Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 35 1 2 6 7 8 9 10 34 35
Dołączył: May 2006
Posty: 895
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 895
Jasim Buric piłkarzem Lecha Poznań

http://www.lechpoznan.pl/art,11000,jasim_buric_pilkarzem_lecha_pozna_.htm

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by Chaoz
sorry za post pod postem

Franek wraca do Jagiellonii !!!

Meganiespodziankę przyszykowali włodarze naszego klubu swoim kibicom, po 15-latach Tomek Frankowski ponownie założy żółto-czerwoną koszulkę. W dniu dzisiejszym dopięte zostały wszystkie szczegóły 2-letniego kontraktu, na którym popularny Franek złoży jutro swój podpis. Konferencja prasowa z Tomkiem odbędzie się we wtorek, w siedzibie klubu o godz. 15.00.

jagiellonia.pl


mocno paka się kroi w Jagielloni wink spektakularne powroty wink jeszcze jakby się udało nakłonić do gry w Jadze Marka Citke bądź Mariusza Piekarskiego wink

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by McDziarz
jeszcze jakby się udało nakłonić do gry w Jadze Marka Citke

Citko ma bana w Jadze za całowanie eL-ki wink więc na pewno nie wróci

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by Kura
Originally Posted by McDziarz
jeszcze jakby się udało nakłonić do gry w Jadze Marka Citke

Citko ma bana w Jadze za całowanie eL-ki wink więc na pewno nie wróci

tego to nie pamiętam wink ale chwała mu za to wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Łuuhuhuhuuhuh panowie sorry za zboczenie z wątku ale wbijajcie do Unibeta !!! kasyno >>> Zalogujcie się do kasyna i w grze CHAMPION OF THE TRACK macie 5 darmowych spinów. jak ktoś podał w temacie UNIBET


5 darmowych kręceń trafiłem z tego 262 Euro !!! SZOK

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Legia oferuje Gargule dużo lepsze warunki finansowe. 250tys. euro za podpisanie kontraktu i 300tys. za rok gry. To naprawdę są bardzo dobre warunki. Wisła daje mniej, ale kontrakt o rok dłuższy (na 3 lata).
Co do Rogera to ma być transakcja wiązana. Przychodzi Garguła, odchodzi Roger. Ponoć Dynamo Moskwa daje 2mln euro, a Panathinaikos 3, ale są to prasowe newsy więc różnie z tym może być.
Jeśli Garguła wybierze Wisłę to będzie znaczyć, że boi się rywalizacji. Bo nie od dziś wiadomo, że w Wiśle najwyższa pora na porządki. Wtedy mogliby zacząć budowanie nowego składu od Garguły.

To co mi się w Legii podoba to to, że w tej rundzie jakoś bardziej są zainteresowani polskimi zawodnikami. Garguła, Gancarczyk, Ostrowski, Krzynówek (mam nadzieję, że to plotka), Celeban. Pomijam to, czy się nadają, czy nie. Może w końcu skończy się sytuacja, że w większości grali stranieri. Dzisiaj kontakt podpisał Jarzębowski hura Oby tylko Machowski nie zbliżał się do niego wink Przy nim niech Vukovic schowa swoją miłość do (L), bo tylko naraża się na śmieszność.


Jeszcze słówko nt. transferów Lecha. Oby tylko nie powtórzyła się sytuacja z Legii. Najpierw po sukcesie Rogera i Edsona sprowadzono Eltona, Alcantarę i Juniora. Teraz po Astizie - Tito, Arru i Descargę. Choć ten ostatni akurat papiery na granie ma. Swoją drogą ilu Polaków będzie grać w Lechu? 4,5?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by podstawek87
Legia oferuje Gargule dużo lepsze warunki finansowe. 250tys. euro za podpisanie kontraktu i 300tys. za rok gry. To naprawdę są bardzo dobre warunki. Wisła daje mniej, ale kontrakt o rok dłuższy (na 3 lata).
Co do Rogera to ma być transakcja wiązana. Przychodzi Garguła, odchodzi Roger. Ponoć Dynamo Moskwa daje 2mln euro, a Panathinaikos 3, ale są to prasowe newsy więc różnie z tym może być.
Jeśli Garguła wybierze Wisłę to będzie znaczyć, że boi się rywalizacji. Bo nie od dziś wiadomo, że w Wiśle najwyższa pora na porządki. Wtedy mogliby zacząć budowanie nowego składu od Garguły.

