Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 35 1 2 8 9 10 11 12 34 35
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mnk_CK,

Zarejestrowałeś się, bagatela, cztery dni temu i będziesz wszystkich po kątach ustawiał i decydował "temat do zamknięcia" laugh
Zlituj się.


"Moje źródła" nie ogłosiły przyjścia Garguły do Wisły, tylko że jest tego bardzo blisko, praktycznie zaklepane.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Quote
Dawid Janczyk przez najbliższe pół roku będzie grał w Lokeren. Piłkarz, który został wypożyczony z CSKA Moskwa w poniedziałek zameldował się w Belgii. - Czułem się jak wielka gwiazda, na którą wszyscy czekają - mówi Janczyk w "Przeglądzie Sportowym".

- Wszystko pilotowali przedstawiciele CSKA Moskwa - tłumaczy menedżer Janczyka Jerzy Kopiec. - Rozmawiałem z trenerem, dał Dawidowi dużą gwarancję na grę w pierwszym składzie. - Czułem się jak wielka gwiazda, na którą wszyscy czekają - opowiada Janczyk o pierwszej wizycie w nowym klubie. - Prezes klubu powiedział, że Lokeren wiąże ze mną ogromne nadzieje. Po podpisaniu kontraktu dzwonił Włodzimierz Lubański i pogratulował kontraktu.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 207
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 207
Originally Posted by mgr
mnk_CK,

Zarejestrowałeś się, bagatela, cztery dni temu i będziesz wszystkich po kątach ustawiał i decydował "temat do zamknięcia" laugh
Zlituj się.


"Moje źródła" nie ogłosiły przyjścia Garguły do Wisły, tylko że jest tego bardzo blisko, praktycznie zaklepane.
Co ma data rejestracji do tego jakie posty pisze?

Twoje źródła mówisz grin

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Wywiad z Ryskiem Tarasiewiczem - http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,6096652,Tarasiewicz__Dzis_mi_klaszcza__jutro_beda_dusic.html

ogólnie polecam, ale najlepszy tekst...

Quote
Miał Pan jechać na staż do Arsena Wengera do Arsenalu Londyn. Pan się w ogóle musi jeszcze uczyć?

- Uważam, że Arsen tym, co robi w Londynie, udowodnił, że jest kozakiem.

mnie rozłożył smile za go to własnie lubie, krótko i na temat.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Taraś to świetny gość piwo Mało mamy takich w kraju.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 143
B
member
member
B Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 143
Widocznie mało go znacie ... gbur i tyle!

Dołączył: Dec 2008
Posty: 207
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 207
Originally Posted by mgr
Taraś to świetny gość piwo Mało mamy takich w kraju.
Po czym to stwierdziłeś?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Originally Posted by mnk_CK
Originally Posted by mgr
Taraś to świetny gość piwo Mało mamy takich w kraju.
Po czym to stwierdziłeś?

No..

wiesz..

widziałem go 10 sekund w migawce TVP i mi wpadł w oko.


laugh laugh laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 207
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 207
Właśnie tak myślałem a Ty potwierdziłeś moje przypuszczenia.


Piszesz coś o czym nie masz pojęcia byleby coś napisać.



Wesołych Świąt idziemy pić dalej

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
laugh laugh laugh

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Był fragment wywiadu z Tarasiem t teraz fragment wywiadu z Frankowskim:

"Wigilia to czas prezentów...

- Jaki chciałbym otrzymać wymarzony prezent pod choinkę? Ten prezent już otrzymałem - podpisałem kontrakt z moją Jagiellonią - cieszy się Tomek. "

[Linked Image]

piwo

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Niestety po bardzo krótkim czasie widać, ze rejestracja na forum znów została otwarta.

@mnk_CK - lepiej Ty powiedz, dlaczego Tarasiewicz wg. Ciebie nie jest dobrym szkoleniowcem czy nie jest jak to @mgr ujął ''świetnym gościem'' bo na razie to Twoje posty wykazują chęć sprzeciwienia się drugiej osobie (być może przez Ciebie nie lubianej?) nie opartej na żadnej tezie tylko krótką wymianą góra dwóch zdań.

