Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#276729 08/01/2005 18:43
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Kontynuacja poprzedniego tematu [mecz.org].

Przypominam o ciągle aktualnej promocje w Betandwin. Info o podobnych promocjach jest dostępne także na podstronie: https://www.mecz.pl/index.php?dzial=prom

PROMOCJA!!! [adserver.itsfogo.com]

Bonus: Unibet
#276730 08/01/2005 19:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
złodzieje - nei zaliczyli mi zwycięstwa Frolundy

#276731 08/01/2005 20:26
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321
Quote
złodzieje - nei zaliczyli mi zwycięstwa Frolundy
mi też nie zaliczyli, mecz był przerwany ale potem chyba go dokończono

#276732 08/01/2005 20:39
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
Powinni bedąc w zgodzie z regulaminem zaliczyc to >

Wyniki zakładów:
1)zasady ogólne
c)Jeśli wydarzenie objęte zakładem nie odbędzie się w przewidzianym terminie, niezależnie od przyczyny, lub zostanie zakończone bez ustalenia oficjalnego wyniku i nie zostanie ponownie rozpoczęte w ciągu 72 godzin, stawki zostają zwrócone i zapisane na dobro konta. Nie dotyczy to meczów piłki nożnej oraz hokeja na lodzie, które są przerywane po regulaminowym czasie gry; miarodajny jest tu wynik po regulaminowym czasie gry (porównaj poniżej "czas gry") Jeśli wydarzenie objęte zakładem zostanie przerwane i mimo wszystko wyniki zostaną oficjalnie ogłoszone, wynik zakładów będzie określany na podstawie ogłoszonych wyników.

Być może nie ma jeszcze oficjalnej decyzji w tej sprawie.

Last edited by Gadzina; 08/01/2005 20:41.
#276733 08/01/2005 21:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
dzisiaj betandwin daL ciała podwójnie! zwrot za wynik meczu jeszcze jakos mozna zrozumiec(choc marne przesłanki za tym), ale ze nie zaliczyli overa to juz jest naprawde parodia. Over w tym meczu padł juz w 35min 47s.
Czy pisał ktoś moze do nich? I czy moze raczyli coś w tej sprawie łaskawie odpowiedzieć?

#276734 09/01/2005 09:14
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Gadzina jesli nie ma oficjalnej decyzji to tymbardziej nie powinni rozliczać, a te fiuty z BW nie czekająć długo szybciutko zaksięgowali mecz jako zwrot i tyle.

ps. o głupie 2 dolary nie będe do nich pisał, ale zaczyna mnie to juz wqrzać - ostatnio mialem postawione na Real w sportingbecie, i oczywiście jak przerwano mecz zaliczyli mi jako kupon przegrany

#276735 09/01/2005 13:17
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
hohoho BW jednak zaliczył zwycięstwo Frolundy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#276736 09/01/2005 13:59
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
wlasnie gralem w pokera w b&w i przy wyjsciu zamaist 29$ pokazalo mi sie 59$, i wyplacilem to szybko na konto zakaldow, i mam o 30$ wiecej. czy ta pomylka zostanei czy oni to poprawia?

#276737 09/01/2005 14:08
Dołączył: Jan 2004
Posty: 253
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 253
pewnie bonusa dostales za 350 rozegranych partii

#276738 09/01/2005 14:44
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Problem mam z zarejestrowaniem się na betandwin - wypełniam wszystkie pola, klikam "zarejestruj się" i ...wraca mi z powrotem. W czym problem? Przy nr.tel.komórkowego, co mam wybrać? +1?

Z góry dzięki za pomoc.

PS. Wpłace 140 PLN, i drugie dostane w bonusie, tak?

#276739 09/01/2005 14:52
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
Mam pytanie odnośnie tej promocji. Wpłacam 140 PLN, za max 24h dostaję drugie 140 i teraz mogę tą kwotę obrócić oczywiście w dowolny sposób, czyli obstawiając na przykład zdarzenia na oddzielnych kuponach po 2 złote? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Podobnie z bonusem? I podsumowująć, te 140 będzie trzeba obrócić faktycznie 4 razy (postawić w sumie 560 PLN), żeby wypłacić wszystkie pieniądze?

Pytania głupie, ale nie chciałbym wdepnąć na minę...

#276740 09/01/2005 17:35
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
Betandwin poprawine rozliczył Vastrę

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla nich

#276741 09/01/2005 17:39
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
Mam pytanie odnośnie tej promocji. Wpłacam 140 PLN, za max 24h dostaję drugie 140 i teraz mogę tą kwotę obrócić oczywiście w dowolny sposób, czyli obstawiając na przykład zdarzenia na oddzielnych kuponach po 2 złote? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Podobnie z bonusem? I podsumowująć, te 140 będzie trzeba obrócić faktycznie 4 razy (postawić w sumie 560 PLN), żeby wypłacić wszystkie pieniądze?

Pytania głupie, ale nie chciałbym wdepnąć na minę...

[color:"blue"]Kwotą którą wpłaciłeś musisz obrócić 1 raz (nie ma znaczenia czy to bedzie jeden zakład za 140 zł czy 70 zakładów za 2 zł),z bonusem sprawa ma się podobnie tylko że musisz obrócić 3 razy. [/color]

#276742 09/01/2005 21:10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
Czy są aktualnie jakies promocje dla juz zarejestrowanych ?

#276743 09/01/2005 23:56
Dołączył: Jan 2005
Posty: 110
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 110
Witam mam takie pytanie chce wplacic 100 zeta jaka kwote musze uzbierac z tej setki zeby mozna bylo wyplacic z bonusem,? jak to wyglada..
pozdrawiam.

#276744 10/01/2005 00:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 110
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 110
Quote
Witam mam takie pytanie chce wplacic 100 zeta jaka kwote musze uzbierac z tej setki zeby mozna bylo wyplacic z bonusem,? jak to wyglada..
pozdrawiam.
sorki ale nie popatrzalem kilka linijek wyzej .............
a tam byla odpowiedz..

#276745 10/01/2005 00:28
Dołączył: Jan 2005
Posty: 110
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 110
wszystko juz wypelnilem w druczku a mam troche problem z tytulem a wiec tak
tytulem: SWIADCZENIE USŁUG BUKMACHERSKICH "LOGIN" XXXXXX
i to wszystko ??

#276746 10/01/2005 09:19
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
dlaczego nie moge dokonac wyplaty na swoje konto w banku pko sa robie to pierwszy raz i pyta mnie o
3. Dla Twojego bezpieczeństwa - abyś tylko Ty mógą wnieść o wypłatę.
Hasło xxxx
Pytanie osobiste Jakiej marki był mój pierwszy samochód ?
Odpowiedź osobista xxxxx
o jakie hasło mu chodzi bo jak wprowadzam haslo dzieki ktoremu sie loguje mowi ze
"Wpisz prawidłowe hasło.
To jest to samo hasło, którym posłużyłeś się, aby zalogować się na naszej homepage"
?????????/ dzieki i pozdro

#276747 10/01/2005 09:54
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
haslo: te, ktore wprowadzasz podczas logowania
odpowiedz osobista: ta, ktora udzieliles podczas rejestracji, na zadane pytanie

#276748 10/01/2005 10:03
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
wpisuje to samo hasło dzieki ktoremu sie zalogowalem i wyskakuje
"To jest to samo hasło, którym posłużyłeś się, aby zalogować się na naszej homepage":(

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, latajaca_holenderka), 2,021 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,821
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1