To co mi się w Legii podoba to to, że w tej rundzie jakoś bardziej są zainteresowani polskimi zawodnikami. Garguła, Gancarczyk, Ostrowski, Krzynówek (mam nadzieję, że to plotka), Celeban. Pomijam to, czy się nadają, czy nie. Może w końcu skończy się sytuacja, że w większości grali stranieri. Dzisiaj kontakt podpisał Jarzębowski hura Oby tylko Machowski nie zbliżał się do niego wink Przy nim niech Vukovic schowa swoją miłość do (L), bo tylko naraża się na śmieszność.


Jeszcze słówko nt. transferów Lecha. Oby tylko nie powtórzyła się sytuacja z Legii. Najpierw po sukcesie Rogera i Edsona sprowadzono Eltona, Alcantarę i Juniora. Teraz po Astizie - Tito, Arru i Descargę. Choć ten ostatni akurat papiery na granie ma. Swoją drogą ilu Polaków będzie grać w Lechu? 4,5?


swoją drogą byłoby głupotą przegrać walkę o Gargułę tylko dlatego że Trzeciak zaproponował mu tylko 2 lata kontraktu ??? zresztą powinni mu conajmniej 3 lata zaoferować...co nagle Trzeciak trzęsie portami ze strachu...Arrubarene zakontraktowali na 3 lata płacąc mu niebotyczną gażę....ja tu QRVA czegoś nie rozumiem...ten Trzeciak to naprawdę jest jeb%%%ty....

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by McDziarz
Originally Posted by podstawek87
Legia oferuje Gargule dużo lepsze warunki finansowe. 250tys. euro za podpisanie kontraktu i 300tys. za rok gry. To naprawdę są bardzo dobre warunki. Wisła daje mniej, ale kontrakt o rok dłuższy (na 3 lata).
Co do Rogera to ma być transakcja wiązana. Przychodzi Garguła, odchodzi Roger. Ponoć Dynamo Moskwa daje 2mln euro, a Panathinaikos 3, ale są to prasowe newsy więc różnie z tym może być.
Jeśli Garguła wybierze Wisłę to będzie znaczyć, że boi się rywalizacji. Bo nie od dziś wiadomo, że w Wiśle najwyższa pora na porządki. Wtedy mogliby zacząć budowanie nowego składu od Garguły.

To co mi się w Legii podoba to to, że w tej rundzie jakoś bardziej są zainteresowani polskimi zawodnikami. Garguła, Gancarczyk, Ostrowski, Krzynówek (mam nadzieję, że to plotka), Celeban. Pomijam to, czy się nadają, czy nie. Może w końcu skończy się sytuacja, że w większości grali stranieri. Dzisiaj kontakt podpisał Jarzębowski hura Oby tylko Machowski nie zbliżał się do niego wink Przy nim niech Vukovic schowa swoją miłość do (L), bo tylko naraża się na śmieszność.


Jeszcze słówko nt. transferów Lecha. Oby tylko nie powtórzyła się sytuacja z Legii. Najpierw po sukcesie Rogera i Edsona sprowadzono Eltona, Alcantarę i Juniora. Teraz po Astizie - Tito, Arru i Descargę. Choć ten ostatni akurat papiery na granie ma. Swoją drogą ilu Polaków będzie grać w Lechu? 4,5?


