|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 895
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 895 |
Jasim Buric piłkarzem Lecha Poznań
http://www.lechpoznan.pl/art,11000,jasim_buric_pilkarzem_lecha_pozna_.htm
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
sorry za post pod postem
Franek wraca do Jagiellonii !!! Meganiespodziankę przyszykowali włodarze naszego klubu swoim kibicom, po 15-latach Tomek Frankowski ponownie założy żółto-czerwoną koszulkę. W dniu dzisiejszym dopięte zostały wszystkie szczegóły 2-letniego kontraktu, na którym popularny Franek złoży jutro swój podpis. Konferencja prasowa z Tomkiem odbędzie się we wtorek, w siedzibie klubu o godz. 15.00.
jagiellonia.pl mocno paka się kroi w Jagielloni  spektakularne powroty  jeszcze jakby się udało nakłonić do gry w Jadze Marka Citke bądź Mariusza Piekarskiego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
jeszcze jakby się udało nakłonić do gry w Jadze Marka Citke Citko ma bana w Jadze za całowanie eL-ki  więc na pewno nie wróci
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
jeszcze jakby się udało nakłonić do gry w Jadze Marka Citke Citko ma bana w Jadze za całowanie eL-ki  więc na pewno nie wróci tego to nie pamiętam  ale chwała mu za to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Łuuhuhuhuuhuh panowie sorry za zboczenie z wątku ale wbijajcie do Unibeta !!! kasyno >>> Zalogujcie się do kasyna i w grze CHAMPION OF THE TRACK macie 5 darmowych spinów. jak ktoś podał w temacie UNIBET
5 darmowych kręceń trafiłem z tego 262 Euro !!! SZOK
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Legia oferuje Gargule dużo lepsze warunki finansowe. 250tys. euro za podpisanie kontraktu i 300tys. za rok gry. To naprawdę są bardzo dobre warunki. Wisła daje mniej, ale kontrakt o rok dłuższy (na 3 lata). Co do Rogera to ma być transakcja wiązana. Przychodzi Garguła, odchodzi Roger. Ponoć Dynamo Moskwa daje 2mln euro, a Panathinaikos 3, ale są to prasowe newsy więc różnie z tym może być. Jeśli Garguła wybierze Wisłę to będzie znaczyć, że boi się rywalizacji. Bo nie od dziś wiadomo, że w Wiśle najwyższa pora na porządki. Wtedy mogliby zacząć budowanie nowego składu od Garguły. To co mi się w Legii podoba to to, że w tej rundzie jakoś bardziej są zainteresowani polskimi zawodnikami. Garguła, Gancarczyk, Ostrowski, Krzynówek (mam nadzieję, że to plotka), Celeban. Pomijam to, czy się nadają, czy nie. Może w końcu skończy się sytuacja, że w większości grali stranieri. Dzisiaj kontakt podpisał Jarzębowski  Oby tylko Machowski nie zbliżał się do niego  Przy nim niech Vukovic schowa swoją miłość do (L), bo tylko naraża się na śmieszność. Jeszcze słówko nt. transferów Lecha. Oby tylko nie powtórzyła się sytuacja z Legii. Najpierw po sukcesie Rogera i Edsona sprowadzono Eltona, Alcantarę i Juniora. Teraz po Astizie - Tito, Arru i Descargę. Choć ten ostatni akurat papiery na granie ma. Swoją drogą ilu Polaków będzie grać w Lechu? 4,5?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Legia oferuje Gargule dużo lepsze warunki finansowe. 250tys. euro za podpisanie kontraktu i 300tys. za rok gry. To naprawdę są bardzo dobre warunki. Wisła daje mniej, ale kontrakt o rok dłuższy (na 3 lata). Co do Rogera to ma być transakcja wiązana. Przychodzi Garguła, odchodzi Roger. Ponoć Dynamo Moskwa daje 2mln euro, a Panathinaikos 3, ale są to prasowe newsy więc różnie z tym może być. Jeśli Garguła wybierze Wisłę to będzie znaczyć, że boi się rywalizacji. Bo nie od dziś wiadomo, że w Wiśle najwyższa pora na porządki. Wtedy mogliby zacząć budowanie nowego składu od Garguły. To co mi się w Legii podoba to to, że w tej rundzie jakoś bardziej są zainteresowani polskimi zawodnikami. Garguła, Gancarczyk, Ostrowski, Krzynówek (mam nadzieję, że to plotka), Celeban. Pomijam to, czy się nadają, czy nie. Może w końcu skończy się sytuacja, że w większości grali stranieri. Dzisiaj kontakt podpisał Jarzębowski  Oby tylko Machowski nie zbliżał się do niego  Przy nim niech Vukovic schowa swoją miłość do (L), bo tylko naraża się na śmieszność. Jeszcze słówko nt. transferów Lecha. Oby tylko nie powtórzyła się sytuacja z Legii. Najpierw po sukcesie Rogera i Edsona sprowadzono Eltona, Alcantarę i Juniora. Teraz po Astizie - Tito, Arru i Descargę. Choć ten ostatni akurat papiery na granie ma. Swoją drogą ilu Polaków będzie grać w Lechu? 