Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14
Conrad #2788228 21/12/2008 03:17
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Neteller to sobie ladnie liczy... Wyplacam od buka 2500$ na konto netellera w funtach i otrzymalem 1530 futny smirk Przelicznik wczoraj byl 1,48 a oni wzieli policzyli po ponad 1,6 smirk

Staram sie to wyjasnic i licze ze to po prostu blad...

Bonus: Unibet
connor #2798981 28/12/2008 22:35
Dołączył: Aug 2006
Posty: 352
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 352
Witam

Mozecie mi pomóc, jezeli wpłace z Netellera do jakiegos buka załóżmy 1000PLN a pozniej bede chciał wypłacic to czy wpłaty i wypłaty(do buków i z buków) są po takim samym kursie???

Dziękuje i pozdrawiam

URSUS #2798986 28/12/2008 22:37
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
no jesli masz wszedzie w tej samej walucie to tak, jesli masz inna walute u bukow a inna w netku to ladnie na Tobie zarobia.

connor #2799732 29/12/2008 01:23
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Te różnice w kursach walutowych kasują buki czy to Neteller pobiera tę opłatę za przewalutowanie?

Conrad #2799806 29/12/2008 01:50
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Conrad
Te różnice w kursach walutowych kasują buki czy to Neteller pobiera tę opłatę za przewalutowanie?

buki, co innego w przypadku mb, tam oni zdzieraja laugh robilem wplate to policzylo mi euro po kursie 4,2, wyplacalem to policzylo po 3.98 laugh (w tym samym dniu)

jedno jest pewne...nie oplaca sie miec innej waluty w mb czy netellerze, a inna w bukach, bo tak czy tak ktos nas okrada


yaaho #2799829 29/12/2008 02:03
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
No właśnie. Ciekawe kiedy Neteller zacznie oferować karty w PLN bo wtedy prowadzenie konta w tej walucie będzie się opłacało - nie będzie przewalutowania przy transakcjach z bukami ani przy zakupach na kartę. wink

Conrad #2799866 29/12/2008 02:23
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Dla przyklady wyplaca sie od buka 1000$ na konto netellera w funtach i buk wysyla 1k $, natomiast neteller bierze z tego 1k $ 2,5% oraz przelicza po kursie wymiany(na ich korzysc). tak mi ktos z netellera tlumaczyl, czemu mialem taka strate w przypadku jednej transakcji.

connor #2799887 29/12/2008 02:33
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Czyli wychodzi na to, że to NT zbiera żniwa z tego typu operacji a nie buk?

Conrad #2799948 29/12/2008 02:58
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Conrad
Czyli wychodzi na to, że to NT zbiera żniwa z tego typu operacji a nie buk?

to zalezy w jakiej walucie mamy konto u buka, jesli w walucie oblugiwanej przez netellera to wtedy neteller pobiera prowizje, jesli u buka mamy walute, ktorej neteller nie obluguje to wtedy buk sobie "przelicza" to odpowiednio

yaaho #2800736 29/12/2008 17:50
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by yaaho
[quote=Conrad]

buki, co innego w przypadku mb, tam oni zdzieraja laugh robilem wplate to policzylo mi euro po kursie 4,2, wyplacalem to policzylo po 3.98 laugh (w tym samym dniu)

tak jest w prawie kazdym buku czy poker roomie

Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Witam,

Chcialbym sie dowiedziec co mozna wyslac do netellera zamiast rachunkow za prad, telefon itp? Nie wiem czemu, ale nagle po wielu latach zachcialo im sie znowu scanow.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
najlepiej wyciag z banku ktory masz zarejstrowany w Neteller

Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Dzieki, sprobuje wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
ktory buk aktualnie pozwala na depozyt MB i wyplate neteller?
wiem, ze centrebet, GB zalezy od kwoty i ich widzimisie.
exp, uni odpada.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Panowie mam pytanie, szukalem ale nie moge sobie tego ulozyc w jedna calosc.

Konto mam juz dosc dlugo, ale nigdy go nie uzywalem, ostatnio postanowilem wplacic troche grosza do Betfair za pomoca wlasnie Netellera. No i udalo sie, ale teraz chcialem podniesc status konta do statusu Extended. Zweryfikowalem rachunek bankowy, wplacili mi taka jakas mala sumke i potwierdzilem ja na stronie, pozniej jeszcze dzownili do mnie w celu potwierdzenia jakis danych...

Teraz na stronie Netellera wisi mi w zakladce podnoszenia statusu rachunku taki jeden punkt na czarno:

"3. W celu potwierdzenia podanych przez Ciebie informacji skontaktuje się z Tobą telefonicznie przedstawiciel firmy NETELLER."

Nie rozumiem tylko po co skoro juz dzownili potwierdzac jakies dane, aha ta informacja wisi od Nowego Roku.

Nie slalem im zadnych rachunkow czy moze trzeba? Pani na czacie ani Pan przez telefon tez nieczego takiego nie chcieli...

Prosze niech mi ktos wyjasni jak to wszystko przebiega, kto juz przez to przechodzil smile

Dzieki wink

Exp #2810071 05/01/2009 02:55
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
pewnie te weryfikacje robiles dosc dawno, wyslij skan rachunku, do mnie sie nie dodzwonili bo komorka wylaczona a mimo to zweryfikowali konto bez rozmow

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Hmm, ostatnio zniknęła mi opcja wypłacania na starą kartę? Czy innym (którzy mają obie) też to się stało?

Conrad #2833215 15/01/2009 03:18
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
Czy istnieje możliwość wpłacania kasy na tą karte net+? Chodzi mi dokładnie o zwrot kaucji za wynajęty samochód

Conrad #2833394 15/01/2009 04:41
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Originally Posted by Conrad
Hmm, ostatnio zniknęła mi opcja wypłacania na starą kartę? Czy innym (którzy mają obie) też to się stało?

Mam to samo. Zrobili to w kiepskim stylu,zero informacji odpowiedzi z supportu juz ponad 48h nie mozna sie doczekac.
Mysle ze bedzie trzeba pogodzic sie z nowa karta.

Marcin #2833960 15/01/2009 06:38
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
UUu... to widze ze tylko ja jestem "szczesliwcem". Wyplacalem wczoraj na karte i wszystko bylo ok..Pieniadze dzis na karcie. Dzis dalej widze opcje wyplaty na stara karte. Oczywiscie mam obie aktywne. Pozdr.

Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, rafal08, aker, Lukasz111, forty), 2,823 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,361
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1