swoją drogą byłoby głupotą przegrać walkę o Gargułę tylko dlatego że Trzeciak zaproponował mu tylko 2 lata kontraktu ??? zresztą powinni mu conajmniej 3 lata zaoferować...co nagle Trzeciak trzęsie portami ze strachu...Arrubarene zakontraktowali na 3 lata płacąc mu niebotyczną gażę....ja tu QRVA czegoś nie rozumiem...ten Trzeciak to naprawdę jest jeb%%%ty....
może ma w tym interes . Patrząc jak usilnie poszukuje talentów w Hiszpanii można stwierdzić ,że musi mieć tam jakiś interes cwaniaczek . Niech wypiernicza z tego klubu szybciutko bo to zle na przyszlość wróży. Co do Lecha oni w odróżnieniu od klubu z Warszawy szukają perełek na Bałkanach i to w młodych chłopakach którzy chcą się pokazać a nie jak hiszpanie przyjechać na wakacje puke

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
ale z kilkoma rodakami zawsze łatwiej iść w miasto tongue

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
i tak jak napisałem. Wg mnie długość kontraktu ma mniejsze znaczenie niż gwarancja miejsca w składzie. Rok w tą czy w tamtą stronę nie jeste problemem. Wszystko można dograć

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Witam.
Wedlug lodzkiej prasy w Lodzkim Klubie Sportowym moze dzisiaj dojsc do trzesienia ziemi.
Mam nadzieje ze bedzie to z korzyscia dla klubu i kibicow.

www.lodz.naszemiasto.pl/sport [lodz.naszemiasto.pl]

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Garguła w Wiśle piwo

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by mgr
Garguła w Wiśle piwo


wyluzuj bagiete....kontraktu jeszcze nie podpisał więc się nie zdziw jak jutro wydawca Faktu napisze coś zupełnie innego

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Z łaski swojej nie narzucaj mi, komu mam wierzyć, a komu nie laugh


Nie, nie opieram tego, co piszę na doniesieniach gazet, do których Ty masz dostęp.


O tym, że Garguła będzie piłkarzem Wisły mówiłem już dawno, dawno. Na chwilę obecną, jeśli nic niesamowitego się nie wydarzy, Garguła będzie piłkarzem Wisły - najprawdopodobniej już zimą.
Od początku, jeśli chodziło o wybór między Legią a Wisłą, wolał do Wisły.

Wątek Legii pojawił się przede wszystkim w celu podbicia ceny, a wasze dyskusje tutaj, kto, komu, ile zaoferował są śmieszne - oparte z resztą na podstawie gazetek, więc może zacytuję coś:

"wyluzuj bagiete.... nie zdziw jak jutro wydawca Faktu napisze coś zupełnie innego"




Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
http://www.se.pl/sport/pilka-nozna/inne/szaleniec-trafi-do-legii_83728.html laugh laugh

Wiadomość z cyklu: "Kluivert/Smicer/Kalon, Tristan w Wiśle", chociaż troszkę mniejszego kalibru, ale też nieźle dają chłopaki w palnik laugh




Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by mgr
Z łaski swojej nie narzucaj mi, komu mam wierzyć, a komu nie laugh


Nie, nie opieram tego, co piszę na doniesieniach gazet, do których Ty masz dostęp.


O tym, że Garguła będzie piłkarzem Wisły mówiłem już dawno, dawno. Na chwilę obecną, jeśli nic niesamowitego się nie wydarzy, Garguła będzie piłkarzem Wisły - najprawdopodobniej już zimą.
Od początku, jeśli chodziło o wybór między Legią a Wisłą, wolał do Wisły.

Wątek Legii pojawił się przede wszystkim w celu podbicia ceny, a wasze dyskusje tutaj, kto, komu, ile zaoferował są śmieszne - oparte z resztą na podstawie gazetek, więc może zacytuję coś:

"wyluzuj bagiete.... nie zdziw jak jutro wydawca Faktu napisze coś zupełnie innego"


wiedze pewnie czerpiesz z pierwszej ręki...zapewne obracasz się w kręgach zbliżonych do ludzi związanych z krakowskim klubem...

