BRAWO SEATTLE! Odzyskałem w WAS wiarę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ja natomiast nie straciłem wiary w Miami.
Wade jednak nie był w stanie zagrac na maksimum swoich mozliwości,a coachind Heatuff zrobił kilka grubuch błędów.
Do tego doskonała postawa niepierwszoplanowych graczy Sonics,czego nie da sie powiedzieć o benchu Miami.
Do kompletu doskonała,jak na nich,skuteczność Sonics.
Dlaczego tak nie "lecieli" w Orlando? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
To na podstawie loguff z meczu,nie miałem niestety mozliwości obejrzenia meczu w NBA+.
Naprawie ten bład dziś po południu,ale to juz nie to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Posredni wniosek z tego meczu jest chyba równiez taki,ze i w tym sezonie Wschód duzo słabszy od Zachodu,róznica sie pogłebia,bo w poprzednim sezonie nie była tak wyraźna.
Na ile punktów sie przekłada odpowie wtorkowy mecz Miami w Phoenix.
Borczi,nie było Cie w sobote,ale mam nadzieje,ze potwierdzenie naszej teorii w Nowym Orleanie zauważyłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish.