|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Nie sądzę. Tak naprawdę ich to nie interesuje. Wg mnie wykorzystałeś limit (kwotowy albo ilościowy).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Witam, chcialem wziac kredyt odnawialny (mozliwosc debetu na rachunku w eKoncie) i zlozylem wniosek, wszystko cacy i mam pytanie ile trzeba czekac na decyzje czy owy kredyt zostanie przyznany i od czego jego wartosc jest uzalezniona (rozumiem ze wplywow i wartosci transakcji na danym koncie? czy nie?) ? Ile czasu trwa taka weryfikacja i czy po rozpatrzatrzeniu pozytywnym bedzie mozna juz korzystac ze srodkow czy jeszcze bede musial sie spotkac z przedstawicielem mbanku, aby podpisac dokumenty?
Moze ktos juz bral/ma i moze pomoc - wie co nie co na ten temat...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 331
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2007
Posty: 331 |
Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku nie można korzystać z kredytu. Konieczne jest spotkanie z przedstawicielem banku w celu podpisania umowy. Dopiero po podpisaniu umowy uruchamiają kredyt w ciągu kilku dni. Ile się czeka na rozpatrzenie wniosku - to zapewne różnie. U mnie od momentu wypełnienia wniosku do uruchomienia kredytu trwało chyba grubo ponad 2 miesiące. Może samo rozpatrzenie wniosku raczej nie aż tak długo - o ile dobrze pamiętam nie więcej niż 2 tygodnie, ale później osoba która miała zjawić się z umową kilkakrotnie się umawiała a później odwoływała spotkanie tłumacząc się chorobą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Sądząc po opiniach klientów trwać to może nawet do pół roku... Zazwyczaj jest szybciej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
dzieki za informacje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Jak już weźmiesz kredyt to pamiętaj o ratach. Bo może windykacja do ciebie zadzwonić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Lol  co wypisujecie? Kasę na koncie z kredytu miałem po 3-4 dniach. Złożyłem wniosek drogą internetową, potem w ciągu 24h zadzwonili, że został pozytywnie rozpatrzony. Następnie zostałem poproszony o dojazd do placówki w celu podpisania umowy i po 2 dniach od podpisania kredyt był uruchomiony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 331
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2007
Posty: 331 |
Lol  co wypisujecie? Uważasz, że kłamię? Albo na przykład nudzi mi się i piszę tylko po to by pisać? Człowiek zapytał, to odpowiedziałem, a takie komentarze "Lol co wypisujecie?" to zachowaj dla siebie Jaśnie Panie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Lol  co wypisujecie? Uważasz, że kłamię? Albo na przykład nudzi mi się i piszę tylko po to by pisać? Człowiek zapytał, to odpowiedziałem, a takie komentarze "Lol co wypisujecie?" to zachowaj dla siebie Jaśnie Panie. Pozdrawiam Zapewniam Cię Mario że 2 miesiące to czekać nie będziesz na ten kredyt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Zapewniam Cię Piostar, że mnóstwo osób musi tyle czekać na kredyty. Zwłaszcza teraz gdy zmienili się ludzie w mBanku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
W ciągu ostatniego czasu, bodajże lipiec 2007 do dnia dzisiejszego poleciłem kredyt w mBanku może 4-5 znajomym i każdy z nich nie czekał dłużej niż kilka-kilkanaście dni.
Osobiście też nie czekałem długo, dlatego jestem zdziwiony tym co piszecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Znam to od wewnątrz i są takie przypadki. Nie jest ich dużo, ale się zdarzają. Ostatnio coraz częściej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Może mówimy o innych kredytach? Przy hipotecznym bym się nie spierał, bo może i faktycznie tyle trzeba czekać. Ale odnawialny to raczej od ręki (czyt. kilka dni).
Zresztą nieważne - osobiście tyle nie czekałem, a po tym "kryzysie" to kto wie, może i tyle trzeba będzie czekać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Lol  co wypisujecie? Uważasz, że kłamię? Albo na przykład nudzi mi się i piszę tylko po to by pisać? Człowiek zapytał, to odpowiedziałem, a takie komentarze "Lol co wypisujecie?" to zachowaj dla siebie Jaśnie Panie. Pozdrawiam Zapewniam Cię Mario że 2 miesiące to czekać nie będziesz na ten kredyt. A jednak Piostar mial racje  . Zlozylem wniosek w sobote, a juz dzis w godzinach obiadowych mialem decyzje w sprawie kredytu. No nie wiem jak to jest - moze tez ma zwiazek to w jakim miescie ktos mieszka - nie mam pojecia  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827 |
Ja mam problem z karta platnicza mBanku Visa electron debetowka z mozliwoscia placenia przez neta. Otoz po kilku transakcjach w ciagu tygodnia wplacajac srodki na moneybookers w dniu dzisiejszym zostala zablokowana. Z tego co pamietam limity mialem ustawione dosyc wysoko, wiec chyba nie to. Bynajmniej przy wplacie do moneybookers pojawia sie zapytania o cel uzycia srodkow. Uczciwie zaznaczalem iz zostana przeznaczone na cele zwiazane z hazardem. Czy to moze byc powodem blokady ? Nie chce mis ie do nich dzwonic narazie  Dzieki za odpowiedz. Jednak to nie sa limity. W zakladce blokady dotyczacych kard debetowych widnieje blokada nalorzona na pewna kwote i w jej opisie widnieje strona internetowa: www.ASK-IBS.COM [ ask-ibs.com] z dopiskiem 'LONDON' Wchodzilem na strone internetowa i nie dokonca rozumiem o co chodzi.Mozne ktos mial cos podobnego.Prosilbym o pomoc. Z gory dzieki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827 |
Aha i dodam iz mialo to miejsce kilka dni po wplacie srodkow do everest poker. Nie bardzo wiem o co chodzi i jak moge ta blokade z tych pieniedzy i karty zdjac. Niech ktos poradzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Moja rada zadzwoń na mLinię. Gdy pojawia się problem zawsze do nich dzwonię i zwykle problem jest rozwiązany od ręki bądź wiem o co chodzi. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Jednak to nie sa limity. W zakladce blokady dotyczacych kard debetowych widnieje blokada nalorzona na pewna kwote i w jej opisie widnieje strona internetowa: www.ASK-IBS.COM [ ask-ibs.com] z dopiskiem 'LONDON' Wchodzilem na strone internetowa i nie dokonca rozumiem o co chodzi.Mozne ktos mial cos podobnego.Prosilbym o pomoc. Z gory dzieki. Z tego piszą na tej stronie to kwota została zablokowana "z powodów bezpieczeństwa" do czasu potwierdzenia Twojego konta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
A mam pytanie: ile czeka sie na pieniadze na rachunku po wplacie przez wpłatomat? (wplata dokonana dzis ok 19:40) . Czy ksiegowanie odbywa sie w konkretnych godzinach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Pół godziny max. Przynajmniej u mnie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|