Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10
#278201 26/01/2005 23:35
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
(NCAA) Bradley (-3) kurs 1.87 B&W

Bonus: Unibet
#278202 26/01/2005 23:39
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Wszyscy na Providence?
Ja nadal na "swoich",tyle juz dali mi zarobić,że musze im ufać:-)

Boston College pk

Pozdrawiam

amkwish

#278203 26/01/2005 23:50
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Witam,

Central Michigan +5
Northwestern +5
Auburn +7.5

Pozdrawiam
Feher

#278204 27/01/2005 02:38
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Wszyscy na Providence?
Ja nadal na "swoich",tyle juz dali mi zarobić,że musze im ufać:-)

Boston College pk

Pozdrawiam

amkwish

Boston College Eagles - Providence Friars 78-75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Ja im chyba jakis odpis zrobie ze swojego konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />,17 wygrana,0 przegranych,brawo Orzełki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#278205 27/01/2005 19:00
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Cześć,
mam pytanie do moderatora(ów):

czy mogę tu wklejać typy płatnych serwisów z Hameryki?
Pytam ponieważ np. na jednym z zagranicznych forów wolą nie wiedzieć a dyskutować. I mój post został wyedytowany.

Jeśli się zgodzicie pamiętajcie że typerzy serwisowi mają różną skuteczność. Można też sobie poobserwować i porównać ze swoimi typami.

Pozdrawiam
frend30

#278206 27/01/2005 19:24
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Jeśli nie to proszę o skasowanie tych dwóch postów

Pozdrawiam
frend30

#278207 27/01/2005 19:35
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Ja chetnie zobacze. Wreszcie bede mogl porownac sobie te oslawione typy z Hameryki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jesli mod nie pozwoli (<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) to prosze frend o priva, dzieki

#278208 27/01/2005 21:49
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
sorki ze tak znowu pytam, ale macie cos ciekawego na dzis?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#278209 27/01/2005 21:56
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Frend,ja nie mam nic przeciwko temu.
W sumie w tym temacie udziela sie kilka osób,tak więc zdania Twoje i Ghosta jest dla mnie wiążące.

Ja,szczerze, mówiąc,odkąd nie zagladam na fora z typami,mam lepsze wyniki:-),ale dla sportu można obejrzeć:P

BTW mod chetnie porówna swoją skuteczność z US-elite:-)
Moje staty są tu:
www.pewniak.net [pewniak.net]
(klik archiwum)
90% typów pochodzi z NCAAB

Pytanie tylko na jakim źródle Frend chcialby się oprzeć,ale On nam zaraz to wyjaśni.
Do dzieła Rafał:-)

Nie chce pisac nastepnego posta,więc podam swoje na dziś,przy czym zaznaczam,ze główne umieścilem juz w sieci i tutaj nie bedę powtarzał.

La Fayette 1 - bardzo dobry kurs 1,69
Denver -4,0
Pacific -1,0

Podobaja mi się jeszcze,szczęśliwy dla mnie ostatnio Murray(pk),"dwójeczka" na Dayton(1,75) i Arizona State -8,0.

Pewnie aż tyle nie zagram,ale na pewno z powyższych coś wybiorę.

Jeszcze jedno.
Najlepiej sprawdzają mi się duble z czystymi 1/2 (staram się by ako było w granicach 2,2-3,0),ale czasami posyłam też takie dziwactwo,jak "2P+2z3" i całkiem miło się sprawdza.
Duble na 2 spready to u mnie juz historia:-)

A jak Wy grywacie?

Pozdrawiam

amkwish

#278210 27/01/2005 22:36
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Kopiuję z maila:

NEVER WONG
Austin Peay

VSS Wins Comp (Utah Jazz Wed, Comps 3-0 This Week):
NCAA Washington +4 over Arizona


FREE WINNER FROM VEGASSI.COM
Thursday, January 27, 2005
COLLEGE BASKETBALL
Rice @ Hawaii
Pick: Hawaii -5

Free Winners for Thursday, January 27, 2005
NBA BASKETBALL
Charlotte @ Chicago
Pick: Charlotte +10

Super TommyC
4* Virginia Tech -2.5
3* Pacific +1

Sebastian-S. Florida
Computer Boys-Arizona
Northcoast-4* from Billy Coleman on Memphis
Northcoast Basketball Comp Line-3* from Young(Stud)Gun on Wake Forest

Young Gun Sports
5* GOM Arizona -2
3* Wake Forest -2.5
3* Memphis -3

College Basketball
Regular Plays:
* Buffalo
* New Orleans
* Washington
* Hawaii

Popatrzcie a zaraz wkleję kolejne

#278211 27/01/2005 22:41
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Następne

