|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Witam,
Jak bedzie tak jak wczoraj to zaczne robic statystyki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Oregon State +9 Arkansas State + 4.5 Virginia +1.5
Pozdrawiam Feher
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Co z tego wybrać? dobre pytanie. Decyzja należy do Was ja gram:
Memphis U -3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> California -1,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mój typ systemowy Pacific pk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Cinncinati -10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> S Diego +11,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ga tech over 158 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Arizona St -7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> UTEP -4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Razem z NBA na 11 typów 9 trafionych !!! System w NCAAB na razie mnie nie zawiódł od 4 kolejek, a jak będzie dziś zobaczymy. Jak widać nie wszystko złoto co się świeci i płatne typy też mogą doprowadzić do bankructwa. Po prostu musimy wspólnie wybierać te najlepsze Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Dziś gram:
Iona vs Marist (-3) for Game Canisius (+11.5) vs Fairfield for Game Yale vs Pennsylvania (-11) for Game mój typ systemowy
Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
@Feher
Fajnie by było gdybys robił staty. Jak tylko dziś dostanę info to wkleję.(maila dostaję od ok 22 do 24) Nie obiecuję że będzie to codziennie, ale na pewno często <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jeśli chodzi o typy w NBA to serwisy bardzo często wtapiają i wynika to chyba z większej nieprzewidywalności ligi zawodowej.(choć wczoraj większość grała na charlotte i detroit z handi) Dziś mało spotkań w NCAAB. Swoje typy przedstawiłem wyżej. Pułapką ze strony bukuff jest moim zdaniem spread w meczu marist z iona teraz wynosi -5/+5. Chcą żeby ludzie grali na Ionę. Ja już zagrałem Marist -3 , a myślę że będzie dwucyfrówka. Oczywiście to moje własne przemyślenia. Komentarze mile widziane.
Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Jeszcze info odnośnie Marist:
dziś do składu drużyny powraca obrońca Brandon Ellerbee
Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
czyli jak?? radzisz stawiac -5 na Marist??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Panowie, dziś niestety jeszcze nie mam nic na skrzynce (chyba ze względu na małą ilość meczy serwisy odpuściły), a za jakąś godzinkę kładę się spać (rano trzeba wstać do pracy) więc dziś prawdopodobnie nic nie wkleję.
Obiecuję za to że jutro na 99,9% COŚ będzie i razem wybierzemy najlepsze( W jedności siła) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
czyli jak?? radzisz stawiac -5 na Marist?? Nie mogę nic radzić, ale ja postawiłem. Co prawda -3 ale -5 też bym stawiał. Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Witam,
@frend30 - mialem na mysli jedynie swoj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bilans ale fajnie by bylo gdyby kazdy podawal swoj i nie tylko w tym temacie ale w innych rowniez
Iona +4
ATS 6-2
Pozdrawiam Feher
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Gratki Feher jednak Iona i to wyraźnie, ale za to system mnie nie zawiódł. Dziś sporo meczy, więc do dzieła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Na razie:
Clemson -1 mój system (zobaczymy czy dalej będzie działał)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
dzis sobie wstaje z rana i patze wyniki (i se mysle ze dobrze ze nie stawialem na Marist) uffff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Pozostałe typy z wcześniejszych na dziś:
Northern Illin +7.5 Northwestern +1 Xavier +3 Villanova -2.5 North Carolina -14.5 Massachusetts -2 NC Charlotte -7 Florida -8.5
Oczywiście to propozycje do przegadania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dziś skupiam się na NCAAB, a NBA odpuszczam(w NBA zagram jedynie system który mi przyszedł do głowy niedawno, ale to za symbolicznego $)
Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Jeszcze jedna gierka z akademickich, tym razem to futbol amerykański(nie zakładam nowego tematu bo to bez sensu) Gram:
College football North - South (New venue in Mobile,Al) Typ: South -1,5
Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Słuchajcie,nie da się ukryć,że w temacie zrobil sie niemały balagan. Proponowałbym,aby od 1 lutego założyc nowy i przestrzegać jednej żelaznej zasady - kazdy podaje maksimum 3 typy dziennie i sam prowadzi sobie statystyki. Co Wy na to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
ok, a co z typami "serwisowymi"? Podawać czy nie? No i pogadać na temat typów chyba można (na razie gram Clemson a tamte do dyskusji), bo jeśli nie to ..wysiadam.
Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Frend,a gdzie napisałem,że TYLKO typy??? Dyskutujmy,wklejajmy,nie ma p-wskazań:-)
Chodziło mi tylko ,by ostateczne typy były w ograniczonej ilości(może nie 3 a 5 dziennie).
Teraz macie coś ciekawego. Oto bilans Madduxa na wczoraj(ostatnie dni)
Friday Free Pick is New York Knicks -4.5 loss Thursday Free Pick is Idaho -1.5 loss Wednesday Free Pick is Fordham +7.5 WIN Tuesday Free Pick is Charlotte +4 loss Monday Free Pick is Oklahoma St. loss
Jak już pisałem jest niezmierna rzadkością,by mial 3 wtopy po kolei,a czterech pod rząd to od roku nie widziałem.
Tak więc z dużym prawdopodobieństwem dzisiejszy wejdzie:-) Koleś juz go przyslał,ale...usunął staty(chyba wstydliwe,jak na takiego "eksperta",hehe).
Ten typ to......
NORTHWESTERN +1,0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
To fajnie że typowałem również Northwestern. Co do pozostałych moich typów przekonany jestem najbardziej co do Floridy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ja polecam wszystkim zrobic sobie dubla(może byc ich więcej) z czystych 1/2. To naprawdę sie opłaca i jest to sposób zdecydowanie lepszy niz granie z handi. Gram tak od początku roku i nie narzekam - wynik na ogólnie dostepnym portalu:-)
W pinnacle na razie oferują tylko handi,ale za 3-4 godziny juz powinny być kursy na ML. Oczywiście,jeżeli handi jest -1/+1 to lepiej to zagrać po 1,91 ,np.w betandwin,ale w innym przypadku polecalbym 1,6-1,7 ML na doga niż -5,0 handi za 1,91.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
amkwish a gdzie własnie można grać NCAAB, ale bez handi?? Jakie buki dają taką możliwość?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|