Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#277317 09/01/2005 21:18
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
miałem miec przerwę,ale nałóg to nałóg,zagrałem dubelka Denver i Miami.
Denverki u siebie grają solidnie a Houston każdy wie,miałem nie grać ich meczy,bo są na liscie pojechanych ale dzis czuje że Bryłki im wrzucą.
A cdo Miami to powoli przekonuje się do gangu Grubego i patrzac jak ostatnio Sonics obniżyli loty,nie pozostaje nic innego jak Miami,którzy napewno pamiętają porażke u siebie.

Bonus: Unibet
#277318 09/01/2005 21:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Moje suche typy na dzis to: New York, Phoenix, Seattle, Denver.Zobaczymy czy trafne.

#277319 09/01/2005 22:26
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
a ja mam nietypowa prosbe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
czy moglby mi ktos przedstawic argumenty, zeby nie zagrac -hp na nowy jork (-5pkt)??

amkwish glowkowales nad tym meczem??

#277320 09/01/2005 22:27
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Wszystko wskazuje na to,ze Dwayne Wade zagra za kilka godzin przeciw Seattle,wiec i ja zagram

SEA - MIA 2(-2,0)

Pozdrawiam

amkwish

#277321 09/01/2005 22:30
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
mam pytanko:

Czy w Gamebookers w typowaniu under/over w wynik meczu jest doliczana ewentualna dogrywka, czy obowiÄ…zuje wynik z regulaminowego czasu gry??. Chodzi o mecz z czwartku Milwaukee-Toronto.

#277322 09/01/2005 22:38
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
mam pytanko:

Czy w Gamebookers w typowaniu under/over w wynik meczu jest doliczana ewentualna dogrywka, czy obowiÄ…zuje wynik z regulaminowego czasu gry??. Chodzi o mecz z czwartku Milwaukee-Toronto.

z dogrywkÄ…

#277323 09/01/2005 22:39
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
Chyba tak, bo w wynikach nawet nie zaznaczono ze byla dogrywka.

#277324 09/01/2005 22:42
Dołączył: Apr 2004
Posty: 15
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 15
Quote
Aha- Seattle-20-11-0 ATS, Miami tylko 17-16-2 ATS
ATS odzwieciedla nie tylko sile zespolow ale tez wynika z presji obstawiajacych;-). shaq jest medialny i kupe ludzi obstawialo Miami przez niego. Bilans poczatkowy miami ats home jakies 1-9 ATS heh, a przegrali tylko z dallas (nie sprawdzam-w przyblizeniu tak bylo bylo).
Bilans W-L to jednak
Miami 27-8
Seattle 23-8
Dla mnie nobet ze wskazaniem na miami, seattle sie chyba jeszcze nie pozbiera.
Bardziej mi pasuje under.

Zgadzam sie z amkwishem co do Indiany.
Indiana pk
wczoraj przegrali z zespolem o skutecznosci 54%! ;-), czy nie za bardzo bronili czy oszczedzali sie - nieistotne(dla mnie argument za).
Rano strzelilem w dublu z NY pk (NY wczoraj nie podjeli walki w Cleveland z mysla o tym meczu mam nadzieje, bo porazka za wysoka)w BAW, a teraz w expekcie widze kurs 6,41 - grzech nie sprobowac.
Handicap -11 za duży, Phoenix po poworcie z serii wyjazdowej ma w perspektywie prestizowy mecz z Miami po dniu odpoczynku.

Pozdrawiam

#277325 09/01/2005 22:42
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Quote
z dogrywkÄ…
dzięki za szybką odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#277326 10/01/2005 00:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
Czy powrot Ewansa jest juz przesÄ…dzony??