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Originally Posted by McDziarz
wiedze pewnie czerpiesz z pierwszej ręki...zapewne obracasz się w kręgach zbliżonych do ludzi związanych z krakowskim klubem...

piwo za to zdanie ;-)

Uwielbiam je...

"Jak udało nam się dowiedzieć od osoby zbliżonej do ludzi współpracujących z krakowskim klubem, chcącej zachować anonimowość" laugh laugh


Za "PS" - Janczyk wypożyczony do końca sezonu do Lokeren.


Idę lepić pierogi ;-)))

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Trudno. Widocznie wolał Wisłe, a Legia była potrzebna do wywindowania ceny. Nie jest niezbędny

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by podstawek87
ale z kilkoma rodakami zawsze łatwiej iść w miasto tongue
Tylko, że Ci z Bałkanów to nie śmierdzące lenie z brazylijskich plaż grin

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Originally Posted by mgr
Garguła w Wiśle piwo
Widzę wyczekujecie tego z niepohamowaną niecierpliwością. laugh
Wisła łasi się na Gułę już od dłuższego czasu ( na Nowaka również, lecz on na sprzedaż nie jest smile ), w każdym transferowym okienku liże mu ... ;-)
Ty piszesz, że jest w Wiśle, a ja piszę, że nie smile
Może i pójdzie do Was, lecz ostatnie słowo należy do sponsora GKSu - PGE. A z zapowiedzi powinno być dobrze:
Quote
Jak dowiedziała się "Gazeta", po meczu [ z Legią - Luv tongue ] do szatni przyszli Jacek Kaczorowski, dyrektor kopalni, razem z przedstawicielami strategicznego sponsora - Polskiej Grupy Energetycznej, aby podziękować zawodnikom za walkę i pocieszyć ich po porażce. Mało tego - oznajmili zawodnikom, że cel na ten sezon to mistrzostwo. - Rzeczywiście do takiego spotkania doszło - przyznaje Nowak. - Usłyszeliśmy, że będziemy walczyć o najwyższe cele i prezesi nam w tym pomogą. A czy stać nas na walkę o tytuł? Żeby tak się stało, na pewno drużyna musi zostać poważnie wzmocniona.
Transferowa ofensywa nastąpi wg prezesa Zalejskiego ...:
Quote
Ale zgodzi się pan z tym, że zespół został poważnie osłabiony. Szczególnie formacja obrony, która w rundzie jesiennej często zawodziła.
- Okres transferowy rozpoczyna się w styczniu i będzie trwać dwa miesiące. Zapewniam, że sobie poradzimy.
My trzymamy za słowo smile
A co do Guły, bo o tym radośnie klekoczesz:
Quote
Ewentualne odejście Nowaka z Bełchatowa byłoby kolejnym poważnym osłabieniem drużyny Pawła Janasa. Z klubem pożegnał się już Tomasz Jarzębowski, który związał się z warszawską Legią. W jego ślady niedługo może pójść - dotychczasowy lider drużyny - Łukasz Garguła, który nie przedłużył umowy z klubem i już rozpoczął negocjacje z kilkoma zespołami.
- Wszystko się może zdarzyć. Ale na 7 stycznia jesteśmy umówieni z Łukaszem na kolejne rozmowy. Teraz nie mam żadnych nowych informacji na ten temat - komentuję sprawę prezes GKS-u.
Łukasz uzależniał podpisanie kontraktu od celu postawionego przez sponsora. Powiedział, że jak będą wzmocnienia dzięki którym będziemy walczyć o mistrza to zostanie,a jak będzie inaczej to odejdzie. Wtedy wybierze Wisłe.
Widać chłopak chce wreszcie zostać MP.
Oby w Bełchatowie smile

Także spokojnie mgr, bez podniety. laugh
A kto będzie silniejszy na wiosnę zobaczymy pod koniec lutego/na początku marca. wink

Wesołych santa

PS. Pozdrawiam kibiców Hutnika piwo



Strona 8 z 35 1 2 6 7 8 9 10 34 35

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, poozon), 2,548 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,214
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1