Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 20 1 2 11 12 13 14 15 19 20
Beerhouser #2768165 08/12/2008 07:57
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Nie sądzę. Tak naprawdę ich to nie interesuje. Wg mnie wykorzystałeś limit (kwotowy albo ilościowy).

Bonus: Unibet
Beerhouser #2768974 09/12/2008 04:42
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Witam, chcialem wziac kredyt odnawialny (mozliwosc debetu na rachunku w eKoncie) i zlozylem wniosek, wszystko cacy i mam pytanie ile trzeba czekac na decyzje czy owy kredyt zostanie przyznany i od czego jego wartosc jest uzalezniona (rozumiem ze wplywow i wartosci transakcji na danym koncie? czy nie?) ? Ile czasu trwa taka weryfikacja i czy po rozpatrzatrzeniu pozytywnym bedzie mozna juz korzystac ze srodkow czy jeszcze bede musial sie spotkac z przedstawicielem mbanku, aby podpisac dokumenty?


Moze ktos juz bral/ma i moze pomoc - wie co nie co na ten temat...

Cendruś #2769122 09/12/2008 05:45
Dołączył: Nov 2007
Posty: 331
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 331
Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku nie można korzystać z kredytu. Konieczne jest spotkanie z przedstawicielem banku w celu podpisania umowy. Dopiero po podpisaniu umowy uruchamiają kredyt w ciągu kilku dni. Ile się czeka na rozpatrzenie wniosku - to zapewne różnie.
U mnie od momentu wypełnienia wniosku do uruchomienia kredytu trwało chyba grubo ponad 2 miesiące. Może samo rozpatrzenie wniosku raczej nie aż tak długo - o ile dobrze pamiętam nie więcej niż 2 tygodnie, ale później osoba która miała zjawić się z umową kilkakrotnie się umawiała a później odwoływała spotkanie tłumacząc się chorobą.

pijanica #2769263 09/12/2008 07:00
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Sądząc po opiniach klientów trwać to może nawet do pół roku...
Zazwyczaj jest szybciej.

micha$ #2769310 09/12/2008 07:54
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
dzieki za informacje piwo

Cendruś #2769313 09/12/2008 08:00
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Jak już weźmiesz kredyt to pamiętaj o ratach. Bo może windykacja do ciebie zadzwonić wink

micha$ #2769554 09/12/2008 15:44
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Lol blush co wypisujecie?

Kasę na koncie z kredytu miałem po 3-4 dniach. Złożyłem wniosek drogą internetową, potem w ciągu 24h zadzwonili, że został pozytywnie rozpatrzony. Następnie zostałem poproszony o dojazd do placówki w celu podpisania umowy i po 2 dniach od podpisania kredyt był uruchomiony.

Piostar #2769679 09/12/2008 21:05
Dołączył: Nov 2007
Posty: 331
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 331
Originally Posted by Piostar
Lol blush co wypisujecie?
Uważasz, że kłamię? Albo na przykład nudzi mi się i piszę tylko po to by pisać?
Człowiek zapytał, to odpowiedziałem, a takie komentarze "Lol co wypisujecie?" to zachowaj dla siebie Jaśnie Panie.

pijanica #2769682 09/12/2008 21:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by pijanica
Originally Posted by Piostar
Lol blush co wypisujecie?
Uważasz, że kłamię? Albo na przykład nudzi mi się i piszę tylko po to by pisać?
Człowiek zapytał, to odpowiedziałem, a takie komentarze "Lol co wypisujecie?" to zachowaj dla siebie Jaśnie Panie.


Pozdrawiam laugh

Zapewniam Cię Mario że 2 miesiące to czekać nie będziesz na ten kredyt.

Piostar #2770594 10/12/2008 05:13
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Zapewniam Cię Piostar, że mnóstwo osób musi tyle czekać na kredyty.
Zwłaszcza teraz gdy zmienili się ludzie w mBanku.

micha$ #2770648 10/12/2008 05:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
W ciągu ostatniego czasu, bodajże lipiec 2007 do dnia dzisiejszego poleciłem kredyt w mBanku może 4-5 znajomym i każdy z nich nie czekał dłużej niż kilka-kilkanaście dni.

Osobiście też nie czekałem długo, dlatego jestem zdziwiony tym co piszecie.