#277327 10/01/2005 03:40
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Quote
Czy powrot Ewansa jest juz przesÄ…dzony??
Reggie Evans jednak dziś nie zagrał jeszcze, co zupełnie nie przeszkodziło Seattle wygrać zbiórki (39:37). Świetny mecz zwłaszcza Fortsona, który do 18 punktów dorzucił 10 zbiórek... i cztery celne wolne pod rząd w ostatniej minucie;) Miami skoncentrowała się na zatrzymaniu trzech najgrozniejszych zawodników rywali - Lewisa, Allena i Ridnoura... co im się nawet udało. Ta trójka trafiła z gry tylko 14 na 43 rzuty. Jednak godnie zastąpili ich pozostali Ponaddzwiękowcy - 24 na 36 rzutów w koszu!!! SUPER występ Radmanovica (27 punktów i 5 "trójek" + 7 zbiórek).

BRAWO SEATTLE! Odzyskałem w WAS wiarę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam.

Last edited by Borczi; 10/01/2005 03:41.
#277328 10/01/2005 06:13
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
BRAWO SEATTLE! Odzyskałem w WAS wiarę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ja natomiast nie straciłem wiary w Miami.
Wade jednak nie był w stanie zagrac na maksimum swoich mozliwości,a coachind Heatuff zrobił kilka grubuch błędów.
Do tego doskonała postawa niepierwszoplanowych graczy Sonics,czego nie da sie powiedzieć o benchu Miami.
Do kompletu doskonała,jak na nich,skuteczność Sonics.
Dlaczego tak nie "lecieli" w Orlando? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

To na podstawie loguff z meczu,nie miałem niestety mozliwości obejrzenia meczu w NBA+.
Naprawie ten bład dziś po południu,ale to juz nie to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Posredni wniosek z tego meczu jest chyba równiez taki,ze i w tym sezonie Wschód duzo słabszy od Zachodu,róznica sie pogłebia,bo w poprzednim sezonie nie była tak wyraźna.
Na ile punktów sie przekłada odpowie wtorkowy mecz Miami w Phoenix.

Borczi,nie było Cie w sobote,ale mam nadzieje,ze potwierdzenie naszej teorii w Nowym Orleanie zauważyłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish.

Last edited by amkwish; 10/01/2005 06:15.
#277329 10/01/2005 07:07
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
odnosnie under/over na dzisiaj wyszło mic coś takiego biorąc linie z pierwszego postu

portland -over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
indiana -under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
miami -under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
houston -over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

zagrałem to 2z4 za 100

pozdro

same overy dzisiejszej nocy gdyby lampe rzuciła 2pkt zamiast 10 to byłyby lepsze zniwa hehe



pozdrawiam

kardynal20

#277330 10/01/2005 07:20
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Po wczorajszym wyczynie mialem dzisiaj sobie odpuścić, ale symbolicznie zapodam 2 treasery (tez miałem ich nie grać):
1)
Golden State Warriors/Toronto Raptors (O 191.5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Golden State Warriors vs Toronto Raptors (-3) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Portland Trail Blazers vs New York Knicks (+0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Indiana Pacers/Phoenix Suns (U 218.5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Miami Heat/Seattle Supersonics (U 208) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
AKO 5,5
2)
Golden State Warriors/Toronto Raptors (O 191.5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Golden State Warriors vs Toronto Raptors (-3) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
AKO 2,0
KRAJAN
Podsumowanie:
Ogólnie treaseru spełniły swoją rolę (choć jeden nie podany przezemnie na forum do tyłu za sprawą overa w NY)
GS/TOR 87-109 (196pkt) - linia standardowa 198 -hp7,5
POR/NY 105-113 (218pkt) - -hp5,5
IND/PHO 89-124 (213pkt) - linia standardowa 212
MIA/SEA 98-108 (206pkt) - linia standardowa 201,5
Po 4 dniach (od środowej nocki) wreszcie wygrana - przynajmniej na lizaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam
KRAJAN

#277331 10/01/2005 07:29
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
same overy dzisiejszej nocy gdyby lampe rzuciła 2pkt zamiast 10 to byłyby lepsze zniwa hehe

rzucił

#277332 10/01/2005 10:12
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
Ja tam nie narzekam na forme Lampego ,bo dzieki jego 100% skutecznosci za 3 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> udalo mi sie dobrze overa wytypowac Brawo Maciek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, aker, Sensei, forty, latajaca_holenderka), 2,141 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,503
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1