|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
mnk_CK, Zarejestrowałeś się, bagatela, cztery dni temu i będziesz wszystkich po kątach ustawiał i decydował "temat do zamknięcia"  Zlituj się. "Moje źródła" nie ogłosiły przyjścia Garguły do Wisły, tylko że jest tego bardzo blisko, praktycznie zaklepane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Dawid Janczyk przez najbliższe pół roku będzie grał w Lokeren. Piłkarz, który został wypożyczony z CSKA Moskwa w poniedziałek zameldował się w Belgii. - Czułem się jak wielka gwiazda, na którą wszyscy czekają - mówi Janczyk w "Przeglądzie Sportowym".
- Wszystko pilotowali przedstawiciele CSKA Moskwa - tłumaczy menedżer Janczyka Jerzy Kopiec. - Rozmawiałem z trenerem, dał Dawidowi dużą gwarancję na grę w pierwszym składzie. - Czułem się jak wielka gwiazda, na którą wszyscy czekają - opowiada Janczyk o pierwszej wizycie w nowym klubie. - Prezes klubu powiedział, że Lokeren wiąże ze mną ogromne nadzieje. Po podpisaniu kontraktu dzwonił Włodzimierz Lubański i pogratulował kontraktu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2008
Posty: 207 |
mnk_CK, Zarejestrowałeś się, bagatela, cztery dni temu i będziesz wszystkich po kątach ustawiał i decydował "temat do zamknięcia"  Zlituj się. "Moje źródła" nie ogłosiły przyjścia Garguły do Wisły, tylko że jest tego bardzo blisko, praktycznie zaklepane. Co ma data rejestracji do tego jakie posty pisze? Twoje źródła mówisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Wywiad z Ryskiem Tarasiewiczem - http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,6096652,Tarasiewicz__Dzis_mi_klaszcza__jutro_beda_dusic.html ogólnie polecam, ale najlepszy tekst... Miał Pan jechać na staż do Arsena Wengera do Arsenalu Londyn. Pan się w ogóle musi jeszcze uczyć?
- Uważam, że Arsen tym, co robi w Londynie, udowodnił, że jest kozakiem. mnie rozłożył  za go to własnie lubie, krótko i na temat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Taraś to świetny gość  Mało mamy takich w kraju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2007
Posty: 143 |
Widocznie mało go znacie ... gbur i tyle!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2008
Posty: 207 |
Taraś to świetny gość  Mało mamy takich w kraju. Po czym to stwierdziłeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Taraś to świetny gość  Mało mamy takich w kraju. Po czym to stwierdziłeś? No.. wiesz.. widziałem go 10 sekund w migawce TVP i mi wpadł w oko. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2008
Posty: 207 |
Właśnie tak myślałem a Ty potwierdziłeś moje przypuszczenia.
Piszesz coś o czym nie masz pojęcia byleby coś napisać.
Wesołych Świąt idziemy pić dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Był fragment wywiadu z Tarasiem t teraz fragment wywiadu z Frankowskim: "Wigilia to czas prezentów... - Jaki chciałbym otrzymać wymarzony prezent pod choinkę? Ten prezent już otrzymałem - podpisałem kontrakt z moją Jagiellonią - cieszy się Tomek. " [ Linked Image] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Niestety po bardzo krótkim czasie widać, ze rejestracja na forum znów została otwarta.
@mnk_CK - lepiej Ty powiedz, dlaczego Tarasiewicz wg. Ciebie nie jest dobrym szkoleniowcem czy nie jest jak to @mgr ujął ''świetnym gościem'' bo na razie to Twoje posty wykazują chęć sprzeciwienia się drugiej osobie (być może przez Ciebie nie lubianej?) nie opartej na żadnej tezie tylko krótką wymianą góra dwóch zdań.
Znam pewną osobę z Wrocławia notabene kibica Śląska. O Tarasiewiczu wypowiada się tak jak my w Łodzi o Marku Chojnackim chociażby. Trudno się mu dziwić skoro Rysiu wprowadził ich do II ligi a potem po krótkiej przerwie wprowadził Śląska do Ekstraklasy. We Wrocławiu jest noszony na rękach i póki co nic nie wskazuje by miało być inaczej. Zdecydowana ikona Śląska grubo ponad 300 meczów rozegranych w zielono-białych barwach.
Mimo kontuzji kolana grał dalej...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 895
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 895 |
http://www.lechpoznan.pl/art,10967,remes_cup_ekstra_juz_16_stycznia.htm
Obok Lecha Poznań w turnieju wezmą udział Arka Gdynia, Korona Kielce, Warta Poznań, Jagiellonia Białystok oraz zespół Gwiazd Ligi, który będzie bronił tytułu z zeszłego roku.
Kibicowsko pojawi się Jagiellonia, która dostała zaproszenie i wejściówki, Korona nie przyjedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 895
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 895 |
taaa pozostałe też padły ze względu na Lecha? Teraz każda zgoda pada przez nas :), rozumiem, że jesteśmy mocni, ale nie myślałem, że aż tak  . To ja w takim razie poprosze o koniec zgód Legia - Zagłębie S. i Wisła - Śląsk  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
juz sie robi, poszło info
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 895
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 895 |
żebyś się nie zdziwił :), bo jakoś tak niby, że przez przypadek, ale jednak "jakieś" tam podstawy są... ocenisz na koniec przyszłego roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Zgoda ze Śląskiem w tym sezonie została bardzo umocniona we Wrocławiu,także nie liczył bym na jakies zgrzyty na tej lini tymbardziej że jedni drugich bardzo często wspierają a nie spotykają się 2x w sezonie, tak jak padłe kilka zgód 2 członków triady  do których dalej twierdze ze Kolejorz dołozył swoje 2 grosze :)Prędzej padła by zgoda Lecha z Cracovią niż Śląska z Wisłą  PS:w sumie przerwa w piłce to można poruszyć tematy kibicowskie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,000
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,000 |
W poniedziałek kontrakt z Górnikiem Zabrze podpisze Paweł Strąk - informuje menedżer zawodnika. Agent piłkarza, Radosław Osuch, doszedł do porozumienia z zabrzańskim klubem. Wcześniej rozwiązana została umowa Strąka z SV Ried, do którego trafił latem z GKS-u Bełchatów.
Górnik Zabrze zarzucił "sieć" na kilku piłkarzy wyróżniających się w polskiej lidze. Jednym z nich jest Robert Szczot, który na Śląsku zjawi się dopiero po nowym roku. Zawodnik początkowo miał stawić się w Zabrzu, przed nowym rokiem, jednak podjęto inną decyzję. - Jest mała zmiana planów. Trener Kasperczak powiedział, żebym się nie fatygował kilkaset kilometrów, tylko przyjechał 5 stycznia. Wtedy badania przejdzie każdy z piłkarzy. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to zostanę graczem Górnika Zabrze - mówi Szczot.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Szczot to chyba najbardziej wyróżniał się samolubstwem i padaniem w każdej sytuacji sam na sam w polu karnym  Dali mu więcej to poszedł ot taki grajek, takiej kasy którą wyłożył Górnik na pewno wart nie jest 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|