|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
złodzieje - nei zaliczyli mi zwycięstwa Frolundy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321 |
złodzieje - nei zaliczyli mi zwycięstwa Frolundy mi też nie zaliczyli, mecz był przerwany ale potem chyba go dokończono
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416 |
Powinni bedąc w zgodzie z regulaminem zaliczyc to >
Wyniki zakładów: 1)zasady ogólne c)Jeśli wydarzenie objęte zakładem nie odbędzie się w przewidzianym terminie, niezależnie od przyczyny, lub zostanie zakończone bez ustalenia oficjalnego wyniku i nie zostanie ponownie rozpoczęte w ciągu 72 godzin, stawki zostają zwrócone i zapisane na dobro konta. Nie dotyczy to meczów piłki nożnej oraz hokeja na lodzie, które są przerywane po regulaminowym czasie gry; miarodajny jest tu wynik po regulaminowym czasie gry (porównaj poniżej "czas gry") Jeśli wydarzenie objęte zakładem zostanie przerwane i mimo wszystko wyniki zostaną oficjalnie ogłoszone, wynik zakładów będzie określany na podstawie ogłoszonych wyników.
Być może nie ma jeszcze oficjalnej decyzji w tej sprawie.
Last edited by Gadzina; 08/01/2005 20:41.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423 |
dzisiaj betandwin daL ciała podwójnie! zwrot za wynik meczu jeszcze jakos mozna zrozumiec(choc marne przesłanki za tym), ale ze nie zaliczyli overa to juz jest naprawde parodia. Over w tym meczu padł juz w 35min 47s. Czy pisał ktoś moze do nich? I czy moze raczyli coś w tej sprawie łaskawie odpowiedzieć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Gadzina jesli nie ma oficjalnej decyzji to tymbardziej nie powinni rozliczać, a te fiuty z BW nie czekająć długo szybciutko zaksięgowali mecz jako zwrot i tyle.
ps. o głupie 2 dolary nie będe do nich pisał, ale zaczyna mnie to juz wqrzać - ostatnio mialem postawione na Real w sportingbecie, i oczywiście jak przerwano mecz zaliczyli mi jako kupon przegrany
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
hohoho BW jednak zaliczył zwycięstwo Frolundy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606 |
wlasnie gralem w pokera w b&w i przy wyjsciu zamaist 29$ pokazalo mi sie 59$, i wyplacilem to szybko na konto zakaldow, i mam o 30$ wiecej. czy ta pomylka zostanei czy oni to poprawia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 253
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 253 |
pewnie bonusa dostales za 350 rozegranych partii
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Problem mam z zarejestrowaniem się na betandwin - wypełniam wszystkie pola, klikam "zarejestruj się" i ...wraca mi z powrotem. W czym problem? Przy nr.tel.komórkowego, co mam wybrać? +1?
Z góry dzięki za pomoc.
PS. Wpłace 140 PLN, i drugie dostane w bonusie, tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524 |
Mam pytanie odnośnie tej promocji. Wpłacam 140 PLN, za max 24h dostaję drugie 140 i teraz mogę tą kwotę obrócić oczywiście w dowolny sposób, czyli obstawiając na przykład zdarzenia na oddzielnych kuponach po 2 złote? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Podobnie z bonusem? I podsumowująć, te 140 będzie trzeba obrócić faktycznie 4 razy (postawić w sumie 560 PLN), żeby wypłacić wszystkie pieniądze?
Pytania głupie, ale nie chciałbym wdepnąć na minę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416 |
Betandwin poprawine rozliczył Vastrę
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla nich
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
Mam pytanie odnośnie tej promocji. Wpłacam 140 PLN, za max 24h dostaję drugie 140 i teraz mogę tą kwotę obrócić oczywiście w dowolny sposób, czyli obstawiając na przykład zdarzenia na oddzielnych kuponach po 2 złote? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Podobnie z bonusem? I podsumowująć, te 140 będzie trzeba obrócić faktycznie 4 razy (postawić w sumie 560 PLN), żeby wypłacić wszystkie pieniądze?
Pytania głupie, ale nie chciałbym wdepnąć na minę... [color:"blue"]Kwotą którą wpłaciłeś musisz obrócić 1 raz (nie ma znaczenia czy to bedzie jeden zakład za 140 zł czy 70 zakładów za 2 zł),z bonusem sprawa ma się podobnie tylko że musisz obrócić 3 razy. [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316 |
Czy są aktualnie jakies promocje dla juz zarejestrowanych ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2005
Posty: 110 |
Witam mam takie pytanie chce wplacic 100 zeta jaka kwote musze uzbierac z tej setki zeby mozna bylo wyplacic z bonusem,? jak to wyglada.. pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2005
Posty: 110 |
Witam mam takie pytanie chce wplacic 100 zeta jaka kwote musze uzbierac z tej setki zeby mozna bylo wyplacic z bonusem,? jak to wyglada.. pozdrawiam. sorki ale nie popatrzalem kilka linijek wyzej ............. a tam byla odpowiedz..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2005
Posty: 110 |
wszystko juz wypelnilem w druczku a mam troche problem z tytulem a wiec tak tytulem: SWIADCZENIE USŁUG BUKMACHERSKICH "LOGIN" XXXXXX i to wszystko ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058 |
dlaczego nie moge dokonac wyplaty na swoje konto w banku pko sa robie to pierwszy raz i pyta mnie o 3. Dla Twojego bezpieczeństwa - abyś tylko Ty mógą wnieść o wypłatę. Hasło xxxx Pytanie osobiste Jakiej marki był mój pierwszy samochód ? Odpowiedź osobista xxxxx o jakie hasło mu chodzi bo jak wprowadzam haslo dzieki ktoremu sie loguje mowi ze "Wpisz prawidłowe hasło. To jest to samo hasło, którym posłużyłeś się, aby zalogować się na naszej homepage" ?????????/ dzieki i pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
haslo: te, ktore wprowadzasz podczas logowania odpowiedz osobista: ta, ktora udzieliles podczas rejestracji, na zadane pytanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058 |
wpisuje to samo hasło dzieki ktoremu sie zalogowalem i wyskakuje "To jest to samo hasło, którym posłużyłeś się, aby zalogować się na naszej homepage":(
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|