|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Neteller to sobie ladnie liczy... Wyplacam od buka 2500$ na konto netellera w funtach i otrzymalem 1530 futny  Przelicznik wczoraj byl 1,48 a oni wzieli policzyli po ponad 1,6  Staram sie to wyjasnic i licze ze to po prostu blad...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 352 |
Witam
Mozecie mi pomóc, jezeli wpłace z Netellera do jakiegos buka załóżmy 1000PLN a pozniej bede chciał wypłacic to czy wpłaty i wypłaty(do buków i z buków) są po takim samym kursie???
Dziękuje i pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
no jesli masz wszedzie w tej samej walucie to tak, jesli masz inna walute u bukow a inna w netku to ladnie na Tobie zarobia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Te różnice w kursach walutowych kasują buki czy to Neteller pobiera tę opłatę za przewalutowanie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Te różnice w kursach walutowych kasują buki czy to Neteller pobiera tę opłatę za przewalutowanie? buki, co innego w przypadku mb, tam oni zdzieraja  robilem wplate to policzylo mi euro po kursie 4,2, wyplacalem to policzylo po 3.98  (w tym samym dniu) jedno jest pewne...nie oplaca sie miec innej waluty w mb czy netellerze, a inna w bukach, bo tak czy tak ktos nas okrada
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
No właśnie. Ciekawe kiedy Neteller zacznie oferować karty w PLN bo wtedy prowadzenie konta w tej walucie będzie się opłacało - nie będzie przewalutowania przy transakcjach z bukami ani przy zakupach na kartę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Dla przyklady wyplaca sie od buka 1000$ na konto netellera w funtach i buk wysyla 1k $, natomiast neteller bierze z tego 1k $ 2,5% oraz przelicza po kursie wymiany(na ich korzysc). tak mi ktos z netellera tlumaczyl, czemu mialem taka strate w przypadku jednej transakcji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Czyli wychodzi na to, że to NT zbiera żniwa z tego typu operacji a nie buk?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Czyli wychodzi na to, że to NT zbiera żniwa z tego typu operacji a nie buk? to zalezy w jakiej walucie mamy konto u buka, jesli w walucie oblugiwanej przez netellera to wtedy neteller pobiera prowizje, jesli u buka mamy walute, ktorej neteller nie obluguje to wtedy buk sobie "przelicza" to odpowiednio
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
[quote=Conrad] buki, co innego w przypadku mb, tam oni zdzieraja  robilem wplate to policzylo mi euro po kursie 4,2, wyplacalem to policzylo po 3.98  (w tym samym dniu) tak jest w prawie kazdym buku czy poker roomie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,120 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,120 Likes: 9 |
Witam,
Chcialbym sie dowiedziec co mozna wyslac do netellera zamiast rachunkow za prad, telefon itp? Nie wiem czemu, ale nagle po wielu latach zachcialo im sie znowu scanow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
najlepiej wyciag z banku ktory masz zarejstrowany w Neteller
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,120 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,120 Likes: 9 |
Dzieki, sprobuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469 |
ktory buk aktualnie pozwala na depozyt MB i wyplate neteller? wiem, ze centrebet, GB zalezy od kwoty i ich widzimisie. exp, uni odpada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
Panowie mam pytanie, szukalem ale nie moge sobie tego ulozyc w jedna calosc. Konto mam juz dosc dlugo, ale nigdy go nie uzywalem, ostatnio postanowilem wplacic troche grosza do Betfair za pomoca wlasnie Netellera. No i udalo sie, ale teraz chcialem podniesc status konta do statusu Extended. Zweryfikowalem rachunek bankowy, wplacili mi taka jakas mala sumke i potwierdzilem ja na stronie, pozniej jeszcze dzownili do mnie w celu potwierdzenia jakis danych... Teraz na stronie Netellera wisi mi w zakladce podnoszenia statusu rachunku taki jeden punkt na czarno: "3. W celu potwierdzenia podanych przez Ciebie informacji skontaktuje się z Tobą telefonicznie przedstawiciel firmy NETELLER." Nie rozumiem tylko po co skoro juz dzownili potwierdzac jakies dane, aha ta informacja wisi od Nowego Roku. Nie slalem im zadnych rachunkow czy moze trzeba? Pani na czacie ani Pan przez telefon tez nieczego takiego nie chcieli... Prosze niech mi ktos wyjasni jak to wszystko przebiega, kto juz przez to przechodzil  Dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
pewnie te weryfikacje robiles dosc dawno, wyslij skan rachunku, do mnie sie nie dodzwonili bo komorka wylaczona a mimo to zweryfikowali konto bez rozmow
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Hmm, ostatnio zniknęła mi opcja wypłacania na starą kartę? Czy innym (którzy mają obie) też to się stało?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690 |
Czy istnieje możliwość wpłacania kasy na tą karte net+? Chodzi mi dokładnie o zwrot kaucji za wynajęty samochód
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Hmm, ostatnio zniknęła mi opcja wypłacania na starą kartę? Czy innym (którzy mają obie) też to się stało? Mam to samo. Zrobili to w kiepskim stylu,zero informacji odpowiedzi z supportu juz ponad 48h nie mozna sie doczekac. Mysle ze bedzie trzeba pogodzic sie z nowa karta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
UUu... to widze ze tylko ja jestem "szczesliwcem". Wyplacalem wczoraj na karte i wszystko bylo ok..Pieniadze dzis na karcie. Dzis dalej widze opcje wyplaty na stara karte. Oczywiscie mam obie aktywne. Pozdr.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|