Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#276769 11/01/2005 14:21
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Czy ktoś mi kiedyś wytłumaczy jak wpłacić pieniądze (140zł)? Chciałbym to zrobic w tradycyjny sposob, na poczcie.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Co to jest IBAN, SWIFT, NUMER ODNIESIENIA ?? Po co musiałem na ich stronie deklarować kwotę??

Bonus: Unibet
#276770 11/01/2005 14:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
Wy to wplaty robicie a mnie nei chca wyplacic!!! w jakim jezyku jest dzial finansowy financials@betandwin.com ??? wyplate zrobielm 22 grudnia,potwierdzenie ze kasa poszla dostelm 3 stycznia,podobno pieniadze sa w western union ale nikt mi nie raczy przyslac kodu do odboiru tej kasy....
O co w tym chodzi????

#276771 11/01/2005 14:36
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
a te 140 zł zeby dostać drugie 140 zl to moge przelać kartą visa electron :>?

#276772 11/01/2005 14:38
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Quote
a te 140 zł zeby dostać drugie 140 zl to moge przelać kartą visa electron :>?

możesz

pozdrawiam

#276773 11/01/2005 14:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
No to ja wam powiem że wpłaciłem na betandwin 123 zł we wtorek 4 stycznia tydzien temu w Agencji PKO a kasy dalej nie ma moze ktośpomoże!! Bo sie wpieniam już

Last edited by Conrad; 11/01/2005 15:10.
#276774 11/01/2005 15:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
a ile czasu kasa idzie kartą ? jak wpłacam ?

#276775 11/01/2005 15:22
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Quote
a ile czasu kasa idzie kartą ? jak wpłacam ?

Około 30 sekund.

#276776 11/01/2005 15:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
no to lepiej przecież wpłacać kartą bo wystarczy tylko numer wpisać :> to niewiem po co wiekszosc wplaca przelewem :> wtedy wiecje problemu jest , dluzej i trzeba tam wiecej rzeczy podawac tongue

#276777 11/01/2005 15:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
ma pytanko i prosilbym o szybką odpowiedz

wpacalem ostatnio kase w banku w formie wplata i doszlo w 24h na moje konto wq betandwin czy to jest taki staly czas zeby kasa przeszla czy moze to trwac dluzej?? kase wplacalem w kredytbanku bo mi amkwish tak polecił

dzieki z gory za odp.

#276778 11/01/2005 16:28
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Hehe niektórzy muszą przelewe, bo nie mają 18-lat albo konta!

#276779 11/01/2005 17:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26
witam


pytanie mam bo oczywiscie baw nie byl laskawy mi odpowiedziec


czy jak sie zarejestruje przez "program przyjazni" /10 euro/ to moge jeszcze skorzystac z bonusa 140 zl?


tzn. czy mozna laczyc te dwie promocje, czy komus sie udalo?


czytalem sobie regulaminy i nic tam takiego nie ma napisanego o nielaczeniu, no ale z drugiej strony jak juz sie rejestruje to nie chce na farta i wole 30 euro niz 10

taki juz zyd ze mnie


dzieki za odpowiedzi, zwlaszcza te na jednej nodze ;-)

#276780 11/01/2005 18:21
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Quote
witam


pytanie mam bo oczywiscie baw nie byl laskawy mi odpowiedziec


czy jak sie zarejestruje przez "program przyjazni" /10 euro/ to moge jeszcze skorzystac z bonusa 140 zl?


tzn. czy mozna laczyc te dwie promocje, czy komus sie udalo?


czytalem sobie regulaminy i nic tam takiego nie ma napisanego o nielaczeniu, no ale z drugiej strony jak juz sie rejestruje to nie chce na farta i wole 30 euro niz 10

taki juz zyd ze mnie


dzieki za odpowiedzi, zwlaszcza te na jednej nodze ;-)

Nie można niestety. Też tak chciałem zrobić ale mi natomiast betandwin odpisał.