4,5? swoją drogą byłoby głupotą przegrać walkę o Gargułę tylko dlatego że Trzeciak zaproponował mu tylko 2 lata kontraktu ??? zresztą powinni mu conajmniej 3 lata zaoferować...co nagle Trzeciak trzęsie portami ze strachu...Arrubarene zakontraktowali na 3 lata płacąc mu niebotyczną gażę....ja tu QRVA czegoś nie rozumiem...ten Trzeciak to naprawdę jest jeb%%%ty....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
Legia oferuje Gargule dużo lepsze warunki finansowe. 250tys. euro za podpisanie kontraktu i 300tys. za rok gry. To naprawdę są bardzo dobre warunki. Wisła daje mniej, ale kontrakt o rok dłuższy (na 3 lata). Co do Rogera to ma być transakcja wiązana. Przychodzi Garguła, odchodzi Roger. Ponoć Dynamo Moskwa daje 2mln euro, a Panathinaikos 3, ale są to prasowe newsy więc różnie z tym może być. Jeśli Garguła wybierze Wisłę to będzie znaczyć, że boi się rywalizacji. Bo nie od dziś wiadomo, że w Wiśle najwyższa pora na porządki. Wtedy mogliby zacząć budowanie nowego składu od Garguły. To co mi się w Legii podoba to to, że w tej rundzie jakoś bardziej są zainteresowani polskimi zawodnikami. Garguła, Gancarczyk, Ostrowski, Krzynówek (mam nadzieję, że to plotka), Celeban. Pomijam to, czy się nadają, czy nie. Może w końcu skończy się sytuacja, że w większości grali stranieri. Dzisiaj kontakt podpisał Jarzębowski  Oby tylko Machowski nie zbliżał się do niego  Przy nim niech Vukovic schowa swoją miłość do (L), bo tylko naraża się na śmieszność. Jeszcze słówko nt. transferów Lecha. Oby tylko nie powtórzyła się sytuacja z Legii. Najpierw po sukcesie Rogera i Edsona sprowadzono Eltona, Alcantarę i Juniora. Teraz po Astizie - Tito, Arru i Descargę. Choć ten ostatni akurat papiery na granie ma. Swoją drogą ilu Polaków będzie grać w Lechu? 4,5? swoją drogą byłoby głupotą przegrać walkę o Gargułę tylko dlatego że Trzeciak zaproponował mu tylko 2 lata kontraktu ??? zresztą powinni mu conajmniej 3 lata zaoferować...co nagle Trzeciak trzęsie portami ze strachu...Arrubarene zakontraktowali na 3 lata płacąc mu niebotyczną gażę....ja tu QRVA czegoś nie rozumiem...ten Trzeciak to naprawdę jest jeb%%%ty.... może ma w tym interes . Patrząc jak usilnie poszukuje talentów w Hiszpanii można stwierdzić ,że musi mieć tam jakiś interes cwaniaczek . Niech wypiernicza z tego klubu szybciutko bo to zle na przyszlość wróży. Co do Lecha oni w odróżnieniu od klubu z Warszawy szukają perełek na Bałkanach i to w młodych chłopakach którzy chcą się pokazać a nie jak hiszpanie przyjechać na wakacje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
ale z kilkoma rodakami zawsze łatwiej iść w miasto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
i tak jak napisałem. Wg mnie długość kontraktu ma mniejsze znaczenie niż gwarancja miejsca w składzie. Rok w tą czy w tamtą stronę nie jeste problemem. Wszystko można dograć
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749 |
Witam. Wedlug lodzkiej prasy w Lodzkim Klubie Sportowym moze dzisiaj dojsc do trzesienia ziemi. Mam nadzieje ze bedzie to z korzyscia dla klubu i kibicow. www.lodz.naszemiasto.pl/sport [ lodz.naszemiasto.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Garguła w Wiśle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Garguła w Wiśle  wyluzuj bagiete....kontraktu jeszcze nie podpisał więc się nie zdziw jak jutro wydawca Faktu napisze coś zupełnie innego
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Z łaski swojej nie narzucaj mi, komu mam wierzyć, a komu nie  Nie, nie opieram tego, co piszę na doniesieniach gazet, do których Ty masz dostęp. O tym, że Garguła będzie piłkarzem Wisły mówiłem już dawno, dawno. Na chwilę obecną, jeśli nic niesamowitego się nie wydarzy, Garguła będzie piłkarzem Wisły - najprawdopodobniej już zimą. Od początku, jeśli chodziło o wybór między Legią a Wisłą, wolał do Wisły. Wątek Legii pojawił się przede wszystkim w celu podbicia ceny, a wasze dyskusje tutaj, kto, komu, ile zaoferował są śmieszne - oparte z resztą na podstawie gazetek, więc może zacytuję coś: "wyluzuj bagiete.... nie zdziw jak jutro wydawca Faktu napisze coś zupełnie innego"
