Nie było to łatwe. Na początku wszystko było poukładane ale im dalej zagłąbiałem się w temat tym większy znajdowałem bałagan. Niektórzy grali typy z kosmosu, a inni podawali, ze coś grają a potem znikali. Nie znalazłem nikogo, kto grałby progresją dalej niż na III poziomie. MIlion dwieście progresji pootwieranych a tylko połowa dokończona. Przeważnie trafialiście na 1-3 etapie. Ale trafiały się też fatalne strzały. Szczególnie nie doceniliście potegi hokeja. Rekordy bez remisu wynoszą ponad 25 spotkań, a niektórzy rozpoczynali progresje już po 5 kolejce.
A teraz coś miłego. Jedna progresja rozpoczęta na początku tego tematu (to już prawie rok temu!!!) nie dobiegła końca. Otóż fiński zespół Haka Valkeakoski nie przegrał jeszcze wyjazdowego spotkania. Sam nie wiem jak to możliwe? Ale tak mi wyszło ze statystyk. Może ktoś by to sprawdził jeszcze raz. Bo myślę, że można zacząć progresje na ich porażkę. I będę chyba grał dwie progresje na Hake.

Pozdrawiam

P.S. Kończę, bo właśnie zaczął się mecz Cracovia - Górnik, a później bedę gapił sie na Livescores na St. Patrick's.

#27631 11/09/2004 00:18
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
Witaj Marcovia dycha byla obiecana i bedzie na Twoim koncie nawet juz dzis skontaktuj sie ze mna na GG to powiesz gdzie mam Ci przeslac voucher
Tylko nie dokladnie mi chodzilo o to bys sprawdzal wszystkich progresje, tylko te ktore ja zaczalem i nie skonczylem, wiec skoro juz to robiles to prosze napisz jak sie one pokonczyly na ktorych poziomach ]
Z gory dzieki i daj znac najlepiej na GG 8680002 badz [email][email protected]<br[/email] />Musze uciekac do domu a tam nie mam netu wiec podaj na GG badz na mail gdzie wyslac voucher i to zrobie tylko ze jutro

#27632 11/09/2004 21:13
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23
Jesli chodzi o progresję na przelamanie, to moim zdaniem jest to jeden z najbardziej bezpiecznych typów progresji. Szczególnie, gdy chodzi o zwyciestwa silnych drużyn. Kiedys grywalem progresję na remis, ale gdy dochodziła do wyższych poziomów, to moje nerwy puszczały...

Pozwole sobie dorzucić dwie, które własnie rozpoczynam:

Besiktas - na WIN - seria 4x no win
PSG - na WIN - seria 4x no win

Może te drużyny nie sa takie silne jak w poprzednich sezonach, ale najwyższa pora cos wygrać.

#27633 14/09/2004 03:51
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3
witam

ja tez mysle o tym,zeby zaczac grac teraz progresja na przelamanie na przegrana arsenalu w lidze;oni juz chyba ponad 40 meczy bez porazki maja
i orientuje sie ktos jaka jest najdluzsza seria bez porazki w lidze angielskiej/w ogole?
co o tym myslicie?

pozdrawiam

#27634 14/09/2004 06:49
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Rekordem jest właśnie te 45 [chyba tyle obecnie mają] meczów bez porażki Kanonierów.

Pozdrawiam
Master Flamaster

#27635 16/09/2004 04:40
Dołączył: Aug 2004
Posty: 358
B
BfK Offline
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 358
Myślę, że spokojnie można zacząć szukać porażki realu w Premiera Division :-)

#27636 17/09/2004 15:05
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Ja mam nadzieje ze Shamrock dzisiaj wkoncu zdobedzie te 3pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#27637 18/09/2004 21:17
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
Witam dzis wstalem nieco pozniej niz zwykle dlatego nie ma za bardzo czego juz dzis grac dltego zagram sobie progresje

Na porazke Odry wodzislaw na wyjezdzie 2 mecze bez

Gornik Zabrze-Odra Wodzislaw typ1 pln10 kurs 1.95 (expekt)
Na porazke Bastii na wyjezdzie 2 mecze bez X X ogolnie 5 meczy bez porazki
Olympique Lyon- SC Bastia typ1 pln10 kurs 1.45 (betathome)
i cos cholera na dzis juz wiecej ciekawych progresji nie moge znalezc :eek:

Zelu dzieki za prgresje na PSG mysle ze zaczne ich grac chociaz graja z Monaco
Panowie jak podajecie jakies druzyny do zagrania to napiszcie od razu jaka te zespoly maja passe zeby bylo nam wszystkim latwiej
Pozdrowienia i do juterka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#27638 18/09/2004 22:11
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
Doszukalem sie jeszcze jednego zdazenia na dzis
Progresja na porazke toulouse na wyjezdzie 2 mecze bez 1 X
Marsylia- Toulouse typ1 pln 20 kurs1.65 (betathome)

#27639 18/09/2004 23:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
a gra ktos na przelamania w lotto w betANDwin ?!?
serie zdarzaja sie dosc czesto, losowanie co minute... mozna zgarnac troszke euraczy:)

#27640 19/09/2004 23:01
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Quote
Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki:
[qb]Myślę, że warto przypomnieć ten temat, bo karta się kiedyś musi odwrócić.

1. Wisła Kraków pobiła rekord kraju. Odniosła 19. ligowe zwycięstwo z rzędu na własnym stadionie.

2. Haka Valkeakoski wygrała 7 kolejnych spotkańw swojej lidze.

3. Przyglądam się także Shamrock Rovers Dublin (5 klejnych porażek). I pomyśleć, że po 12 kolejkach zajmowali 2 miejsce.[/qb]
Została tylko Haka. Przekonałem się, że przełamania mają sens.

#27641 20/09/2004 14:03
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Witaj cake, "chwilke" Cie nie bylo.
Na dzisiaj proponowal bym Malmö FF - Djurgården typ 1 . Goscie maja juz 7 meczy bez porazki w tym 3 na wyjezdzie. A kurs w expekt 1,95 calkiem niezly.

#27642 20/09/2004 20:18
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
Witaj ponownie Lajkonik ano zajety bylem niemilosiernie (przegralem wszystko co mialem i jak slyszalem bukmacher to mnie ciarki przechodzily) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale znow staram sie kombinowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Niestety sobota mi sie przedluzyla i w niedziele niezdazylem nic wyslac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
weekendzik ogolnie dobrze
Odra przegrala na wyjezdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Topulouse przegrala na wyjezdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
tylko bastia nie przegrala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Ogolnie 12.5 do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nie moge znalezc tego malmoe w expekcie a szkoda bo w betathome jest maly kurs
TAk wiec dzis zagram sobie na zwyciestwo ManUtd ogonie 3 mecze bez do tego w LM tez nie wygrali wiec najwyzszy czas na przelamanie
tak wiec
Manchester Unieted-Liverpool typ1 pln 15 kurs 2 (expekt)
Pozdro

#27643 20/09/2004 20:22
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
Heh kurs podczas pisania postu skoczyl do 2.05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Oby to zle nie wrozylo

#27644 21/09/2004 00:54
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
No i Malmo FF 2 : 0 Djurgarden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Nie wyszedlem z wprawy i szczescie troche sprzyja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .

#27645 21/09/2004 01:09
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Dzięki @lajkonik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Też to grałem.

#27646 21/09/2004 03:21
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Natomiast jutro, chyba zdecyduje sie na Laval - Nancy 1. Goscie maja juz 6 meczy bez porazki, w tym 3 na wyjezdzie. Laval ma 5 meczy bez wygranej w tym dwa u siebie. Mysle o wygranej gospodarzy juz teraz, ze wzgledu na kurs(2,5). Jest to druzyna wlasnego boiska, a nastepne mecze u siebie bedzie grac z Guingamp i Niort, wiec kursy juz nie beda raczej za wysokie. Za to Nancy w nastepnej kolejce zmierzy sie z Guingamp z ktorymi ma bardzo korzystny bilans, i na porazke raczej sie nie zapowiada. Nancy to zespol ktory nie za bardzo radzi sobie na wyjazdach, wiec chyba sie na to skusze.

Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, 11kera11), 2,126 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,197
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1