|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Czy ktoś mi kiedyś wytłumaczy jak wpłacić pieniądze (140zł)? Chciałbym to zrobic w tradycyjny sposob, na poczcie.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Co to jest IBAN, SWIFT, NUMER ODNIESIENIA ?? Po co musiałem na ich stronie deklarować kwotę??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734 |
Wy to wplaty robicie a mnie nei chca wyplacic!!! w jakim jezyku jest dzial finansowy financials@betandwin.com ??? wyplate zrobielm 22 grudnia,potwierdzenie ze kasa poszla dostelm 3 stycznia,podobno pieniadze sa w western union ale nikt mi nie raczy przyslac kodu do odboiru tej kasy.... O co w tym chodzi????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389 |
a te 140 zł zeby dostać drugie 140 zl to moge przelać kartą visa electron :>?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
a te 140 zł zeby dostać drugie 140 zl to moge przelać kartą visa electron :>? możesz pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
No to ja wam powiem że wpłaciłem na betandwin 123 zł we wtorek 4 stycznia tydzien temu w Agencji PKO a kasy dalej nie ma moze ktośpomoże!! Bo sie wpieniam już
Last edited by Conrad; 11/01/2005 15:10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389 |
a ile czasu kasa idzie kartą ? jak wpłacam ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
a ile czasu kasa idzie kartą ? jak wpłacam ? Około 30 sekund.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389 |
no to lepiej przecież wpłacać kartą bo wystarczy tylko numer wpisać :> to niewiem po co wiekszosc wplaca przelewem :> wtedy wiecje problemu jest , dluzej i trzeba tam wiecej rzeczy podawac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ma pytanko i prosilbym o szybką odpowiedz
wpacalem ostatnio kase w banku w formie wplata i doszlo w 24h na moje konto wq betandwin czy to jest taki staly czas zeby kasa przeszla czy moze to trwac dluzej?? kase wplacalem w kredytbanku bo mi amkwish tak polecił
dzieki z gory za odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Hehe niektórzy muszą przelewe, bo nie mają 18-lat albo konta!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26 |
witam
pytanie mam bo oczywiscie baw nie byl laskawy mi odpowiedziec
czy jak sie zarejestruje przez "program przyjazni" /10 euro/ to moge jeszcze skorzystac z bonusa 140 zl?
tzn. czy mozna laczyc te dwie promocje, czy komus sie udalo?
czytalem sobie regulaminy i nic tam takiego nie ma napisanego o nielaczeniu, no ale z drugiej strony jak juz sie rejestruje to nie chce na farta i wole 30 euro niz 10
taki juz zyd ze mnie
dzieki za odpowiedzi, zwlaszcza te na jednej nodze ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
witam
pytanie mam bo oczywiscie baw nie byl laskawy mi odpowiedziec
czy jak sie zarejestruje przez "program przyjazni" /10 euro/ to moge jeszcze skorzystac z bonusa 140 zl?
tzn. czy mozna laczyc te dwie promocje, czy komus sie udalo?
czytalem sobie regulaminy i nic tam takiego nie ma napisanego o nielaczeniu, no ale z drugiej strony jak juz sie rejestruje to nie chce na farta i wole 30 euro niz 10
taki juz zyd ze mnie
dzieki za odpowiedzi, zwlaszcza te na jednej nodze ;-) Nie można niestety. Też tak chciałem zrobić ale mi natomiast betandwin odpisał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 32 |
MOze ktos mi pomoc bo mam problem .Wplacilem kase karta ,dostalem powiadomieniem smsa ze kasa poszla ale na koncie w betandwin nic nie mam .Zorietowanych prosze o pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Moze ktos sie orientuje w rozliczaniu tenisa jesli dojdzie do kreczu albo jak zawodnik nie stawi sie na korcie?? Aha .. i moze to nie w temacie ale interesowaloby mnie jak rozliczaja to inne buki(np. Bet365), a konretnie, ktore rozliczaja identycznie jak BAW. Z gory dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734 |
Jak wam rozliczyli mecz debreczynu w Uleb cup??? wczoraj wsyztko zaliczyli a dzis do kurrrr widze jakies korekty wynikow i zwroty.... no ja pierdyle co za cyrki..... Tyle co wam powiem to nie grajcei w tym buku!!! od 22 grudnia wyplacam kase przez western union pisze maile do nich i nic w ciula leca do dnia dzisiejszego nie podali mi kodu do odbioru gotowki przez western union!!!! jakies kpiny!!!! odsylaja do dzialu finansow cyzli financials@betandwin.com a w jakim jezyku jest ten dzial???? po polsku cisza po angielsku cisza............. *** mac to sa oszusty!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
Moze ktos sie orientuje w rozliczaniu tenisa jesli dojdzie do kreczu albo jak zawodnik nie stawi sie na korcie?? Aha .. i moze to nie w temacie ale interesowaloby mnie jak rozliczaja to inne buki(np. Bet365), a konretnie, ktore rozliczaja identycznie jak BAW. Z gory dzieki za odpowiedz bet365 To Win Match In the event of a match starting but not being completed all bets will be void, unless after the start of the match a player is disqualified, in which case the player progressing to the next round will be deemed the winner. czyli jeśli się nie skończy to zwrot obojętnie kto wygrał, chyba że dyskfalifikacja... tak wogóle to bet365 jest bardzo przyjemny z wielu powodów, przy remisie w ciągu 40 min meczu kosza europejskiego też dają zwrot/niezależnie od wyniku końcowego/. można sklejać kilka asianów w nogę na 1 kupon. b.przyjemny i profesjonalny buk.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Czy w betandwin w tenisie w przypadku kreczu jest zwrot, czy nie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142 |
Jak wam rozliczyli mecz debreczynu w Uleb cup??? wczoraj wsyztko zaliczyli a dzis do kurrrr widze jakies korekty wynikow i zwroty.... no ja pierdyle co za cyrki..... Też czekam na rozliczenie tego meczu - na HT zrobili zwroty, a zakłady na FT wiszą nierozliczone. Aha, w meczach tenisowych nie ma zwrotów za krecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Zalezy jaki krecz. Jak przed meczem to zwrot a jak po zagraniu pilki to nie ma zwrotu na zaklady na mecz. Na sety itp. jest zwrot (ale to chyba wszedzie jest tak samo). Zobacz w regulaminie bo to jest roznie w zaleznosci od tego na co stawiasz.
Pozdrowienia
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
e no chyba baw 1 set musi byc rozegrany tak samo ma unibet, sporting natomiast expekt ma tak samo jak naziemne czyli pilka musi byc rozegrana
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|