Oregon State +9 Arkansas Stat..."> Oregon State +9 Arkansas Stat...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10
#278221 28/01/2005 00:16
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Witam,

Jak bedzie tak jak wczoraj to zaczne robic statystyki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Oregon State +9
Arkansas State + 4.5
Virginia +1.5

Pozdrawiam
Feher

Bonus: Unibet
#278222 28/01/2005 07:48
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Quote
Co z tego wybrać?
dobre pytanie. Decyzja należy do Was ja gram:

Memphis U -3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
California -1,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mój typ systemowy
Pacific pk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Cinncinati -10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
S Diego +11,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ga tech over 158 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Arizona St -7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
UTEP -4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Razem z NBA na 11 typów 9 trafionych !!!
System w NCAAB na razie mnie nie zawiódł od 4 kolejek, a jak będzie dziś zobaczymy.

Jak widać nie wszystko złoto co się świeci i płatne typy też mogą doprowadzić do bankructwa. Po prostu musimy wspólnie wybierać te najlepsze

Pozdrawiam
frend30

#278223 28/01/2005 08:12
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Dziś gram:

Iona vs Marist (-3) for Game
Canisius (+11.5) vs Fairfield for Game
Yale vs Pennsylvania (-11) for Game mój typ systemowy

Pozdrawiam
frend30

#278224 28/01/2005 13:09
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
@Feher

Fajnie by było gdybys robił staty. Jak tylko dziś dostanę info to wkleję.(maila dostaję od ok 22 do 24) Nie obiecuję że będzie to codziennie, ale na pewno często <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jeśli chodzi o typy w NBA to serwisy bardzo często wtapiają i wynika to chyba z większej nieprzewidywalności ligi zawodowej.(choć wczoraj większość grała na charlotte i detroit z handi)
Dziś mało spotkań w NCAAB. Swoje typy przedstawiłem wyżej. Pułapką ze strony bukuff jest moim zdaniem spread w meczu marist z iona teraz wynosi -5/+5. Chcą żeby ludzie grali na Ionę. Ja już zagrałem Marist -3 , a myślę że będzie dwucyfrówka. Oczywiście to moje własne przemyślenia.
Komentarze mile widziane.

Pozdrawiam
frend30

#278225 28/01/2005 17:10
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Jeszcze info odnośnie Marist:

dziś do składu drużyny powraca obrońca Brandon Ellerbee

Pozdrawiam
frend30

#278226 28/01/2005 21:37
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
czyli jak?? radzisz stawiac -5 na Marist??

#278227 28/01/2005 21:39
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Panowie,
dziś niestety jeszcze nie mam nic na skrzynce (chyba ze względu na małą ilość meczy serwisy odpuściły), a za jakąś godzinkę kładę się spać (rano trzeba wstać do pracy) więc dziś prawdopodobnie nic nie wkleję.

Obiecuję za to że jutro na 99,9% COŚ będzie i razem wybierzemy najlepsze( W jedności siła) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .

Pozdrawiam
frend30

#278228 28/01/2005 21:40
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Quote
czyli jak?? radzisz stawiac -5 na Marist??

Nie mogę nic radzić, ale ja postawiłem. Co prawda -3 ale -5 też bym stawiał.

Pozdrawiam
frend30

#278229 28/01/2005 22:27
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Witam,

@frend30 - mialem na mysli jedynie swoj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bilans ale fajnie by bylo gdyby kazdy podawal swoj i nie tylko w tym temacie ale w innych rowniez

Iona +4

ATS 6-2

Pozdrawiam
Feher

#278230 29/01/2005 06:12
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Gratki Feher
jednak Iona i to wyraźnie, ale za to system mnie nie zawiódł.
Dziś sporo meczy, więc do dzieła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
frend30

#278231 29/01/2005 08:06
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Na razie:

Clemson -1 mój system (zobaczymy czy dalej będzie działał)

#278232 29/01/2005 08:23
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
dzis sobie wstaje z rana i patze wyniki (i se mysle ze dobrze ze nie stawialem na Marist) uffff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#278233 29/01/2005 10:40
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pozostałe typy z wcześniejszych na dziś:

Northern Illin +7.5
Northwestern +1
Xavier +3
Villanova -2.5
North Carolina -14.5
Massachusetts -2
NC Charlotte -7
Florida -8.5

Oczywiście to propozycje do przegadania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dziś skupiam się na NCAAB, a NBA odpuszczam(w NBA zagram jedynie system który mi przyszedł do głowy niedawno, ale to za symbolicznego $)

Pozdrawiam
frend30

#278234 29/01/2005 11:03
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Jeszcze jedna gierka z akademickich, tym razem to futbol amerykański(nie zakładam nowego tematu bo to bez sensu)
Gram:

College football
North - South (New venue in Mobile,Al)
Typ: South -1,5

Pozdrawiam
frend30

#278235 29/01/2005 11:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Słuchajcie,nie da się ukryć,że w temacie zrobil sie niemały balagan.
Proponowałbym,aby od 1 lutego założyc nowy i przestrzegać jednej żelaznej zasady - kazdy podaje maksimum 3 typy dziennie i sam prowadzi sobie statystyki.
Co Wy na to?

#278236 29/01/2005 11:09
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
ok,
a co z typami "serwisowymi"? Podawać czy nie?
No i pogadać na temat typów chyba można (na razie gram Clemson a tamte do dyskusji), bo jeśli nie to ..wysiadam.

Pozdrawiam
frend30

#278237 29/01/2005 11:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Frend,a gdzie napisałem,że TYLKO typy???
Dyskutujmy,wklejajmy,nie ma p-wskazań:-)

Chodziło mi tylko ,by ostateczne typy były w ograniczonej ilości(może nie 3 a 5 dziennie).

Teraz macie coś ciekawego.
Oto bilans Madduxa na wczoraj(ostatnie dni)

Friday Free Pick is New York Knicks -4.5 loss
Thursday Free Pick is Idaho -1.5 loss
Wednesday Free Pick is Fordham +7.5 WIN
Tuesday Free Pick is Charlotte +4 loss
Monday Free Pick is Oklahoma St. loss

Jak już pisałem jest niezmierna rzadkością,by mial 3 wtopy po kolei,a czterech pod rząd to od roku nie widziałem.

Tak więc z dużym prawdopodobieństwem dzisiejszy wejdzie:-)
Koleś juz go przyslał,ale...usunął staty(chyba wstydliwe,jak na takiego "eksperta",hehe).

Ten typ to......

NORTHWESTERN +1,0

#278238 29/01/2005 11:27
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
To fajnie że typowałem również Northwestern. Co do pozostałych moich typów przekonany jestem najbardziej co do Floridy

#278239 29/01/2005 11:46
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ja polecam wszystkim zrobic sobie dubla(może byc ich więcej) z czystych 1/2.
To naprawdę sie opłaca i jest to sposób zdecydowanie lepszy niz granie z handi.
Gram tak od początku roku i nie narzekam - wynik na ogólnie dostepnym portalu:-)

W pinnacle na razie oferują tylko handi,ale za 3-4 godziny juz powinny być kursy na ML.
Oczywiście,jeżeli handi jest -1/+1 to lepiej to zagrać po 1,91 ,np.w betandwin,ale w innym przypadku polecalbym 1,6-1,7 ML na doga niż -5,0 handi za 1,91.

#278240 29/01/2005 12:09
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
amkwish a gdzie własnie można grać NCAAB, ale bez handi?? Jakie buki dają taką możliwość?

Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, aker), 2,759 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,856
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1