Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
Ciekwae szczegolnie jak na tamte lata

http://www.smog.pl/wideo/22722/parkour_narodzil_sie_w_latach_30_tych/

To co powyzej do wykasowania

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Wreszcie ktoś się głośno zajął (prawie) największą ściemą XXI wieku - http://www.wiadomosci24.pl/artykul/globalne_nieocieplenie_nowy_raport_naukowcow_83713.html

Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
tak na marginesie nie wiem czy slyszeliscie że za około 50 lat (daj Bóg zebysmy wszyscy dożyli wink ) temperatura w naszej strefie ma SPAŚĆ o około 10 stopni w poszczególnych porach roku tzn lato max 20, zima -20 w dzien itd. a wszystko paradoksalnie przez topniejący teraz lód i ochładzanie i "osładzanie" się prądu płnatlantyckiego

ot taka ciekawostka ciekawe czy sie sprawdzi wink

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
ja słyszałem, że w 2006 ma być dzień szatana i będzie koniec świata

Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
aa tak przy okazji polecam na długie zimowe wieczory ciekawą "odmianę" Wikipedii smile

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Strona_główna

niebosko jest opisana Czarnogóra laugh

"Każdy Czarnogórzec pięć razy dziennie jest wzywany ze szczytu Czarnej Góry do rzucania obelg w stronę Serbii. Czarnogóra byłą pierwszym krajem, jaki powstał na świecie. Nigdy nikt go nie podbił, ewentualnie sam wchodził w małżeństwo z rozsądku, nawet jeśli myślał, że podbiło Czarnogórę Językiem urzędowym od wielu wieków w Czarnogórze jest serbsko-turecko-chorwacko-hercegowiński, znany też jako gwara czarnogórska. W tym języku słowo Serbia oznacza „zło największe”, a Serb „zło wcielone” oł dżijzes grin papa

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Czytałem niedawno wywiad z profesorem w którymś z polskich serwisów. Było tam sporo informacji. M. in. że ilość wytworzonego przez "człowieka" CO2 wynosi ok. 4,7% całości na świecie oraz były podane historyczne wskazania tych ociepleń i wyziębień.

Ryan20 - to o cyzm piszesz już było bodajże w XVIII wieku, ale nie jestem pewny.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by Ryan20
niebosko jest opisana Czarnogóra laugh

Nie jest tam tak źle tongue
Byłem w tym roku...

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
co do globalnego ocieplenia to polecam obejrzeć
Great Global Warming Swindle
dostępny na torrentach i są polskie napisy
wszystko ładnie opisane i oparte na dowodach

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
poszlibyście na to i do 1 wagoniku ??

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
shocked Słabo mi się zrobiło od samego patrzenia...

Ale to trzeba mieć nerwy... A dodatkowo wszystko się trzęsie i telepie. Mam dziwne wrażenie, że sporo osób widzi całe swoje życie przed oczami...

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Originally Posted by micha$
Mam dziwne wrażenie, że sporo osób widzi całe swoje życie przed oczami...

życie jak życie, ale poprzedzający zabawę posiłek na pewno wink

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by pawel Wafel
poszlibyście na to i do 1 wagoniku ??
jasne, ze tak! smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by micha$
shocked Słabo mi się zrobiło od samego patrzenia...

Ale to trzeba mieć nerwy... A dodatkowo wszystko się trzęsie i telepie. Mam dziwne wrażenie, że sporo osób widzi całe swoje życie przed oczami...

Super sprawa, podobna kolejka jest w Cedar Pointcie w USA tuż przy granicy z Kanadą, niestety nie miałem okazji się nią przejechać bo w kolejce trzeba było czekać ok 3 godziny. Na owe czasy (2004 rok) była to najszybszy roller coaster na świecie, jego prędkość dochodziła do prawie 200km/h. Żałuje że nie miałem na tyle cierpliwości żeby ustawić się w kolejce i doświadczyć na sobie tej "przygody" ale jak patrzyłem z boku na ludzi biorących udział już w rajdzie to gemby wykrzywiało im na wszystkie strony. Wiele w stanach jest bardzo fajnych kolejek górskich i roller coasterów, na początku jest strach ale pozniej nie mozesz sie doczekac kolejnego razu i wrażeń ciągle CI mało smile

http://en.wikipedia.org/wiki/File:GL-X-Flight.jpg - to mój pierwszy w życiu roller coaster na którym miałem okazję się przejechać. Rajd trwa ok 2 minuty praktycznie cały czas lecisz (jedziesz) z twarzą do dołu, tuż nad ziemią - po tym pierwszym razie miałem ręce zbielałe od kurczowego ściskania uchwytów (bałem się że wypadnę), a z biegiem czasu i kolejnymi przejażdzkami już nie dośc że jeździłem "bez trzymanki" to jeszcze nagrywałem aparatem wszsytko dookoła wink

Ogólnie zabawa jest przednia na tego typu ustrojstwach, pierwszy raz to strach i ogromna adrenalina, a później już tylko adrenalina smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Quote
Mirek Szymkowiak o swojej karierze:

Część I [polskatimes.pl]
Część II [polskatimes.pl]
Część III [polskatimes.pl]

Myślę, że warto poczytać o największych sukcesach i klęskach polskiej piłki ostatniej dekady, widzianych oczami ich uczestnika.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Baqu, nie ma takiego artykuly...

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
cholera szkoda :/ jeszcze dzisiaj czytałem...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
co nie ma, jak nie ma, wszystko jest tongue

http://74.125.77.132/search?q=cache...&cd=1&gl=pl&client=firefox-a
http://74.125.77.132/search?q=cache...&cd=4&gl=pl&client=firefox-a
http://74.125.77.132/search?q=cache...&cd=5&gl=pl&client=firefox-a

numery stron na dole przelaczamy z wcisnietym CTRL, wtedy komunikat o niebytnosci artykulu otwiera sie w oddzielnej karcie nie wadzac niczemu.
no to do lektury smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Baqu świetny artykuł piwo

'W Łodzi znalazłem również żonę. Agnieszka mieszkała w pobliżu i miała psa Hadżiego. Któregoś dnia siedziałem w domu i przez otwarte okno usłyszałem, że ktoś woła - "Hadżi, Hadżi". '

laugh bez obrazy Hagi

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by _Korver_
Baqu świetny artykuł piwo

'W Łodzi znalazłem również żonę. Agnieszka mieszkała w pobliżu i miała psa Hadżiego. Któregoś dnia siedziałem w domu i przez otwarte okno usłyszałem, że ktoś woła - "Hadżi, Hadżi". '

laugh bez obrazy Hagi


laugh

ja jestem Hagi nie Hadżi grin

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1