Piostar #2770688 10/12/2008 05:30
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Znam to od wewnątrz i są takie przypadki. Nie jest ich dużo, ale się zdarzają. Ostatnio coraz częściej.

micha$ #2770721 10/12/2008 05:36
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Może mówimy o innych kredytach? Przy hipotecznym bym się nie spierał, bo może i faktycznie tyle trzeba czekać. Ale odnawialny to raczej od ręki (czyt. kilka dni).

Zresztą nieważne - osobiście tyle nie czekałem, a po tym "kryzysie" to kto wie, może i tyle trzeba będzie czekać.

Piostar #2770787 10/12/2008 05:55
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by pijanica
Originally Posted by Piostar
Lol blush co wypisujecie?
Uważasz, że kłamię? Albo na przykład nudzi mi się i piszę tylko po to by pisać?
Człowiek zapytał, to odpowiedziałem, a takie komentarze "Lol co wypisujecie?" to zachowaj dla siebie Jaśnie Panie.


Pozdrawiam laugh

Zapewniam Cię Mario że 2 miesiące to czekać nie będziesz na ten kredyt.

A jednak Piostar mial racje smile. Zlozylem wniosek w sobote, a juz dzis w godzinach obiadowych mialem decyzje w sprawie kredytu.
No nie wiem jak to jest - moze tez ma zwiazek to w jakim miescie ktos mieszka - nie mam pojecia wink.

Beerhouser #2771236 10/12/2008 10:16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
Originally Posted by Beerhouser
Ja mam problem z karta platnicza mBanku Visa electron debetowka z mozliwoscia placenia przez neta.
Otoz po kilku transakcjach w ciagu tygodnia wplacajac srodki na moneybookers w dniu dzisiejszym zostala zablokowana.
Z tego co pamietam limity mialem ustawione dosyc wysoko, wiec chyba nie to.
Bynajmniej przy wplacie do moneybookers pojawia sie zapytania o cel uzycia srodkow.
Uczciwie zaznaczalem iz zostana przeznaczone na cele zwiazane z hazardem.
Czy to moze byc powodem blokady ?

Nie chce mis ie do nich dzwonic narazie wink

Dzieki za odpowiedz.


Jednak to nie sa limity.
W zakladce blokady dotyczacych kard debetowych widnieje blokada nalorzona na pewna kwote i w jej opisie widnieje strona internetowa: www.ASK-IBS.COM [ask-ibs.com] z dopiskiem 'LONDON'

Wchodzilem na strone internetowa i nie dokonca rozumiem o co chodzi.Mozne ktos mial cos podobnego.Prosilbym o pomoc.


Z gory dzieki.

Beerhouser #2771299 10/12/2008 11:43
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
Aha i dodam iz mialo to miejsce kilka dni po wplacie srodkow do everest poker.

Nie bardzo wiem o co chodzi i jak moge ta blokade z tych pieniedzy i karty zdjac.
Niech ktos poradzi smile

Beerhouser #2771496 10/12/2008 16:27
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Moja rada zadzwoń na mLinię. Gdy pojawia się problem zawsze do nich dzwonię i zwykle problem jest rozwiązany od ręki bądź wiem o co chodzi. Pozdrawiam.

Beerhouser #2771511 10/12/2008 17:26
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by Beerhouser
Jednak to nie sa limity.
W zakladce blokady dotyczacych kard debetowych widnieje blokada nalorzona na pewna kwote i w jej opisie widnieje strona internetowa: www.ASK-IBS.COM [ask-ibs.com] z dopiskiem 'LONDON'

Wchodzilem na strone internetowa i nie dokonca rozumiem o co chodzi.Mozne ktos mial cos podobnego.Prosilbym o pomoc.


Z gory dzieki.

Z tego piszą na tej stronie to kwota została zablokowana "z powodów bezpieczeństwa" do czasu potwierdzenia Twojego konta.

micha$ #2776829 14/12/2008 04:25
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
A mam pytanie: ile czeka sie na pieniadze na rachunku po wplacie przez wpłatomat? (wplata dokonana dzis ok 19:40) . Czy ksiegowanie odbywa sie w konkretnych godzinach?

Cendruś #2776836 14/12/2008 04:28
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Pół godziny max. Przynajmniej u mnie.

Strona 13 z 20 1 2 11 12 13 14 15 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, aker, alfa, JelineK), 2,522 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,124
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1