Master Sports
4 1/2 star Michigan
3 star South Florida
3 star Tulsa
3 star Cal. State Northridge
3 star Chicago Bulls

Plein Total:
Det/Ind Over

ATS Lock Club
5 units virginia tech -1
4 units santa clara -5 1/5
4 units stanford -9
3 units cal north.

gametime sports
3* ga tech,mid tenn st

slam dunk sports
arkansas little r

#278212 27/01/2005 22:43
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Źródło to email jaki dostaję na skrzynkę. Typy w 99% są płatne

Pozdrawiam
frend30

#278213 27/01/2005 23:11
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Kolejne

PPP
5% V.Tech and Arizona
4% S.Clara, Idaho, Niagara, Samford, Montana State
3% Denver, Hawaii

byran leonard
arkansas lr

Tallahassee:
Dayton Flyers -2.5
Denver Pioneers -4 (Game of the Week)

Billy Coleman
Mid Tenn St.

#278214 27/01/2005 23:13
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Info o kontuzjach:

Mid Ten ST - leading scorer Mike Dean (14 ppg) is out, MTSU struggling badly past 2 games

Port ST - Guard Schroeder out indefinitely, averages 10 pts per game and is 40/99 in 3 pt attempts. He just got injured last game

Cal - leading scorer Midgley is quest.

GT - Elder out after reaggravating hamstring, possibly out 2 more weeks.

SMU - starting forward Simpson (13 pts, 7 rebounds per game) is doubtful
star poing guard Bryan Hopkins is questionable with bad wrist, played last game and was 0-6 shooting.

Sienna - top player Michael Haddix is out(15 pts, 6.5 rebounds per game)

#278215 27/01/2005 23:19
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Co z tego wybrać?
dobre pytanie. Decyzja należy do Was ja gram:

Memphis U -3
California -1,5
Pacific pk
Cinncinati -10
S Diego +11,5
Ga tech over 158
Arizona St -7
UTEP -4

#278216 27/01/2005 23:32
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Już ostatnie:

Godspicks
South Florida +10
Rice +5

REDZONE SPORTS
wash huskies

Mike Neri
THREE STAR: 534 Arizona -4
THREE STAR: 554 St Mary's CA -10.5
THREE STAR: 562 Hawaii -5

Dr. Bob
3* Hawaii
2* stanford, Fullerton St, Montana St

Pozdrawiam
frend30

#278217 27/01/2005 23:40
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
No i ?

Napiszcie coś.

Fajnie byłoby gdyby Ktoś dysponujący wolnym czasem porobił staty np po tygodniu (niestety ja nie mam) i napisał który serwis wypadł dobrze.

Dla mnie osobiście ciekawy wydaje się typ
na
hawaii-5

Wyedytowałem bo mi się już pomieszało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Last edited by frend30; 27/01/2005 23:44.
#278218 27/01/2005 23:51
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Rany boskie,Frend więcej tego nie mialeś? :-)))

Ja,jak powiedziałem,nie biorę tego pod uwagę i nie swiadczy to o moim zadufaniu,ale....jest inny powód

kolesie do 50% klientów slą
GaTech
a do drugiej 50-tki
Wake Forest
Nie ufam takim za grosz.

BTW wczoraj przysłali Providence? :-)))

Jest jednak pewien sposób,jeżeli mozna to tak określic.
Zauważcie,że nie zdarzaja się im 3 złe typy z rzędu,jeżeli tak to baaaardzo rzadko.
Tak więc jak taki "serwis" robi 2 wtopy po kolei,to ja czasami gram grubo 3 typ,a jak nie wchodzi to 4 z progresem.
Działa-polecam.
Ja się tak bawie od roku z Madduxem.

#278219 27/01/2005 23:54
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Tak, to był typ z wiekszości serwisów i nie wszedł

#278220 28/01/2005 00:07
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Jakbys to Ty tego nie napisał Rafał,to nie uwierzyłbym:-)
Dla mnie Boston był najpewniejszym typem na wczoraj i jak widac,dobrze,ze nie patrzyłem jak typuja inni,bo może powstrzymalbym sie i nie zarobił,hehe.

Zastanawiam się na jakiej podstawie oni grali to Providence,nie znalazłem(poza wlasna halą i dluga seria zwycięstw Eagles)żadnych argumentów przeciw Bostonowi.

BTW zobaczymy jak będzie dziś w meczu topowym
GaTech - Wake Forest

Bardzo forsowane jest away,GT osłabione,ale nie dałbym na Forest ani centa.

Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma), 3,039 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,737
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1