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Z łaski swojej nie narzucaj mi, komu mam wierzyć, a komu nie  Nie, nie opieram tego, co piszę na doniesieniach gazet, do których Ty masz dostęp. O tym, że Garguła będzie piłkarzem Wisły mówiłem już dawno, dawno. Na chwilę obecną, jeśli nic niesamowitego się nie wydarzy, Garguła będzie piłkarzem Wisły - najprawdopodobniej już zimą. Od początku, jeśli chodziło o wybór między Legią a Wisłą, wolał do Wisły. Wątek Legii pojawił się przede wszystkim w celu podbicia ceny, a wasze dyskusje tutaj, kto, komu, ile zaoferował są śmieszne - oparte z resztą na podstawie gazetek, więc może zacytuję coś: "wyluzuj bagiete.... nie zdziw jak jutro wydawca Faktu napisze coś zupełnie innego" wiedze pewnie czerpiesz z pierwszej ręki...zapewne obracasz się w kręgach zbliżonych do ludzi związanych z krakowskim klubem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
wiedze pewnie czerpiesz z pierwszej ręki...zapewne obracasz się w kręgach zbliżonych do ludzi związanych z krakowskim klubem...  za to zdanie ;-) Uwielbiam je... "Jak udało nam się dowiedzieć od osoby zbliżonej do ludzi współpracujących z krakowskim klubem, chcącej zachować anonimowość"  Za "PS" - Janczyk wypożyczony do końca sezonu do Lokeren. Idę lepić pierogi ;-)))
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Trudno. Widocznie wolał Wisłe, a Legia była potrzebna do wywindowania ceny. Nie jest niezbędny
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
ale z kilkoma rodakami zawsze łatwiej iść w miasto  Tylko, że Ci z Bałkanów to nie śmierdzące lenie z brazylijskich plaż 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360 |
Garguła w Wiśle  Widzę wyczekujecie tego z niepohamowaną niecierpliwością.  Wisła łasi się na Gułę już od dłuższego czasu ( na Nowaka również, lecz on na sprzedaż nie jest  ), w każdym transferowym okienku liże mu ... ;-) Ty piszesz, że jest w Wiśle, a ja piszę, że nie  Może i pójdzie do Was, lecz ostatnie słowo należy do sponsora GKSu - PGE. A z zapowiedzi powinno być dobrze: Jak dowiedziała się "Gazeta", po meczu [ z Legią - Luv  ] do szatni przyszli Jacek Kaczorowski, dyrektor kopalni, razem z przedstawicielami strategicznego sponsora - Polskiej Grupy Energetycznej, aby podziękować zawodnikom za walkę i pocieszyć ich po porażce. Mało tego - oznajmili zawodnikom, że cel na ten sezon to mistrzostwo. - Rzeczywiście do takiego spotkania doszło - przyznaje Nowak. - Usłyszeliśmy, że będziemy walczyć o najwyższe cele i prezesi nam w tym pomogą. A czy stać nas na walkę o tytuł? Żeby tak się stało, na pewno drużyna musi zostać poważnie wzmocniona. Transferowa ofensywa nastąpi wg prezesa Zalejskiego ...: Ale zgodzi się pan z tym, że zespół został poważnie osłabiony. Szczególnie formacja obrony, która w rundzie jesiennej często zawodziła. - Okres transferowy rozpoczyna się w styczniu i będzie trwać dwa miesiące. Zapewniam, że sobie poradzimy. My trzymamy za słowo  A co do Guły, bo o tym radośnie klekoczesz: Ewentualne odejście Nowaka z Bełchatowa byłoby kolejnym poważnym osłabieniem drużyny Pawła Janasa. Z klubem pożegnał się już Tomasz Jarzębowski, który związał się z warszawską Legią. W jego ślady niedługo może pójść - dotychczasowy lider drużyny - Łukasz Garguła, który nie przedłużył umowy z klubem i już rozpoczął negocjacje z kilkoma zespołami. - Wszystko się może zdarzyć. Ale na 7 stycznia jesteśmy umówieni z Łukaszem na kolejne rozmowy. Teraz nie mam żadnych nowych informacji na ten temat - komentuję sprawę prezes GKS-u. Łukasz uzależniał podpisanie kontraktu od celu postawionego przez sponsora. Powiedział, że jak będą wzmocnienia dzięki którym będziemy walczyć o mistrza to zostanie,a jak będzie inaczej to odejdzie. Wtedy wybierze Wisłe. Widać chłopak chce wreszcie zostać MP. Oby w Bełchatowie  Także spokojnie mgr, bez podniety.  A kto będzie silniejszy na wiosnę zobaczymy pod koniec lutego/na początku marca.  Wesołych  PS. Pozdrawiam kibiców Hutnika 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|