Znam pewną osobę z Wrocławia notabene kibica Śląska.
O Tarasiewiczu wypowiada się tak jak my w Łodzi o Marku Chojnackim chociażby. Trudno się mu dziwić skoro Rysiu wprowadził ich do II ligi a potem po krótkiej przerwie wprowadził Śląska do Ekstraklasy.
We Wrocławiu jest noszony na rękach i póki co nic nie wskazuje by miało być inaczej.
Zdecydowana ikona Śląska grubo ponad 300 meczów rozegranych w zielono-białych barwach.

Mimo kontuzji kolana grał dalej...

Dołączył: May 2006
Posty: 895
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 895
http://www.lechpoznan.pl/art,10967,remes_cup_ekstra_juz_16_stycznia.htm

Obok Lecha Poznań w turnieju wezmą udział Arka Gdynia, Korona Kielce, Warta Poznań, Jagiellonia Białystok oraz zespół Gwiazd Ligi, który będzie bronił tytułu z zeszłego roku.

Kibicowsko pojawi się Jagiellonia, która dostała zaproszenie i wejściówki, Korona nie przyjedzie.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Hmmm Korona ostatnio straciła przyjaciół przez Lecha wiec nic dziwnego ze nie przyjadą laugh laugh laugh

Dołączył: May 2006
Posty: 895
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 895
taaa pozostałe też padły ze względu na Lecha?
Teraz każda zgoda pada przez nas :), rozumiem, że jesteśmy mocni, ale nie myślałem, że aż tak smile.

To ja w takim razie poprosze o koniec zgód Legia - Zagłębie S. i Wisła - Śląsk smile.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
juz sie robi, poszło info laugh

Dołączył: May 2006
Posty: 895
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 895
żebyś się nie zdziwił :), bo jakoś tak niby, że przez przypadek, ale jednak "jakieś" tam podstawy są...

ocenisz na koniec przyszłego roku smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Zgoda ze Śląskiem w tym sezonie została bardzo umocniona we Wrocławiu,także nie liczył bym na jakies zgrzyty na tej lini tymbardziej że jedni drugich bardzo często wspierają a nie spotykają się 2x w sezonie, tak jak padłe kilka zgód 2 członków triady laugh do których dalej twierdze ze Kolejorz dołozył swoje 2 grosze :)Prędzej padła by zgoda Lecha z Cracovią niż Śląska z Wisłą smile

PS:w sumie przerwa w piłce to można poruszyć tematy kibicowskie laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,000
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,000
W poniedziałek kontrakt z Górnikiem Zabrze podpisze Paweł Strąk - informuje menedżer zawodnika.
Agent piłkarza, Radosław Osuch, doszedł do porozumienia z zabrzańskim klubem. Wcześniej rozwiązana została umowa Strąka z SV Ried, do którego trafił latem z GKS-u Bełchatów.

Górnik Zabrze zarzucił "sieć" na kilku piłkarzy wyróżniających się w polskiej lidze. Jednym z nich jest Robert Szczot, który na Śląsku zjawi się dopiero po nowym roku.
Zawodnik początkowo miał stawić się w Zabrzu, przed nowym rokiem, jednak podjęto inną decyzję. - Jest mała zmiana planów. Trener Kasperczak powiedział, żebym się nie fatygował kilkaset kilometrów, tylko przyjechał 5 stycznia. Wtedy badania przejdzie każdy z piłkarzy. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to zostanę graczem Górnika Zabrze - mówi Szczot.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Szczot to chyba najbardziej wyróżniał się samolubstwem i padaniem w każdej sytuacji sam na sam w polu karnym wink
Dali mu więcej to poszedł ot taki grajek, takiej kasy którą wyłożył Górnik na pewno wart nie jest smile

Strona 10 z 35 1 2 8 9 10 11 12 34 35

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, kamel, burbon, forty, latajaca_holenderka), 1,380 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1