|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670 |
(NCAA) Bradley (-3) kurs 1.87 B&W
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Wszyscy na Providence? Ja nadal na "swoich",tyle juz dali mi zarobić,że musze im ufać:-)
Boston College pk
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Witam,
Central Michigan +5 Northwestern +5 Auburn +7.5
Pozdrawiam Feher
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Wszyscy na Providence? Ja nadal na "swoich",tyle juz dali mi zarobić,że musze im ufać:-)
Boston College pk
Pozdrawiam
amkwish Boston College Eagles - Providence Friars 78-75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ja im chyba jakis odpis zrobie ze swojego konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />,17 wygrana,0 przegranych,brawo Orzełki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Cześć, mam pytanie do moderatora(ów):
czy mogę tu wklejać typy płatnych serwisów z Hameryki? Pytam ponieważ np. na jednym z zagranicznych forów wolą nie wiedzieć a dyskutować. I mój post został wyedytowany.
Jeśli się zgodzicie pamiętajcie że typerzy serwisowi mają różną skuteczność. Można też sobie poobserwować i porównać ze swoimi typami.
Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Jeśli nie to proszę o skasowanie tych dwóch postów
Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Ja chetnie zobacze. Wreszcie bede mogl porownac sobie te oslawione typy z Hameryki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jesli mod nie pozwoli (<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) to prosze frend o priva, dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
sorki ze tak znowu pytam, ale macie cos ciekawego na dzis?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Frend,ja nie mam nic przeciwko temu. W sumie w tym temacie udziela sie kilka osób,tak więc zdania Twoje i Ghosta jest dla mnie wiążące. Ja,szczerze, mówiąc,odkąd nie zagladam na fora z typami,mam lepsze wyniki:-),ale dla sportu można obejrzeć:P BTW mod chetnie porówna swoją skuteczność z US-elite:-) Moje staty są tu: www.pewniak.net [ pewniak.net] (klik archiwum) 90% typów pochodzi z NCAAB Pytanie tylko na jakim źródle Frend chcialby się oprzeć,ale On nam zaraz to wyjaśni. Do dzieła Rafał:-) Nie chce pisac nastepnego posta,więc podam swoje na dziś,przy czym zaznaczam,ze główne umieścilem juz w sieci i tutaj nie bedę powtarzał. La Fayette 1 - bardzo dobry kurs 1,69 Denver -4,0 Pacific -1,0 Podobaja mi się jeszcze,szczęśliwy dla mnie ostatnio Murray(pk),"dwójeczka" na Dayton(1,75) i Arizona State -8,0. Pewnie aż tyle nie zagram,ale na pewno z powyższych coś wybiorę. Jeszcze jedno. Najlepiej sprawdzają mi się duble z czystymi 1/2 (staram się by ako było w granicach 2,2-3,0),ale czasami posyłam też takie dziwactwo,jak "2P+2z3" i całkiem miło się sprawdza. Duble na 2 spready to u mnie juz historia:-) A jak Wy grywacie? Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Kopiuję z maila:
NEVER WONG Austin Peay
VSS Wins Comp (Utah Jazz Wed, Comps 3-0 This Week): NCAA Washington +4 over Arizona
FREE WINNER FROM VEGASSI.COM Thursday, January 27, 2005 COLLEGE BASKETBALL Rice @ Hawaii Pick: Hawaii -5
Free Winners for Thursday, January 27, 2005 NBA BASKETBALL Charlotte @ Chicago Pick: Charlotte +10
Super TommyC 4* Virginia Tech -2.5 3* Pacific +1
Sebastian-S. Florida Computer Boys-Arizona Northcoast-4* from Billy Coleman on Memphis Northcoast Basketball Comp Line-3* from Young(Stud)Gun on Wake Forest
Young Gun Sports 5* GOM Arizona -2 3* Wake Forest -2.5 3* Memphis -3
College Basketball Regular Plays: * Buffalo * New Orleans * Washington * Hawaii
Popatrzcie a zaraz wkleję kolejne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Następne
Master Sports 4 1/2 star Michigan 3 star South Florida 3 star Tulsa 3 star Cal. State Northridge 3 star Chicago Bulls
Plein Total: Det/Ind Over
ATS Lock Club 5 units virginia tech -1 4 units santa clara -5 1/5 4 units stanford -9 3 units cal north.