#276781 11/01/2005 21:07
Dołączył: Nov 2004
Posty: 32
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 32
MOze ktos mi pomoc bo mam problem .Wplacilem kase karta ,dostalem powiadomieniem smsa ze kasa poszla ale na koncie w betandwin nic nie mam .Zorietowanych prosze o pomoc

#276782 11/01/2005 22:23
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Moze ktos sie orientuje w rozliczaniu tenisa jesli dojdzie do kreczu albo jak zawodnik nie stawi sie na korcie??
Aha .. i moze to nie w temacie ale interesowaloby mnie jak rozliczaja to inne buki(np. Bet365), a konretnie, ktore rozliczaja identycznie jak BAW. Z gory dzieki za odpowiedz

#276783 12/01/2005 10:32
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
Jak wam rozliczyli mecz debreczynu w Uleb cup??? wczoraj wsyztko zaliczyli a dzis do kurrrr widze jakies korekty wynikow i zwroty.... no ja pierdyle co za cyrki.....
Tyle co wam powiem to nie grajcei w tym buku!!! od 22 grudnia wyplacam kase przez western union pisze maile do nich i nic w ciula leca do dnia dzisiejszego nie podali mi kodu do odbioru gotowki przez western union!!!! jakies kpiny!!!! odsylaja do dzialu finansow cyzli financials@betandwin.com a w jakim jezyku jest ten dzial????
po polsku cisza po angielsku cisza.............
*** mac to sa oszusty!!!!!!!!!!!!!

#276784 12/01/2005 10:42
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Quote
Moze ktos sie orientuje w rozliczaniu tenisa jesli dojdzie do kreczu albo jak zawodnik nie stawi sie na korcie??
Aha .. i moze to nie w temacie ale interesowaloby mnie jak rozliczaja to inne buki(np. Bet365), a konretnie, ktore rozliczaja identycznie jak BAW. Z gory dzieki za odpowiedz
bet365
To Win Match

In the event of a match starting but not being completed all bets will be void, unless after the start of the match a player is disqualified, in which case the player progressing to the next round will be deemed the winner.


czyli jeśli się nie skończy to zwrot obojętnie kto wygrał, chyba że dyskfalifikacja...
tak wogóle to bet365 jest bardzo przyjemny z wielu powodów, przy remisie w ciągu 40 min meczu kosza europejskiego też dają zwrot/niezależnie od wyniku końcowego/. można sklejać kilka asianów w nogę na 1 kupon. b.przyjemny i profesjonalny buk.

#276785 12/01/2005 12:05
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Czy w betandwin w tenisie w przypadku kreczu jest zwrot, czy nie??

#276786 12/01/2005 13:29
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
L
Lee Offline
member
member
L Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
Quote
Jak wam rozliczyli mecz debreczynu w Uleb cup??? wczoraj wsyztko zaliczyli a dzis do kurrrr widze jakies korekty wynikow i zwroty.... no ja pierdyle co za cyrki.....

Też czekam na rozliczenie tego meczu - na HT zrobili zwroty, a zakłady na FT wiszą nierozliczone.


Aha, w meczach tenisowych nie ma zwrotów za krecz.

#276787 12/01/2005 13:45
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Zalezy jaki krecz. Jak przed meczem to zwrot a jak po zagraniu pilki to nie ma zwrotu na zaklady na mecz. Na sety itp. jest zwrot (ale to chyba wszedzie jest tak samo). Zobacz w regulaminie bo to jest roznie w zaleznosci od tego na co stawiasz.

Pozdrowienia

Wojtek

#276788 12/01/2005 13:58
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
e no chyba baw 1 set musi byc rozegrany tak samo ma unibet, sporting natomiast expekt ma tak samo jak naziemne czyli pilka musi byc rozegrana

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, rafal08, Sensei, aker, ElNinho[mmdea], burbon, rymoholik, forty, kamel, betowiec), 850 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,669
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1