Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Chodzi o ten album który ta dziewczynka trzyma w rękach- jest tam zdjęcie jej samej na tle płonącego domu- zdjęcie to stało się sławne przez wyraz twarzy tej dziewczynki, który wskazywał na to, że to ona podpaliła ten dom.
To zdjęcie z albumu można uznać zdjęciem życia autora.

P.S. To zdjęcie zawsze kojarzyło mi się z książką "Podpalaczka" S. Kinga

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024



Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
Jak zobaczyłem tę wizualizację to oniemiałem!!!

Dla mnie BOMBA! cool ozdoba ozdoba


Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6115012,Pijany_przyjechal_na_komende_oddac_prawo_jazdy.html?skad=rss

Warte uwagi grin

Dołączył: May 2001
Posty: 31,400
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400
Likes: 2
W niedzielę padnie historyczny rekord narciarstwa alpejskiego, kiedy w jednych zawodach Pucharu Świata - w slalomie kobiet w Zagrzebiu - wystąpią trzy norweskie siostry.
19-letni Nina i 22-letnia Lene Loeseth występują w Pucharze Świata już od dwóch lat. W piątek dołączyła do nich 17-letnia Mona i siostry we trójkę wystartują w slalomie w Zagrzebiu. Norweska prasa pisze o nich jako o "dzisiejszym wydaniu dramatu Czechowa".

Trener kobiecej reprezentacji alpejskiej Norwegii Wolfgang Frandl uważa, że - wszystkie trzy siostry z roku na rok osiągają coraz lepsze rezultaty, a za dwa lata będą w czołówce Pucharu Świata. "Powołałem Monę, ponieważ świetnie spisywała się w Pucharze Europy i uważam, że nadszedł jej czas na Puchar Świata. Poza tym trzy siostry w jednej konkurencji "to jest coś" - powiedział Frandl.

Siostry Loeseth pochodzą z Alesund i zaczynały jeździć na nartach już w wieku dwóch lat po okiem ojca, byłego alpejczyka, który specjalnie dla nich ukończył kurs trenerski. Teraz, po wyjeździe trzech córek z domu, zajmuje się szkoleniem czwartej - 12-letniej Lise.

- Już wkrótce i ona dołączy do reprezentacji i będziemy mieli norweskie cztery siostry - zapowiedział Terje Loeseth. za sportowefakty

Dołączył: May 2001
Posty: 31,400
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400
Likes: 2

Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Euzebiusz Smolarek zdobył swoją pierwszą bramkę w spotkaniu "o stawkę" od czasu swojego przybycia do Anglii. Polakowi występującemu w Bolton Wanderers udało się strzelić bramkę w spotkaniu Pucharu Anglii z Sunderlandem.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 207
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 207
Originally Posted by kumichal
Euzebiusz Smolarek zdobył swoją pierwszą bramkę w spotkaniu "o stawkę" od czasu swojego przybycia do Anglii. Polakowi występującemu w Bolton Wanderers udało się strzelić bramkę w spotkaniu Pucharu Anglii z Sunderlandem.
Nie rozumiem frown

Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Originally Posted by mnk_CK
Originally Posted by kumichal
Euzebiusz Smolarek zdobył swoją pierwszą bramkę w spotkaniu "o stawkę" od czasu swojego przybycia do Anglii. Polakowi występującemu w Bolton Wanderers udało się strzelić bramkę w spotkaniu Pucharu Anglii z Sunderlandem.
Nie rozumiem frown
To masz problem

Dołączył: Dec 2008
Posty: 207
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 207
Ty masz, ciekawe/warte uwagi a Ty wklejasz pierdołe z onetu. Przepraszam kawałek pierdoły która ma się do niczego.


Ale na prawde bardzo ciekawe grin

Dołączył: May 2001
Posty: 31,400
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400
Likes: 2
Donos - nowy oręż kibica


"Uprzejmie donoszę, że we wczorajszym meczu mojej drużyny sędzia wypaczył wynik. Przypuszczam, że spotkanie było ustawione" - tego typu korespondencja od kilku miesięcy trafia do wrocławskiej prokuratury.
czytaj dalej...


Nie trudno się domyślić, że nadawcami donosów są kibice, którzy śledzą poczynania sędziów na każdym szczeblu rozgrywek, i gdy tylko mają wątpliwości co do jakości ich pracy, zawiadamiają prokuraturę o swoich podejrzeniach. Jak zdradza dziennikarzom tvp.info naczelnik wrocławskiego wydziału przestępczości zorganizowanej Prokuratury Krajowej Edward Zalewski, część z tych informacji jest bardzo dokładnych i znajduje potwierdzenie we wcześniej zebranych materiałach.

Rozczarują się jednak ci, którzy przy pomocy anonimowego donosu chcieliby zemścić się na arbitrze za porażkę swojej ukochanej drużyny. Każda informacja jest bowiem dokładanie sprawdzana, m.in. za pomocą specjalnego programu do analizy kryminalnej.

"To bardzo budujące, że kibice chcą pomagać śledczym, bo wszyscy mają ochotę skończyć z bagnem w piłce nożnej. W nowym roku życzyłbym środowisku piłkarskiemu uczciwej gry i dobrych wyników, wywalczonych na boisku a nie wyreżyserowanych poza nim" - skomentował w rozmowie z tvp.info minister sportu Mirosław Drzewiecki.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311

Dołączył: May 2001
Posty: 31,400
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400
Likes: 2
extra

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Można się poczuć jak starożytny Ikar laugh

Tylko trochę lepiej skończyć wink

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by MR.FREESTYLE
Jak zobaczyłem tę wizualizację to oniemiałem!!!

Dla mnie BOMBA! cool ozdoba ozdoba


kosmos !

możesz wkleić linka do tego na youtube,dzieki

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Originally Posted by pawel Wafel
kosmos !

możesz wkleić linka do tego na youtube,dzieki



wystarczy kliknąć na obraz w czasie odtwarzania i prze4rzuca automatycznie na jutub wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
dla niektórych to za dużo f4la wink

Nie wiedzą, że takim kliknięciem można az coś takiego zrobic ! shocked

Fotka z dziewczynką na tle palącego się domu fajna.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
http://www.breku.org

Dzisiaj przypadkiem natrafiłem na tą stonkę smile Otóż znajdują się na niej filmy ( głównie z lektorem) DVDrip, muzyka, gry, software, i duperele do telefonów wink Wszystko do pobrania z RS smile
miłego korzystania, mi graficznie bardzo się podoba

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417

Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, kamel, betowiec, Sensei, aker, forty), 739 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,644
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1