gametime sports 3* ga tech,mid tenn st
slam dunk sports arkansas little r
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Źródło to email jaki dostaję na skrzynkę. Typy w 99% są płatne
Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Kolejne
PPP 5% V.Tech and Arizona 4% S.Clara, Idaho, Niagara, Samford, Montana State 3% Denver, Hawaii
byran leonard arkansas lr
Tallahassee: Dayton Flyers -2.5 Denver Pioneers -4 (Game of the Week)
Billy Coleman Mid Tenn St.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Info o kontuzjach:
Mid Ten ST - leading scorer Mike Dean (14 ppg) is out, MTSU struggling badly past 2 games
Port ST - Guard Schroeder out indefinitely, averages 10 pts per game and is 40/99 in 3 pt attempts. He just got injured last game
Cal - leading scorer Midgley is quest.
GT - Elder out after reaggravating hamstring, possibly out 2 more weeks.
SMU - starting forward Simpson (13 pts, 7 rebounds per game) is doubtful star poing guard Bryan Hopkins is questionable with bad wrist, played last game and was 0-6 shooting.
Sienna - top player Michael Haddix is out(15 pts, 6.5 rebounds per game)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Co z tego wybrać? dobre pytanie. Decyzja należy do Was ja gram:
Memphis U -3 California -1,5 Pacific pk Cinncinati -10 S Diego +11,5 Ga tech over 158 Arizona St -7 UTEP -4
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Już ostatnie:
Godspicks South Florida +10 Rice +5
REDZONE SPORTS wash huskies
Mike Neri THREE STAR: 534 Arizona -4 THREE STAR: 554 St Mary's CA -10.5 THREE STAR: 562 Hawaii -5
Dr. Bob 3* Hawaii 2* stanford, Fullerton St, Montana St
Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
No i ?
Napiszcie coś.
Fajnie byłoby gdyby Ktoś dysponujący wolnym czasem porobił staty np po tygodniu (niestety ja nie mam) i napisał który serwis wypadł dobrze.
Dla mnie osobiście ciekawy wydaje się typ na hawaii-5
Wyedytowałem bo mi się już pomieszało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Last edited by frend30; 27/01/2005 23:44.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Rany boskie,Frend więcej tego nie mialeś? :-)))
Ja,jak powiedziałem,nie biorę tego pod uwagę i nie swiadczy to o moim zadufaniu,ale....jest inny powód
kolesie do 50% klientów slą GaTech a do drugiej 50-tki Wake Forest Nie ufam takim za grosz.
BTW wczoraj przysłali Providence? :-)))
Jest jednak pewien sposób,jeżeli mozna to tak określic. Zauważcie,że nie zdarzaja się im 3 złe typy z rzędu,jeżeli tak to baaaardzo rzadko. Tak więc jak taki "serwis" robi 2 wtopy po kolei,to ja czasami gram grubo 3 typ,a jak nie wchodzi to 4 z progresem. Działa-polecam. Ja się tak bawie od roku z Madduxem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Tak, to był typ z wiekszości serwisów i nie wszedł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Jakbys to Ty tego nie napisał Rafał,to nie uwierzyłbym:-) Dla mnie Boston był najpewniejszym typem na wczoraj i jak widac,dobrze,ze nie patrzyłem jak typuja inni,bo może powstrzymalbym sie i nie zarobił,hehe.
Zastanawiam się na jakiej podstawie oni grali to Providence,nie znalazłem(poza wlasna halą i dluga seria zwycięstw Eagles)żadnych argumentów przeciw Bostonowi.
BTW zobaczymy jak będzie dziś w meczu topowym GaTech - Wake Forest
Bardzo forsowane jest away,GT osłabione,ale nie dałbym na Forest ani centa.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|